Impreza dla singli

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiecie o środowych imprezach dla singli w Baccaracie? Fajne miejsce i super pomysł na imprezę. Każdy uczestnik ma opaskę: biała dla zajętych, czerwona dla szukających związku, niebieska dla chcących się pobawić;) Muzyka jest świetna, klub ma bardzo luksusowy klimat. Naprawdę warto zajrzeć w środę na stolarską, im więcej ludzi na takiej imprezie tym lepiej...;)
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Fakt, luksusowego wystroju Baccaracie odmówic nie można.
Pamiętam jak byłam tam po raz pierwszy - szok, że można tak wystylizować knajpę. Genialny jest ten bordowy welur czy plusz na ścianach, starsznie mi się podoba.
A co do imprez cyklicznych... Byłam raz na tej dla singli i mi wystarczy :p
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Dlaczego ci wystarczy jedna Baccarat'owa imprzea dla singli? czyżbyś już singlem nie była? :p
A w czwartek znowu kolejna impreza Music and Video live mix.
W ogóle co do singli... to Żmuda-Trzebiatowska ejst singlem.
Zaczynam wierzyć w to, że tylko najlepsze ciacha mają odwagę żyć w pojedynkę :p
 
K

kolakoka

Guest
Odwagę? A czemu tu winna jest odwaga? Bycie singlem ma swoje duże, niezaprzeczalne atuty i tyle :) I coraz więcej ludzi decyduje się na takie właśnie życie.
A te imprezy are you single to jest w ogóle cykl imprez organizowanych w renomowanych klubach i miejscach w całej Polsce i między innymi w Baccaracie właśnie :) Przypinki, które rozdają są genialne bo piszą na nich Just Sex, I`m Single, Love i Don`t Look At Me!. Ciekawe, które byście wybrali :p Pis en lof, jak Ty byłaś to na pewno którąś miałaś, przyznaj się którą! I czemu piszesz, że raz wystarczy?
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
hahhaha ja jakoś zawsze byłam sceptycznie nastawiona do takich imprez dla singli jakoś mi się to kiepsko kojarzyło. Ale jak piszecie o tym klubie to mam ochotę tam iść. Skoro to jest takie fajne miejsce to mam nadzieję, że przychodzą sami fajni ludzie;)
No i jeszcze jak jest super muza to tym bardziej warto iść, nie tylko po to, żeby kogoś poznać, ale i dla samej muzyki.
i ja też przychylam się do pytania nie jesteś już singlem??:)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
To w baccaracie rozdają przypinki na takich imprezach? Nie wiedziałam. łał.
W takim razie trzeba będzie jeszcze raz się wybrać :)
Raz w miesiącu jest ta impreza dla singli, tak?
 
K

kolakoka

Guest
Sceptycznie nastawiona? Czemu?? Wystarczy przecież odrobina dystansu do siebie i nastawienie na dobrą zabawę i jazda. Nie trzeba tam przecież iść żeby wyrwać kogoś albo szukać sobie od razu męża/żony. Można zebrać grono koleżanek/kolegów i razem iść się pobawić do Baccaratu i wtedy nie będzie problemu z dziwnym nastawieniem
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
oj tak oj tak ja jestem bardzo zdystansowana. Gdybyście mnie znali, wiedzielibyście, jak bardzo. Ale faktycznie jakoś do niedana nie przepadałam za tym, żeby chodzić na takie imprezy, ale to chyba przez moich znajomych, ale macie rację, może być fajna zabawa ;)
ale tak się zastanawiam, co w sytuacji, gdyby na imprezę dla singli przyszli przedstawiciele tylko jednej płci;p
bo chyba kobiety chyba bardziej są otwarte na takie imprezy. A wy co myślicie.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
No co ty, na tych imprezach jest pełno facetów;)! Zresztą to jest impreza cykliczna. Może się skrzykniemy fani baccaratu, obowiązkowo single i pójdziemy w piątek na single party? Ja bym przetestowała speed dating to musi być fajna zabawa;)
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
hehe, speed dating... fajna sprawa :D zalezy dla kogo, bo zalezy na kogo się trafi :p
Znajomy kiedys na czymś podobnym był, wyszedł załamany :D
uroda pań, które się na takim evencie pojawiły była dramatycznie nisko sredniej krajowej.
swoją drogą połówke najlepiej chyba w naturalnie sprzyjających warunkach poznac :>
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
No tak taka impreza kusi kusi. chociaż masz rację pis en lof, że nie wiadomo na kogo się trafi. Ale jak się samemu nie spróbuje to się nie będzie wiedzieć, jak było i czy warto się wybierać na takie imprezy. W końcu nie ma ryzyka nie ma zabawy.
Poza tym nie koniecznie od razu trzeba na takiej imprezie poznawać przyszłego męża czy żonę;p
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
No tak, nawet nie ma sensu iść na tego typu wydarzenie z myślą, że poznamy swojego przyszłego partnera życiowego. Zresztą zawsze gdy sie podchodzi w podobny sposób to sie nie udaje.
Zatem trzeba się wyluzować i dobrze się bawić.
Wówczas sukces gwarantowany :p
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiesz cuda się zdarzają;) Ale liczy się dobra zabawa a do niej należy podchodzić z dystansem. A co do speed dating, to przecież trwa chwilę, nikt ci nie przykleja osoby z którą gadasz na cały wieczór;) A może się zdarzyć ktoś atrakcyjny. Wbrew pozorom na imprezy dla singli nie chodzą sami desperaci. A Baccarat też nie ma przypadkowych gości.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
No tak w końcu " jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć, że się uda";)
poza tym macie rację, że jak się idzie na taką imprezę dla singli to najważniejsze jest chyba to, żeby się "nie spinać " tylko się wyluzować i przy tym bardzo dobrze się bawić, bo chyba głównie o zabawę chodzi jak się idzie do Baccaratu?? A nie o to, żeby męża szukać ;)
 
B

bone1906

Guest
Czytając wasze opinie widać, że to całkiem fajne. Tylko trzeba chyba iść nie pospinanym i nabrać trochę dystansu do tego. Ogólnie Baccarat potrafi zaskoczyć ciekawym pomysłem na imprezę.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
Pewnie jak za bardzo się będziemy "spinać" i się przejmować to nic z tego nie będzie, cała radość z takiej imprezy, czy samego wyjścia do klubu zniknie.
A jak się pójdzie z luzem można się dobrze bawić, zawłaszcza, że z tego co wiem to klub ten ma naprawdę fajne imprezy. Nie tylko dla singli;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ale tak właściwie to czym się spinać na takiej imprezie? Impreza to impreza
i ma być wesoło i zabawnie. Odrobina dystansu do takiej imprezy dla
singli i można naprawdę się świetnie bawić
 
Do góry