ile macie cm?

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nawet jezeli ktoras miala taka mozliwosc to pewnie sie do tego publicznie nie przyzna bo zaraz zostanie odpowiednio nazwana :]
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
to niech mi michaldolar czegoś takiego nie sugeruje.

Chyba, że się cieszy tym ilu to ona gości nie miała..
 

Fijolka90

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Jak widzę takie tematy, to brak mi słów. Dziwi mnie fakt, że tego typu posty nie są zamykane ani uważane za bezsensowne... O dziwo są dość popularne.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Tak, o dziwo :)
Najwyraźniej wszystkich ciekawi ile rówieśnik ma cm. A potem są te kompleksy mniejszości u większości mężczyzn;]
Na całe szczęście ja nie mam z tym problemu.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Jak widzę takie tematy, to brak mi słów. Dziwi mnie fakt, że tego typu posty nie są zamykane ani uważane za bezsensowne... O dziwo są dość popularne.
Tak są popularne dlatego, że ludzie którzy tu piszą się nie znają, jest całkowita anonimowość ;)
Każdy koleś może tu napisać, że ma 25, choćby miał 12... ;)
 

ggosiaczek

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
A ja mam tak apropo maly problem. Moj chlopak juz kilka razy pytal mnie,czy jestem zadowolona z dlugosci jego czlonka,ja mu mówie,ze tak,choc jak dla mnie,to mógłby miec wiekszego (na oko ma jakies 12cm), Kocham go,i wiem ze bedziemy ze soba juz do konca zycia,ale chyba nie ma sensu mu mowic,ze ja bym chciala,zeby mial wiekszego. Bo nabawi sie tylko kompleksów,a przeciez i tak nie da sie z tym nic zrobic... Co o tym myslicie..?
 

matix755

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
476
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
yy trochę głupi temat... widzę że ma już stałych rezydentów ;p
Więc i ja się wypowiem no o tak nie wiem czy to dobrze ale mój penis ma 16,5 cm a mam 17 lat xD
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
A ja mam tak apropo maly problem. Moj chlopak juz kilka razy pytal mnie,czy jestem zadowolona z dlugosci jego czlonka,ja mu mówie,ze tak,choc jak dla mnie,to mógłby miec wiekszego (na oko ma jakies 12cm), Kocham go,i wiem ze bedziemy ze soba juz do konca zycia,ale chyba nie ma sensu mu mowic,ze ja bym chciala,zeby mial wiekszego. Bo nabawi sie tylko kompleksów,a przeciez i tak nie da sie z tym nic zrobic... Co o tym myslicie..?
pompke mu kup
 

Ocean Soul

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Myszków
Armagiedon :]

Pewnie połowa co podała wymiary przyczepiała na fleta swego odważnik na sznurku :]
żeby powiększyc i sie pochwalic :]
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
A ja mam tak apropo maly problem. Moj chlopak juz kilka razy pytal mnie,czy jestem zadowolona z dlugosci jego czlonka,ja mu mówie,ze tak,choc jak dla mnie,to mógłby miec wiekszego (na oko ma jakies 12cm), Kocham go,i wiem ze bedziemy ze soba juz do konca zycia,ale chyba nie ma sensu mu mowic,ze ja bym chciala,zeby mial wiekszego. Bo nabawi sie tylko kompleksów,a przeciez i tak nie da sie z tym nic zrobic... Co o tym myslicie..?

W zwiazku powina panowac szczerosc.. wiec powiedz mi szczerze co myslisz.. to co Nam napisalas,

Nie ma sensu mydlic oczu i mowic biednemy ze jest bogaty :)

Jak go bedziesz zapewniac ze jest ok i cacy to moze pomyslec ze specjalnie mu tak mowisz.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
A ja mam tak apropo maly problem. Moj chlopak juz kilka razy pytal mnie,czy jestem zadowolona z dlugosci jego czlonka,ja mu mówie,ze tak,choc jak dla mnie,to mógłby miec wiekszego (na oko ma jakies 12cm), Kocham go,i wiem ze bedziemy ze soba juz do konca zycia,ale chyba nie ma sensu mu mowic,ze ja bym chciala,zeby mial wiekszego. Bo nabawi sie tylko kompleksów,a przeciez i tak nie da sie z tym nic zrobic... Co o tym myslicie..?

- Można powiększyć członka, tabletki bądź zabieg chirulgiczny

- Najważniejsza jest szczerość

- Pewna grupa ludzi mówi, że rozmiar nie ma znaczenia, tak, zastanów się czy niepodoba się tobie rozmaiar jego członka, czy też niezadowala ciebie w łóżku, a ja tutaj widzie pewną różnice, i może ty też ją widzisz

- Fakt, niektórzy faceci mocno przeżywają to że mają mniejszy sprzęt, tym bardziej że ich dziewczyna o tym im powie, ale moim zdaniem powinnaś powiedzieć skoro tobie to przeszkadza.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
bajki..

jakby mozliwosc powiekszania naprawde istniala nie bylo na swiecie mezczyzny z malym czlonkiem ;)

hehe, no wcale to nie są bajki, zapewniam ciebie.

A jak wiadomo nie na każdego działają tabletki, tak jest z kazdym rodzajem leków/tabletek
 
Do góry