ile wazycie ?? boj a..

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
no wlansie z tym wzrostem to cos nie tak.. dawne pokolenia to wysocy wszyscy byli a jak teraz patrze na swoje gimnazjum to same takie bez obrazy dla mniejszych "kur:cenzura:le" jak z 5 klasy x)
 

Bennasi

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
A ja waze 80 kg i mam 181 cm a moja wymarzona waga to 100 kg i ponizej 10 Bf w organizmie BB)
 

Bennasi

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Za 2 latka taka waga bedzie na bank :D

Wszystko zalezy czy pojade za granice do pracy aby zarabiac na diete i suple BB)
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Boże jak ja bym chciała schudnąć ale nawet na dietach, głodówkach nie chudnę..... wystają mi żebra a waga wciąż nie ta.... 58kg przy 168cm... Co mam robić?????
 

Bennasi

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Ja radze wywalic wszystkie Bzdury z diety (słodycze itp) i chodzic na siłownie min 3 razy w tyg (trening ogólno rozwojowy + po kazdym treningu aeroby zaczynasz od 20 min a potem zwiekszasz :D

I nie ma bata aby waga nie spadła BB)
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
Ja radze wywalic wszystkie Bzdury z diety (słodycze itp) i chodzic na siłownie min 3 razy w tyg (trening ogólno rozwojowy + po kazdym treningu aeroby zaczynasz od 20 min a potem zwiekszasz :D

I nie ma bata aby waga nie spadła BB)
chodze na silownie... i nigdy nie mialam problemu z nadwaga xD
 

Bennasi

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
A to przepszam bardzo :D

Przeprosiny starcza czy mam kwiaty kupic :niepewny: BB)
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Słuchaj ja się katuję siłownią brzuszkami itp..... JA już nie mogę nie mam sił......A słodyczy nie jem... I czemu tak dużo ważę???
 

Bennasi

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Hmmm moze masz taka przemiane materi :niepewny:

Ale za miast cwiczen na brzuch pojezdzil bym na rowerku lub pobiegał na biezni na siłowni - zacznij od 3 razy w tyg aerobów po 30 min a potem zwiekszaj co jakis czas 10 min ale nie rob aerobów wiecej niz godzinnke na dzien ;)

I masz tu dobbre motto czy powiedzonko :

Pamietaj , Gdyby to było ŁATWE , to KAZDy by to robił !!!

jak u ciebie z dieta - masz ułozona ???
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
ja??
staram się nic nie jeść........
rowerek też ale wiesz ostatnio to pogoda nie pozwala a takiego stacjonarnego nie posiadam......
Biegać nie mogę.... kardiolog mi zabronił.....
ale na to wszytko zaczyna mi brakować już sił.....
 

Bennasi

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Specjalista to ja nie jestem ale jezeli nic nie jesz to w tym moze tkwic problem gdyz organizm od razu produkuje fat aby sie zabezpieczyc jak nic nie jesz !!!

Musisz jesc bialko gdzies 1-1.5 kh n kg masy ciała + 2-3 gramy wegli na kg masy ciała i troszke zdrowych tłuszczy !!!

Bez zdrowego odrzywiania ani rusz z pozbywaniem sie fetu z org :phi:
 
Do góry