Interpretacja utworu

sopel69

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
bdg Wrt
Pewna dziewczyna wyslala mi utwor Bajmu - Krotka Historia powiedziala mi ze niesie on dla mnie przeslanie. Tutaj pojawia sie problem ja go rozumiem tak do sytuacji ktora byla miedzy nami: ja ja kocham i i powiedzialem jej to z miesiac temu ona nic sobie z tego powiedzmy nie robila wiec postanowilem "zniknac" nie pisalem nie odpowiadalem nie bylo mnie nie widziala mnie chociaz mieszka blok dalej. Wyszlo jak wyszlo i napisala do mnie pierwsza na poczatku chcialem ja poprostu olac... ale kiedy mnie serce scisnelo zaczela sie rozmowa w tej rozmowie padlo kilka mocnych zdan z jej strony jedno z nich np brzmialo " Nie jestes mi obojetny". Wnioskujac z tego wszystkiego + teraz wyslala mi ten utwor mysle ze chodzi jej o to ze brakuje jej mnie ale czy na pewno? Moglby to ktos dla mnie zinterpretowac?

Dzieki z gory!



Tak tak wiem przepraszam strasznie namotalem ale coz... jakos mnie nosi i mam metlik w glowie.
 

sopel69

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
bdg Wrt
ale mi sie wydaje ze to nie do konca tak bo np moj ziomek tez nie jest mi obojetny w pewien sposob no nie?
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Utwór wydaje mi się łatwy do zrozumienia :) .. Dziewczyna nie ufała chłopakowi, gdy ten mówił, że ją kocha. Możliwe, że uważała go za jakiegoś 'łamacza serc' i dlatego też nie chciała się wplątywać w jakiś związek. Później jednak zrozumiała, że jego słowa były prawdziwe, a ona żałuje, że mu nie uwierzyła. Chciałaby wszystko odkręcić i być z nim.
Ta piosenka naprawdę mówi sama za siebie ;)! Jeśli zależy Ci na tej dziewczynie, to postaraj się jej wybaczyć tamto zachowanie, schowaj dumę do kieszeni i działaj :]
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
ale mi sie wydaje ze to nie do konca tak bo np moj ziomek tez nie jest mi obojetny w pewien sposob no nie?

No to masz stary nie lada problem, to już pod homoseksualizm podlatuje. :p

A tak serio, kumpel nie jest Ci obojętny. Dobrze, to oznacza że jesteście przyjaciółmi lub dobrymi kumplami, jednak jeśli mówi Ci to dziewczyna to masz dwie możliwości: jesteście przyjaciółmi lub Ona na Ciebie leci. Wie o Twojej miłości do niej, więc wykluczyć możemy wątek przyjaźni. Ona dała Ci znak, piłeczka jest po Twojej stronie i Ty masz możliwość wykonania kolejnego ruchu. Więc to zrób, nie myśl o tym zbyt wiele, po prostu działaj, najwyżej Wam nie wyjdzie, świat się nie zawali.

Działaj.
 

sopel69

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
bdg Wrt
Utwór wydaje mi się łatwy do zrozumienia :) .. Dziewczyna nie ufała chłopakowi, gdy ten mówił, że ją kocha. Możliwe, że uważała go za jakiegoś 'łamacza serc' i dlatego też nie chciała się wplątywać w jakiś związek. Później jednak zrozumiała, że jego słowa były prawdziwe, a ona żałuje, że mu nie uwierzyła. Chciałaby wszystko odkręcić i być z nim.
Ta piosenka naprawdę mówi sama za siebie ;)! Jeśli zależy Ci na tej dziewczynie, to postaraj się jej wybaczyć tamto zachowanie, schowaj dumę do kieszeni i działaj :]


tez tak myslalem chyba zaczne jednak cos dzialac tak jak mowisz ;) pewnie i tak pojawi sie jeszcze milion innych problemow xD znajac moje szczescie w razie co uderze tutaj ^^
 

sopel69

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
bdg Wrt
to teraz pytanie jak? ^^ bo to jest dosc specyficzna dziewczyna... w sumie tylko raz dala sie pocalowac tak namietnie ;p z reszta z zaskoczenia wiec chyba duzego wyboru nie miala ^^
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Ja uważam, że wybór jakiś zawsze jest ;).. Przecież mogła Cię odepchnąć i uderzyć w twarz, prawda? Jednak tego nie zrobiła, a to już coś znaczy :p
Mógłbyś nawet tak prosto z mostu spytać się jej, co do Ciebie czuje. Niech się dziewczyna w końcu przyzna :D
 

sopel69

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
bdg Wrt
Mógłbyś nawet tak prosto z mostu spytać się jej, co do Ciebie czuje. Niech się dziewczyna w końcu przyzna :D

pytalem wszystko napisane w pierwszym poscie a teraz troche sie boje zapytac bo mowila w tej rozmowie o malych kroczkach... tyle ze sama w sumie robi duzy krok wysylajac mi taki utwor <_<
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
To jeśli Ją tak bardzo znasz,to dlaczego masz jakiekolwiek wątpliwości?
 

sopel69

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
bdg Wrt
ja nie wiem czy ty teraz probujesz mi dopiec czy jak? znam ja na tyle ile znam i nie potrafie tego tak okreslic ale to nie zmienia faktu ze moge miec jakies watpliwosci nie?
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Kolejny "jełop", który za dużo myśli i nic nie robi. Stary, jak chcesz coś z tą laską osiągnąć to nie siedź na forum tylko działaj. Postaw sobie jakiś cel i do niego dąż.

J.B
 

sopel69

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
bdg Wrt
Kolejny "jełop", który za dużo myśli i nic nie robi. Stary, jak chcesz coś z tą laską osiągnąć to nie siedź na forum tylko działaj. Postaw sobie jakiś cel i do niego dąż.

J.B


ulzylo ci jak napisales ten inteligentny post ? jestes z siebie dumny?
 
Do góry