Ilu partnerow???

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
fantazja wskazana, Jera ja pod prysznicem sie z chlopkiem jedynie piescilam, ale i tak fajnie bylo
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
to chyba nie ja sie o prysznic pytałam:p ale swoją drogą... tez mi sie to skromnie czasem marzy :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja probowalam, ale cos chlodno bylo i jakies zwierzatka mnie przerazaly, naczesciej to gdzies na boczku w autku jak juz :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Na wieży widokowej ? Jera ładnie pocisneliście :D Nie powiem , tak jeszcze nie próbowałam. Na łonie natury najlepiej jest latem i wiosną , ale wiosną można sie nadziać na wycieczki maluszków z przedszkolankami ;) ale byłaby wtopa ... :/
 

moonka

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ja tydzień temu kochałam się poprostu na łonie natury...
taka cudowna łączka że hej :p
poprostu tylko i wyłącznie przystanek autobusowy :p
taki fajny seksik na nude w oczekiwaniu na nocną linię jeżdżącą co godzine :mruga:
 

dika2

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
20
a to tzw. szybki numerek?? hehehehehe
ja chyba nie chcialabym tego robic poza mieszkaniem (przynajmniej narazie tak mysle)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
chyba sie tu OT zrobil cos :/
przyjemne, bo chociaz trwaja krotko to sa bardzo intensywne i dostraczaja wielu wrazen :p
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
hm moze coby powrócić do tematu :p

podzielcie sie, jeśli macie jakieś skryte fantazje z jakimś gadżetem(-tami) ? :]
ja mam np taką, że chciałabym przypiąć swojego Głupka kajdankami do łóżka, każdą rękę i nogę osobno a potem robiłabym z nim co tylko chciała..... gggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:D
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
dokladnie mala czarna.... zeby przywiazał i robił co mu sie tylko podoba.... w granicach rozsadku oczywiscie i zeby było przyjemnie :p :sexy:
 
Do góry