Internet w komórce

Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
Naszukałam się, w google tez i nie znalazłam, jeśli jednak gdzieś jest, przepraszam, ale może nie umiałam szukać. :)
Chciałabym mieć internet w komórce, dokładniej w plus gsm i chciała bym się dowiedzieć czy istnieją jakieś pakiety, na czym to w ogóle polega, ile kosztuje i co trzeba zrobić by sobie takie coś uaktywnić, i czy się opłaca, czy chodzą wszystkie strony no i w ogóle, gdzie to znaleźć, co wysłać i po jaki numer, bo tego też znaleźć nie mogłam.. Dziękuję za pomoc :* :papa:
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm.. zalezy od Twojego telefonu ;p moj ma np za malo pamieci zeby otworzyc skrzynke mailowa -_-...
ale generalnie w telefonie masz opcje laczenia sie z dana strona - sprobuj? aktywne masz caly czas ;p
a co do specjalnych pakietow w plus gsm to nie mam pojecia bo ja orange ;)
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
Tak, wiem że mam dostęp cały czas, ale strasznie dużo zżera kasy, a czytałam gdzieś, że można za ilość przesyłanych danych płacić, czyli mniej niż normalnie w zwyczajnym wejściu bez żadnych pakietów. Ale chciałam dowiedzieć się jak to dokładnie jest, od kogoś najlepiej, kto to posiada takie coś i przede wszystkim jak takie coś uaktywnić. :)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm no wiesz w erze np maja takie cos ze 1zl za caly miesiac placi sie :D wiec calkiem spoko nie powiem ;p
aa generalnie placi sie za ilosc przeslanych danych w kazdej sieci wiec nie wiem czemu myslisz inaczej ;p

aa tak btw to musisz na stronie operatora skonfigurowac telefon jezeli nie jest :p (przysla Ci automatyczna konfiguracje)
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
Telefon mam skonfigurowany. Ok, źle się wyraziłam, chodziło mi o te pakiety, że za ileś tam, danych płaci się i wychodzi w każdym razie mniej niż zwykle, bezpośrednie wchodzenie do internetu. I tylko sęk w tym, ile to kosztuje i jak uaktywnić. :)
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
no ale to wszystko jest napisane na stronie plusa. pakiety sa tylko dla simplusa i mix plusa, 20mb 5zl, 50mb 10zl. ustawienia znajdziesz na ch stronce w dziale ustawienia automatyczne (czy jakos tak) jak chcesz se biegac po necie to skombinuj se opere mini na komorke. musisz miec aktywny gprs i egprs. to wszystko.
UPRZEDZAM ZE ZANIM MI WSZYSTKO ZACZELO CHODZIC MUSIALEM PRZERYPAC 10ZL I KOLEJNE 5ZL NA DZWONIENIE DO BOK'U
 
Do góry