ile razy do roku idziecie do spowiedzi?

klaudus08

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
264
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
w tym roku jeszcxze nie byłam .. idę na święta Wielkanocne.. najczęsciej Chodze na Wielkanoc i Boże Narodzenie :) ale w nastepnym roku trzeba to zmienic bo bierzmowanie
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Ja 3, 4 razy.
2 razy na Święta, i 2 razy na koniec i początek roku szkolnego :)
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Ja tam nie liczę, ale ze 3 razy to na pewno jestem. Przed Wielkanocą, Bożym Narodzeniem i rozpoczęciem roku szkolnego zawsze się spowiadam.
 

no co ty

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ród Gryfa
Wcale.Spowiadać mogę się przed Bogiem(w duchu) a nie przed księdzem który nie wiadomo co robi jak tylko wyjdzie z konfesjonału....
 

armi

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
1 189
Punkty reakcji
2
Ja tam wolę patrzeć spowiednikowi w oczy i na ręce a to konfesjonał uniemożliwia.
 

Damphti

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Kiedyś raz w tygodniu a nawet częściej, teraz to się zmieniło (w tym roku byłem może 4 razy; :zdegustowany: ), ale chce wrócić do poprzedniego stanu...

Wcale.Spowiadać mogę się przed Bogiem(w duchu) a nie przed księdzem który nie wiadomo co robi jak tylko wyjdzie z konfesjonału....

Szkoda że tak myślisz o księżach, ale pewnie masz powody. Życzę ci takich księży jacy są w mojej parafii. Mądrzy, wyrozumiali, dyskretni... Nigdy się nie boje że wygadają albo że coś sobie o mnie pomyślą. Dużo mi pomagają... ;)

Pozdrawiam ;)
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Ja chodzę tak mniej więcej raz na dwa trzy tygodnie, czasami z racji grzechów i niemożności przyjęcia Eucharystii chodzę częściej... Przez jakiś czas spowiadałam się u ojca franciszkanina normalnie rozmawiając... Teraz niestety tylko w konfesjonale...
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
3, 4 razy jak już ktoś wcześniej pisał- początek i koniec roku, Wielkanoc, Boże Narodzenie, ale chyba trochę częściej bo nie liczę :p
A teraz co miesiąc-bierzmowanie będę mieć ;)
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
wyszumieć?? hehe, dobre... Ja chodzę tak często po to, by jak najkrócej być w stanie grzechu...
 

adiss

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Ja chodze raz do roku(na spowiedz uszna), a spowiedz powszechna obowiazujaca w moim kosciele odbywa sie an kazdej mszy. ;)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
To zależy zazwyczaj 2 - 3 razy w roku..
No chyba, że jest jakaś taka większa okazja w rodzinie to pasowało by iść to idę..
 
Do góry