Internat

Woluś

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
339
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduny
ee to kiedyś byłem bliżej ;)
Teraz zupełnie inna strona Polski :p

Powodzenia życzę ;)
 

OnaCzyliJa

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
domek ;]
ja mieszkam w internacie pół roku;]
jest świetnie:D
... ale czasami ciężko się zmobilizować do nauki:/
... a pozatym to wszędzie pełno znajomych:p jest z kim pogadać, z kim się powygłupiać, internat to coś w rodzaju przedłużonych kolonii:D
.... aaa!! no i te imprezki;] ~~cudeńko!!~~
 

Woluś

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
339
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduny
Oj zgadzam sie ;) imprezy w weekend kiedy jest luz są boskie ;)
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Za moich czasow to trzeba się było kryć z imprezami w internacie bo jak kogoś dorwali w ciszy nocnej to był opieprz.Ale jakoś się dało przeżyć.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
internaty faane są o :p
nie no ja się cieszę, że będę w bursie, aniżeli na stancji. i tak mi brat nawytykał na wakacje, że jestem aspołeczna :D
 

Queriidaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Generalnie dowiedziałam się już wiele, na temat internatów, właśnie, ale chyba teraz chodzi mi o jedno. Jak to jest z tymi imprezami - czy wyjścia w soboty gdzieś poza internat NA DŁUŻEJ, jeśli wiecie o czym mówię, jest w ogóle możliwe? I czy strasznie się o to czepiają i tak dalej?
 

Capellini

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
372
Punkty reakcji
0
Ja mieszkam w internacie od miesiąca i zdecydowanie wolę mieszkać w domu, chociaż podobno są u nas najlepsze warunki. Mieszkam sam w pokoju, ale i tak narzekam na brak spokoju. Codziennie muszę słuchać jak w sąsiednim pokoju ktoś rozmawia. Jak siedzę w pokoju na przykład, to zawsze może do niego ktoś wejść, nie mam ani chwili spokoju, a jak bym się zakluczył, to mnie wezmą za kretyna.

Internat zdecydowanie nie jest dla takich jak ja.
 

Queriidaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
No dlatego ja chyba zmieniłam trochę zdanie po opiniach znajomych i znajdziemy sobie stancję, z koleżanką. A jakie miasto, jeśli mogę wiedzieć?
 

kleofas6006

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siemka.
Mam 15 lat i za rok wybieram sie do Internatu.
Ciekawi mnie czy trzeba to jakos wczesniej zalatwiac??
Jaki Internaty polecacie?? Chodzi o takie gdzie mozna miec kompa i nie gonia strasznie:)
Z gory dzieki!
 

suu

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Polecam internat na Ułanów 9 przy Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji. Internat jest koedukacyjny, pokoje 3-4 osobowe, bezpłatny dostęp do internetu w pokoju - wystarczy, że masz swój komputer:) Koszt to 40 zł + wyżywienie.
Pozdrawiam
 
Do góry