Incubus

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Amerykanski zespol rockowy, na poczatku swojej kariery grali dosc ostry (az sie boje pisac bo nie wiadomo gdzie tym razem temat wyladuje) funk metal. Potem zmienili troche styl i grali bardziej pop-rockowo ale dalej fajnie. No i w 2006 wydanie Lights Grenades ktore imo jest kompletna porazka po tak wspanialych plytach jak Fungus Amongus, S.C.I.E.N.C.E i A Crow Left of the Murder (ktore osobiscie uwazam za bardzo dobra w przeciwienstwie do wszystkich wielkich krytykow:). Zdziwilo mnie jak nie znalazlem tematu o Incubus (zawsze przy tworzeniu nowego tematu dziwi mnie ze nie znalazlem go juz wczesniej xd), ale napewno wiele osob zna ten zespol:) Co sadzicie? Lubicie? Nie? Wypowiadajcie sie:)
Pozdro!
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Nie chodzi mi o to ze sa kopia red hotow, ale wyraznie slychac ze musieli ich sporo sluchac:p
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Bardzo lubie ich za płytki Make Yourself i Morning View. Zawsze w ich twórczości słyszałam dużo Faith No More, w wokalu nawet bardzo dużo i dlatego przypadli mi do gustu :) Są bardzo kunsztownymi, że tak się wyrażę, rzemieślnikami muzycznymi, potrafią zrobic kawał dobrej muzyki nawet jeśli ma byc to komercyjna balladka w stylu "Drive". Ostatnie osiągnięcia mają dosc nijakie, ale może jeszcze coś im przyjedzie do głowy.
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
No moze faktycznie wiecej w nich FNM nic RHCP;p Moj blad xd. Ale co do tej ostatniej plyty to tak jak polubilem popowe Stadium Arcadium Red Hotow, to nie moge sie przekonac do Lights Grenades Incubusa. Naprawde uwazam ze taki zespol jak oni nie powinien nagrywac takich plyt.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Kiedyś ich bardzo lubiłem, sentyment pozostał. Tylko szkoda, że grają już nie tak ostro. Ulubione kawałki: New Skin, Megalomaniac, Anna Molly.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
No "Anny Molly" jest fajna...uwielbiam fragment rozpoczynający się od "Wait, there is a light, there is a fire..." no i ten instrument na wejściu (pamiętałem jak się nazywał). Zespół ok, szkoda, że nic o nich nie słychać...
 

Marheri

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Ja ich bardzo lubię, to jedna z moich ulubionych kapel. Tak jak poprzednicy lubię "Anna Molly" i Megalomaniac", a poza tym "Dig", "Wish you were here", "Nice to know you"
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Coś mnie wzięło z powrotem po rocznej przerwie fascynacji tym zespołem na ponowne przesłuchanie całej dyskografii - najsłabszy album, to wg. mnie Light Grenades, utwierdziłem się w tym przekonaniu. Starsze dzieła Incu jednak dają radę, można odnaleźć sporo energicznych kawałków - aż sobie je zapuszczę, bo mi się te czasy dobrze kojarzą. :D
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Znam tylko jeden utwór - "Love hurts", który mi się bardzo podoba, więc zainspirowana tematem biorę się za zdobycie dyskografii. :)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Informacje o nowym albumie Incubus: http://muzyka.gery.pl/cms/?id=45815

Szkoda tylko, że to będzie jakby "odgrzany kotlet", a nie normalny album z nowymi piosenkami grupy. Choć dobrze, że trzy kawałki będą zupełnie świeże. Czyli wychodzi na to, że grupa nie zawiesiła działalności, a takie ploty krążyły na necie. :p
 

Vegeliana

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląskiee ;)
ostatnio zaczęłam słuchać..
podoba mi się kilka piosenek . 'Love Hurts' w wersji acoustic ..świeeetna ;)
poza tym - ' Dig' , 'Nice to Know You ' , 'Drive'
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Incubus fajna kapelka, ale zdecydowanie wolę ich wcześniejsze dzieła ;)

SCIENCE wymiatało BB)
 

abrakadAbra_

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
witamm
mam do sprzedania t-shirt incubus, rozm. M
wymiary:
długość: 66cm
szer. na dole: 55cm
dł. od rękawa w dół: 40cm
szer. pod pachami: 51cm
dł. rękawa na górze: 36cm
dł. rękawa na dole: 16cm

100% bawełna

294t24m.jpg

14cbfwi.jpg

2n898pc.jpg

24p9u0y.jpg

cena 50zł, do uzgodnienia :)
 
Do góry