Ile lat mieliście podczas pierwszego stosunku

mylenne

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Ja miałam 17 mój chłopak 18, uważam że to była dobra decyzja, z odpowiednim partnerem, było cudownie i jest dalej ;)
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Ja 18 ona 18.
 

hanya

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tuż za rogiem ;)
16,6 a mój chłopak 22 ;) nie mogę się doczekać. Za tydzień się spotkamy... i zrobimy to razem 1. raz... ;)
 

Angeell

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
40
mieszkam na wsi - miałam lat 17, mój partner miał lat 18 ale to nie był jego pierwszy raz, myślę że wiek w sam raz
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Wówczas miałem osiemnaście lat, także obserwując wątek można śmiało rzec, że średnia absolutnie się zgadza według durex'a.
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
ja 19, on 24. To był zarazem mój, jak i jego pierwszy raz i w ogóle tego nie żałujemy. :)
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
bardzo podobnie wyszlo w ankiecie izdebskiego, ktora przeprowadzal jakis czas temu na internautach. Wrzucam wyniki http://konferencja.imagetv.pl/download/Seks_Polakow_w_Internecie_prezentacja.pdf
 

MalutkaNiunia

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Podczas mojego pierwszego stosunku ja miałam 17 lat, a mój partner 19. Myślę że czas był jak najbardziej odpowiedni, tylko osoba nie do końca..
 

weronikakloss

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Kraków
...jeśli masz córkę wchodzącą w wiek dojrzewania, zakochującą się i odkrywającą swoją kobiecość - i boisz się, by nie spotkały jej rozczarowania i nie przytrafiły tzw "błędy młodości...
albo jeśli sama jesteś taką nastolatką, która nie potrafi rozmawiać z mamą o seksie, buntuje się przeciw ciągłym awanturom o chłopaka, nie wiesz jak rozmawiać z mamą na intymne tematy - napisz do nas. Przygotowujemy program telewizyjny, w którym spróbujemy znaleźć złoty środek dla mam i córek.
Zapraszamy do kontaktu - prywatną wiadomość, lub na adres mejlowy weronikakloss@gmail.com
Rozmowa będzie anonimowa i nie zobowiązuje do udziału w programie.
 
J

janek32

Guest
Odczep się od pedofilii ;-)

Pedofil to nie gwałciciel.

Ja jestem pedofilem. Ale nie uprawiałem seksu, więc u mnie będzie 0
 

Agniesia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stamtąd
Po pierwsze powyższy wpis jest dla mnie obleśny, a po drugie też mniej więcej w średniej durexa sie mieszczę - mieliśmy po 18 lat ;)
 
Do góry