internet

plaszczek

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
pewnie moj problem wyda sie wam glupi ale nie znam sie wiec wole zapytac

chodzi mi o kupno latopa (uzywany)
i sek w tym ze chce go miec tylko do internetu
na co wiec mam zwracac uwage?
czy kazdy laptop bedzie sie nadawal?
w gre wchodzi zarowno internet bezprzewodowy jak i stacjonarny
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Tylko do internetu? To nie masz zbyt wygórowanych wymagań. W takim razie powinieneś zwrócić uwagę na to, żeby komputer miał WiFi oraz sprawną kartę sieciową. I w zasadzie to tyle. Naprawdę nic innego nie będziesz na nim robił?
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Skoro tylko do internetu to może NETbook albo mini notebook? Możesz znaleźć w lepszej cenie. Zresztą zakup używanego odradzam, bo za chwilę będziesz musiał kupować coś nowego. Piszę tak, bo paru moich znajomych brało używki i czasem mi ich żal ;) HP Compaq 2133 są całkiem niezłe, widziałem na swiat-laptopow.pl w dobrej cenie.
 

sweetdevil

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
To wymagający nie jesteś. Jeśli komputer będzie Ci potrzebny tylko do internetu to dlaczego chcesz mieć laptopa. Kup sobie stacjonarkę, skoro będziesz tylko używał,żeby zerknąć na parę stron i uruchomić gg. Wiesz nie warto przepłacać za laptopa skoro możesz mieć stacjonarny.
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
Używany laptop to topienie pieniędzy... Po 3-4 latach taki sprzęt trzeszczy, piszczy, krzyczy i kaszle... Tańsze lapy niestety szybko się zużywają i jeżeli nie dba się o nie, nie czyści rejestru i systemu, to łapią tendencję do zamulania. Kupiłem laptopy najpierw jednego dla siebie, potem netbooka dla żony i na koniec również netbooka dla syna. Wybrałem z oferty Świata Laptopów, ze względu na długą gwarancję, najlepszy sprzęt i najniższe ceny
 
Do góry