ImPrEzY ImPrEzKi DySkoTeKi...

LiKuNia

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kartonu :)
HeYka!!
Ja ChcIaLaM SiE wAs ZaPytAc Co SadzICIe Na temaT ImPrEZek?? Nie ChoDzi Mi O TaKie MaLe KaMerALaNe TyLkO O NoRmALNe DysKoTeKi w KLUbacH TyPu EKWADOR, PROTECTOR itP...
U Nas W BudZie JesT taK Ze NauczyCieLe Nie PozwaLaJa Tam JeZdziC (ALe I taK WszYscY NoRmaLni LuDzie Np. JA :lol: ImPrEzUjA :D )
a Wy Co SaDzICie Na Ten TeMaT??
ALbo JaK mYsLICie W JaKiM wIeKu WogOLe PowINno Sie ZaCzaC JeZdZic Na ImPrezY?
i w JakIm WiEKu Wy ByLisCie PiErWsZy Raz Na ImPrezIe?? :> :> :>



POZDRO I BUZIACZKI OR ALL :D ;) ;) ;)
 

Helmud_Ziom

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
--==ChOjEnKi==--
Imprezy w takich klubach są super :hyhy:

Ja pierwszy raz byłem jakieś 2 tygodnie temu( nie chcieli mnie wpuścić, ale powiedziałem ze zostawiłem dowód, i mnie wpóśil)

można poznać nowych ludzi i sie dobrze bawić :rotfl: :D
 

LiKuNia

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kartonu :)
Helmud_Ziom, HeHe No To WiTaY w KLUbIe ;) Bo Ja TeZ KocHaMM ImpRezKi...JesTem pawIe Co SoBoTe :D
 

EPISSIS

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
GRUDZIĄDZ
NIE PODOBA MI SIE ZA MALO ROZWINIETA STRONA
MOZE JAKIES ZDJECIA Z IMPREZ ZEBY CZYMS PODEPRZEC WASZE OPINIE CO DO LOKALI ITP. LUDZIE POSTARAJCIE SIE WIECEJ.
JAK NARAZIE TA STRONA JEST MARTWA TRZEBA JA DOSZLIFOWAC
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Pierwszy raz byłam chyba dwa lata temu, kuzynka mnie wyciągła, jest ode mnie starsza, ale bez problemu mnie wpuścili i było całkiem fajnie :] dużo osób poznałam, ale nic konkretnego :] lubie sie bawić dlatego jak jest okazja to imprezuje ze znajomymi :]
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
Ja pierwszy raz bylam w wieku 14 lat tez bez zadnego problemu weszlam fajnie bylo :) Taraz juz tak czesto nie imprezuje ale powiem szczerze ze jak jest jakas okazja to nie odmowie lubie czasami sobie poszalec na parkiecie :)
 

EPISSIS

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
GRUDZIĄDZ
najlepsze lokale w grudziadzu przedstawiam pierwszy
Pub "4 Pokoje"

Ostatnio często odwiedzany. Pub wcześniej znany pod nazwą „Komtur” po zmianie właściciela zmienił nie tylko nazwę ale również ogólny wygląd i klimat. Więcej przestrzeni, i nie mówię tylko o miejscu do siedzenia, ale jest i również parkiet na którym po paru piwkach można powywijać :D Ogólnie pub ciemny, przy każdym stoliku są świeczki. Toalety są nawet w nienajgorszym stanie...

Jeśli chodzi o muzykę to naprawdę szeroka gama. Zdarzy się Chylińska, Kazik, Marliyn Manson, Metallica, ale niestety często również jakiś pop i dicho, ale mimo wszystko można to przetrzymać

Ponoć nawet jakieś koncerty się zdarzają, chociaż sama nie byłam na takowym. A co do dodatkowych atrakcji można jeszcze pograć w lotki, chociaż sama tarcza jest umiejscowiona dość niefortunnie, bo stoi zaraz obok stolika.

Wrażenie ogólne- jak dla mnie dobre. Polecam serdecznie, no ale to już oczywiście indywidualna sprawa czy się podoba czy nie.

OBSŁUGA :

Za barem spotkasz głównie personel płci żeńskiej :D w sumie nie widziałam tam żadnego chłopa (niestety;) ) W każdym razie barmanki ogólnie sympatyczne, chociaż chyba jeszcze nie było okazji wypróbować ich cierpliwości.

PIWKA DOSTĘPNE W BARZE :

Cennika niestety dokładnego nie podam, wiem tyle, że duża Warka Strong 5 zł, cały dzban 15 zł , a za dzbanek zwykłej Warki 13,50. W menu znajdziecie też na pewno jakieś drinki, no a dla nieletnich soczki, cola, sprite itp. Mnie jednak najbardziej piwa i tu prezentuję te, które można dostać za barem:


INNE INFORMACJE :

Jeśli chodzi o wolne miejsca to sytuacja podobna jak w „Zmierzchu...”, znaczy się w tygodniu pustki, a w weekend mogą być problemy. Chociaż jeszcze koło 17-18 można coś znaleźć. Jednak aby uniknąć sytuacji nieprzyjemnej (brak miejsc) można telefonicznie zarezerwować stolik. Dzwońcie pod numer : 64 256 50.

Nie mają swojej strony, można wejść jedynie na stronę Zmierzchu to czasami znajdzie się jakiś news o 4 pokojach. http://www.odzmierzchudoswitu.com.pl
 
F

faithless

Guest
Powiem tylko jedno BIJE WAS WSZYSTKICH 100 KROTNIE !!!
Ja na pierwszei dyskotece byłem mając lat 5 :p Moja świetei pamieci ciocia Była szefową tej speluny ! i pozwalała mi zostawac do samego rana :p Zawsze spędzałem u niej wakacje i ferie :) Było po prostu super :) Ale od 10 lat juz nie zaglądam na dyskoteki :( tylko szkolne odwiedziłem ze 4 razy i tyle :p
 
L

lenin

Guest
ja pier... jak czytam to to mi sie zygac chce, rozumiem ze mozna przyjsc na dicho w wieku 15,16 lat ale gdzie 14 ? :eek: no chyba ze sie wyglada jak 20 letnia baba? :> a potem tak jak w piosence Ascetoholix :> .... i mowia ze pedofilia sie rozwija :>

osobiscie nie mam za duzych zastrzezen jesli w klubie jest duzo małolatów ale jak sie kreci ich cale mnostwo to sie czuje jak w przedszkolu, zreszta kazdy renomowany klub nie wpuscilby gówniarzy do srodka.

Lubie imprezowac, ale lubie kluby na poziomie :hyhy:
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
lenin, a nie pamiętasz jak Ty miałes te 14 lat :looka: moze nie ciągało Cie na takiego typu impressski, ale mozliwe, ze innych Twoich rówiesników tak :) każdy to przechodzi <młodość> heheh ;)
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
heh... nie wiem co napisac... to co chciałam to napisaliscie... :( :]
 
S

slodziutkaa

Guest
mi tez się w takich clubach imory podobają ale i tak jestem za młada mam 13 lat:( ale i tak wszytsko przedemną:D :rotfl:
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
slodziutkaa, jeszcze masz czas zeby na imprezkach sie bujac.... ja byłam poraz pierwszy na takiej duuuzej dzaprezie gdy miałam hmmmm 15 latek :zawstydzony:
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
wszystko jest dla ludzi i czy ktoś powiedział od ilu lat mozna sie bujac na imprezkach?? sa niektóre kluby, które wpuszczają od 18 latek, ale reszta jest dla wszystkich :)
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
No fakt tylko czasami jak pojdziesz na dyske i widzisz jak 13 latek jest totalnie narabany to zyc Ci sie odechciewa wiec lepiej zostanmy przy normie wiekowej od 18 lat :)
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mnie jak narazie nie spotkała taka sytuacja, zeby widziec jakiegoś małolate narąbanego :p bo hmmm do tych klubów co ja chodze to raczej nie wpuszczają tych co wygladają na "młodych" :)
 
Do góry