ile miesięczne wydajecie na używki ?

juxa

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
uuu z 350 zł conajmniej, codziennie paczka fajek, co jakiś czas jakaś flaszka albo zioło ;)
 

KibaM

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Dobrze, że trafiłam na te forum, bo własnie sobie uświadomiłam ile ja wydaję - od 200zł do 350zł zależy od miesiąca- alkohol (czasami lepszy lub gorszy), papierosy + jestem uzależniona od coca-coli. Chyba pora oczyścić swój organizm. Na studiach już nie będzie mnie stać na takie życie.

Edit by Caleb: nie reklamujemy. Link usunięty.
 

nokian

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gorzów Wlkp / DE
Ze trzy wagony fajek na miesiąc (300), czasami browar najchetniej specjal, dobra kawa, razem jakieś 350-380/ miesiąc. Zielska i białego nie biore, wole 0,5 litra wypić - zdrowiej jest.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Hehe, zdrowiej :D Dobre, dobre. Na zdrowie ;)
 

Karol Marley

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
315
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Ze trzy wagony fajek na miesiąc (300), czasami browar najchetniej specjal, dobra kawa, razem jakieś 350-380/ miesiąc. Zielska i białego nie biore, wole 0,5 litra wypić - zdrowiej jest.

No faktycznie stary ja po kilku latach palenia zielska mam już marskość wątroby, nerki mi siadają i wali mi z pyska na kilometr. Grunt to strategia oparta na mocnych fundamentach ;)
 

jacek869

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
242
Punkty reakcji
7
Wiek
60
Miasto
W-wa WF
Cześć Karol

"No faktycznie stary ja po kilku latach palenia zielska mam już marskość wątroby, nerki mi siadają i wali mi z pyska na kilometr. Grunt to strategia oparta na mocnych fundamentach ;) "

A jak tam beret Twój Karolu? jeszcze się ryski nie pokazały? spoko, pojawią się za czas :) , wkrętki, psychozki, śnieżenie ekranu (to już chyba przerabiałeś i co wyregulowałeś obraz sam czy serwis był ? :) Stary, Twoja strategia to też temacik do dyskusji.
Pozdrawiam Cię bardzo i jak zwykle dodam "bez urazy".
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Jacek można mieć drobne zastrzeżeni co do twojej riposty, ale mniejsza z tym. Proszę nie róbcie offtopu :)
 

jacek869

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
242
Punkty reakcji
7
Wiek
60
Miasto
W-wa WF
Wloocibor, masz rację,

Karol przepraszam za swój wybryk.

wracając do tematu, mnie się koszta dramatycznie zwiększyły na wakacje...:) 300 na fajki + jakieś 150 na alko....byle do końca wakacji...:)
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Najczęściej 0 zł

Jednak jeżeli uznać słodycze za swego rodzaju używkę, to przewalam pół wypłaty xD.
 

Exent^^

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
nie z dala lBN :P LOP
używka mozna tez nazwać paliwko do auta albo motorka te sie do tego zalicza :p a na używki trzeba coś wydac coto za zycie bez przyjemności :) ja okolo 300 pln myśle
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Ostatnio miesiąc w stresie:
po paczce- 1,5 paczki dziennie
co weekend ostry melanż

ponad 600zł poszło... nawet nie wiem kiedy
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ciężko powiedzieć. Paczka fajek schodzi mi na jakieś trzy dni, więc 100 na fajki. Od jakiegoś (dłuższego) czasu piję niemal codziennie przynajmniej 5 piwek. Średnio po 3 złote. 30 dni razy 5 piwek razy 3 złote daje 450 na samo piwo (mocno zawyżone, bo często piję piwo tanie). Summa summarum piwo plus fajki wychodzą mnie jakieś 500 miesięcznie. Czasami zdarzy się grubsza impreza, więc można liczyć, że 600 miesięcznie przepada. Innych rzeczy już nie tykam. Nie ma palenia, ani grzania. Wtedy to dopiero kasa szła.
 

jacek869

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
242
Punkty reakcji
7
Wiek
60
Miasto
W-wa WF
Jacobbs, ale widzisz że wpadasz z deszczu pod rynnę ? :(
Pięć piwek dziennie - to jest jakaś masakra....zrób z tym coś jesli możesz.
Trzymaj się. Pozdrawiam.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Oj Adaś, Adaś. Jaki tam abstynent, jak chcę to mogę się za 10zł porządnie upić :D

A poza tym póki młoda jestem, to szkoda mi pieniędzy na używki.
 
Do góry