intymna przeszłość partnerki mi przeszkadza.

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
Witam was serdecznie. Chciałbym wam przedstawić pewną sprawę. Ojciec od małego wpajał mi do głowy pewne sprawy, i sadzi ze wychował mnie na lepszego człowieka niż on sam jest. Sprawa dotyczy pewniej dziewczyny. Ona ma 18 lat. Calowala się już z 6 facetami. Z dwoma była w związku. Z jednym spała. I ma zaliczony "oral" zarówno to i to wiecie co mam na myśli. Ja natomiast mam 22 z jedną byłem w związku i z jedną się całowałem i jestem prawiczkiem. Może to dziwe. 22 lata prawiczek ? pewnie jakiś nie udacznik. Jestem przystojny, po prostu nie imprezuję, i miałem nie raz okazje , na seks czy jakieś całowanie na imprezie ale nie skorzystałem. Po prostu to nie w moim stylu, ale ja nie potrafie tak. Odpycha mnie to że miała w ustach członka innego faceta . W dodatku bez zabezpieczenia. Boli mnie to... Nie wiem czy byłbym w stanie się przełamać by ją pocałować. Możecie uznać mnie za dziwkaka. Ojciec zawsze mi wpajał pewne rzeczy do głowy. Móiwł ze on musiał być tym pierwszym. I jeśli dowiedział się ze dziewczyna nie jest dziewicą to po prostu wiecie.. Poznał mamę i odrazu wiedział ze to jest to. A była dziewica jak i on prawiczkiem. Dzisiaj są razem już 27 lat razem
 
K

kate2

Guest
Skoro masz tak silne blokady psychiczne to pozostaje pójść tropem ojca.
 

mrok8

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Jak chcesz znaleźć dziewicę to radzę uważać na prokuratora.
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
kate2 napisał:
Skoro masz tak silne blokady psychiczne to pozostaje pójść tropem ojca.
A własne życie i własne wybory? Na wszystko spogląda z perspektywy ojca, bo tak rzekomo jest najlepiej.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Jeżeli jej przeszłość Ci przeszkadza, to po prostu nie zawracaj sobie nią głowy. Nic na siłę.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
w dzisiejszych czasach poszukiwanie tej jedynej będącej dziewicą może być nieco utrudnione. Poza tym chyba to co w głowie potencjalnej kandydatki ważniejsze niż co powie tata
 
K

kate2

Guest
Empeg napisał:
kate2, dnia 16 Lut 2016 - 12:53, napisał: Skoro masz tak silne blokady psychiczne to pozostaje pójść tropem ojca. A własne życie i własne wybory? Na wszystko spogląda z perspektywy ojca, bo tak rzekomo jest najlepiej.
A to jest osobna sprawa. Sztywne trzymanie się wyznaczonych przez ojca norm może wynikać z wileu rzeczy, np: z lęku przed przeciwstawieniem się zdaniu ojca, przed odpowiedzialnością wynikającą z podjętych samodzielnie decyzji...

Autorytety są ważne. Jednak nie mniej ważne jest zastanowić się głęboko czy to, co robię wynika rzeczywiście ze mnie, z moich przemyśleń i wniosków czy jest tylko bezmyślną kopią czyjegoś wewnętrznego świata.
Na to musi sobie autor sam odpwoiedzieć.
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
Kochali się tylko bez zabezpieczenia. On cpun nałogowo jaral maryche. Nie warta uwagi. Twierdzi ze badała się czy jest chora. Szkoda ryzykować. Jak miała takiego łacha za faceta
Nie dość ze cpun wiecznie zjarany to jeszcze mu gale ciągła. No czego chcieć więcej
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
młody jesteś, szukaj dalej
i powiem ci jedno, nie patrz w tym kontekście na ojca, żyj swoim życiem, więcej zyskasz na tym ;)
 
M

MacaN

Guest
figo54321 napisał:
On cpun nałogowo jaral maryche. Nie warta uwagi. Twierdzi ze badała się czy jest chora. Szkoda ryzykować.
Ale wiesz o tym, że HIV nie przenosi się przez jaranie zioła?
 
Do góry