Impreza dla biegaczy hobbystów i nie tylko

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Kochani, 17-go września we Wawie, stolycy naszej, szykuje się niezła zabawa ;) Przez dwie doby biegamy po całym mieście, rejestrując sie w budkach telefonicznych specjalnym kodem, zdobywamy punkty i walczymy z innymi joggingo-fascynatami! Słyszeliście o tej imprezie? Wybiera się ktoś z forum?
 

fajter55

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2010
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Żyrardów
Ależ oczywiście, że się wybiera :) Nie aspiruje do zdobycia miejsca na podium (chociaż liczyłem na nagrode kolekcjonera tarcz), ale pobiegac - pobiegam. Siedemnastego miałem jechac nad morze, niestety nic z tego nie wyjdzie - przynajmniej w ten sposób poodpoczywam nie spędzając czasu jałowo i jak zwykle.
 

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ależ oczywiście, że się wybiera :) Nie aspiruje do zdobycia miejsca na podium (chociaż liczyłem na nagrode kolekcjonera tarcz), ale pobiegac - pobiegam. Siedemnastego miałem jechac nad morze, niestety nic z tego nie wyjdzie - przynajmniej w ten sposób poodpoczywam nie spędzając czasu jałowo i jak zwykle.

W którym sektorze będziesz biegać? Ja zalklepuję śródmieście :D Biegasz na wynik, na tarcze, czy jak?
 

fajter55

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2010
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Żyrardów
W którym sektorze będziesz biegać? Ja zalklepuję śródmieście :D Biegasz na wynik, na tarcze, czy jak?

Ja biegam przede wszystkim dla samdego biegania, lubie jogging. Zabieram dziewczyne i bedziemy zaliczac trasyl. Sektory - srodmiescie wszystkie trzy (bo mieszkamy w poblizu). Nie bedziemy wychodzic poza te rejony, bo to strata czasu przemieszczac sie miedzy sektorami. Zrobimy kilka razy jak sie uda zaznaczone trasy w tych sektorach. Ona wierzy, ze wygra Krolowa Miasta, a w sumie zadowolilbym sie jakas wygrana w konkursie kolekcjonera tarcz. Ale jak juz podkreslalem, najbardziej to biegam z checi poruszania sie i z racji wolnego czasu.
 
Do góry