Impreza Śląsk

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Zalezy co uważasz za fajną imprezę...
Dla mnie nie ważne gdzie, najważniejsze że z fana ekipą.
 
M

Mia

Guest
ale wtopa :bag: nigdzie wczoraj nie dało rady wejsc. normalnie przed spizem padaka. jakby tv za darmo dawali...w srodku ludzie stali jak sardynki w puszce. co tym ludzią od:cenzura:ało?
 

edwinho

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
a ja wolałem pójść do Spinozy klub w żorach fajna ,przytulna atmosferka z miły towarzystwem :)
 
M

Mia

Guest
a ja wolałem pójść do Spinozy klub w żorach fajna ,przytulna atmosferka z miły towarzystwem :)

jestes z żor? 18 lat tak? to moze znasz dawida? koles pojechany na maksa ze sporymi kłopotami z prawem. jesli znasz to pewnie wiesz o kim mówie :p
 

edwinho

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
hehe nie to bardziej skomplikowane :p pochodzę z pomorza dokładnie z gdyni ale mam dziewczynę w żorach i postanowiłem teraz odrazu po ukończeniu 18 lat się usamodzielnić i zamieszkałem w rybniku k.żor. Więc ludzi z zor nei znam :)
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
sląsk up!
w katowicach to Megaklub.

Czasem jestem w klubie pod zieloną trójką w ciezynie.Fajny klimat ze tak powiem kameralny.
 
M

Mia

Guest
a gdzie na andrzejki na sląsku? chciałam do spizu ale po ostatnim byłam przerazona. chyba bym od 5 rano dnia poprzedniego musiała tam stac by wejsc do srodka. jakies sugestie?
 
M

Mia

Guest
problem sie rozwiązał. jutro mega. dawno mnie tam nie było. kojarze ten klub z 'gorącymi' pietnastkami z cyckami na wierzchu :/ ale cóż...
 
Do góry