ile macie cm?

w00jas

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Nie widzę żadnego celu w zakładaniu takich tematów... Ale to już chyba było...
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
Jak nie ma znaczenia!!!
Ja mam właśnie z jej powodu wielki problem bo ją boli :( i najgorsze jest to że w prawie każdej pozycji tak jest ( standardowa, jeżdziec, piesek, normalnie ręce odpadają - osobiście uwielbiam dobijanie na siłę)
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Śmieszny temat, wiadomo przeciez, że jesteście krótkofiutowcami. I tego niestety Panowie nie da się zmienić. Do tego bolesna prawda jest taka, że wielkość ma znaczenie - wielkość, a więc nie tylko długość, jakość nikt z Was nie podawał średnicy (lub obwodu).

No i "technika" nie ma tu wiele do rzeczy, bo często ogranicza się do "one way in, no way out", a kobieta to trochę bardziej rozbudowana maszynka seksualna i nie tylko dziureczka się liczy w zabawie. Są i inne detale tak często pomijane przez facetów, że czyni ich to miernymi kochankami. Kochankami, którzy kilka razy włożą (szybciej lub wolniej) i jak "będzie po wszestkiem" to idą spać.

...i później sie dziwić, że wasze dziewczyny du.py dają na boku komu innemu.

J.B
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
możesz. ja zamykam u siebie wszystko co mi się nie podoba :) jak myślisz, czemu tak mało w rock metal teraz noobów i pseudo? ^^
Chyba żartujesz, prawda?


A co do tematu, naprawdę, nie znajdzie się choć jeden odważny i nie przyzna się ? :D
Nawet gdyby, nikt nie poda prawdziwej długości :)
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Nie liczy sie długość czy gróbość....liczy sie technika :)
Małym "ptakiem" a dobra techniką możesz zrobić "lepiej" niż duzym i nie doswiadczonym :D

Tak. Jasne. Tak sobie to tłumacz :D

Rozmiar ma znaczenie, tłumaczenie że nie jest - jest oszukiwaniem samego siebie. Po prostu laska będzie będzie "mniej czuła" przy małym fallusie, im mniejszy obszar stymulacji tym słabsze doznania. Nie przeczę, że dobra gra wstępna, sprawne rączki i znajomość topografii ciała kobiety mogą dużo dać (bo są b. ważne), ale braków w rozmiarze członka tym się nie nadrobi w 100%

BTW: jest takie fajne powiedzonko: gdzie penis nie może, tam ręka pomoże. W końcu jeśli dzieciak tamtędy przechodzi to i doniczka się zmieści :)

J.B
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Długość długością...
Objętość się też liczy :D


A te dwie rzeczy plus technika...
To odpowiedni zestaw :p
 
Do góry