Ile można dochodzić ? ;/

Bud Light

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
212
Punkty reakcji
5
Mam taki problem, kiedy całuję się z dziewczyną mój najlepszy przyjaciel jest twardy i gotowy do akcji. Jednak już podczas gry wstępnej nie ma szans żeby doszło do erekcji. Jest co prawda całkiem twardy ale tylko tyle. Podczas seksu zanim dojdzie do erekcji to po tych 10-15 minutach ja i mój przyjaciel jesteśmy wykończeni, a końca nie widać.

Może to kwestia zdenerwowania, ale wydaje mi się że jestem na maksa rozluźniony, nie denerwuję się zupełnie niczym, o niczym nie myślę. Jeśli to kwestia doświadczenia- przyzwyczajenia się, to ile może takie coś trwać i kiedy będę szybciej kończyć ? ;/
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Może tylko Ci się wydaje,że jesteś rozluźniony a tak naprawdę przejmujesz się seksem, grą wstępną i właśnie tym długim dochodzeniem. Jeśli Twoja kobieta nie wie jak dokładnie Cie zadowalać to tez jej o tym mów ;) to ważne, aby wam obojgu było dobrze ;)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
a podczas masturbacji dochodzisz szybciej? jeśli tak to kwestia leży tylko w psychice. jeżeli jednak nawet masturbacja nie doprowadza cię do szczytu to polecam odwiedzenie lekarza.
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
10-15min? Więc lepiej poćwicz kondycje i rób to tyle ile trzeba, bo przed taki czas to na kolana raczej kobiety nie powalisz.
 
Do góry