Inna Wiara

Łolka

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Okuniew
Hej! Jestem ze swoim chłopakiem już jakis miesiac lecz dziwnie sie przy nim czuje , poniewaz on jest innej wiary ; ( ! Ja jestem katoliczka a on jest niewierzacy ! Nie wiem co robic.... Chcialabym z nim byc nadal , bo dobrze mi z nim ! Koleżanki sie ze mnie smieja ze juz niedlugo tez przestanie wierzyc itd. ; ( Co mam robić ??? Pomożecie ??
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
Jak ty w wieku 16 lat już masz takie problemy, to strach się bać co będzie za kilka lat.
To, że ziomek jest niewierzący, nie zmienia faktu, że może być dobrym człowiekiem, a tylko to powinno się dla ciebie liczyć.
Co robić? OLAĆ KOLEŻANKI!!!!!!!!

Ej a swoją drogą - to ten typek, do którego tak wzdychałaś przez ostatnie 2-3 tygodnie?
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Olcia czy ten chłopak jest innej wiary, czy niewierzący bo wbrew pozorom to istotna róznica. Jesli niewierzący to tylko od Ciebie zalezy czy wytrwasz w swojej wierze, a z Jego strony nie widze zagrożeń. Sytuacja zmienia sie diametralnie jeśli jest np. Swiadkiem Jehowy, to jest związane z wieloma zakazami, ale to juz inny temat.
 
M

malina.

Guest
Jeśli Tobie to nie przeszkadza, to po co zawracasz sobie tym głowę? Tak łatwo potrafisz zrezygnować z chłopaka, bo 'koleżanki się śmieją'?


. Ta to ten chłopak do którego tak wzdychalam .. ; (
No, to zdanie tłumaczy wszystko. Pomyśl czy zależy czy na nim, jako człowieku, któremu możesz zaufać, czy na chłopaku, którym możesz się chwalić koleżanką.
 

Łolka

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Okuniew
, Mi zalezy na nim jak na człowieku któremu można zaufać . ! ;
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Jeśli jest Ci z nim dobrze, to nie przejmuj się tym co powiedzą inni. Wiem, łatwo mówić trudniej zrobić, ale trzeba się wziąć w garść.
 

SAMARYTANKA

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nie zwracaj uwagi na koleżanki bo chyba nie są jeszcze dostatecznie dojrzałe.I jeżeli Ci to nie przeszkadza że Twój chłopak jest niewierzący to bądź z nim nadal.Powodzenia
 

catherin_iz

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2010
Posty
44
Punkty reakcji
2
Rób swoje, po co się przejmujesz tym co mówią koleżanki.

(Ludzie, co to jest?? Czy te koleżanki to jakaś wyrocznia??)

Jeśli Wam na sobie zależy i akceptujecie oboje tę sytuację z wiarą, to zdanie innych nie powinno mieć wpływu na Wasze relacje.
 

pepe4

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nie no.....moze i jestem wyznania katolickiego....ale tak naprawde to ja wierze tylko i wylacznie w siebie...to ze kolezanki sie smieja to nie znaczy ze nie mozesz z nim byc!!! sluchasz wlasnego serca czy kolezanek ? skad wiesz czy mu koledzy nie zwracaja uwage ze ma ciebie za dziewczyne?? hmm?
 
Do góry