Ile Kosztuje U Was Zioło?

Berbelo_HHF

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
gieta można już po 25pln -30pln kupić jeszcze zalezy kto kupuje i od kogo się bierze 0,5 za 15pln
 

ultra

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
zalezy jakie i zalezy u kogo... :D

ale dobre ziolko mozna kupic za 30zl od 0.7

pzdr
 

Zajcu87

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
u mnie polowa za 20 ale to mala miescina wiec wiara rzuca sie na to jak zla:)) hehe zal mi tych ludzi:)) ale ajk sie juz wyjedzie kilka km na polnoc to dostajesz duzo za niewielka cene:)) opalaca sie nawet:))
 

m3nds

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
kremenaros,
Sorry , jeśli Cie uraziłem , ale nie toleruje narkotyków! I uważam że nawet nieświadomie mozna zachęćic do tego - okropnego kroku jakim jest -branie!
:cenzura: wiesz... staff nie uzaleznia - w kazdej chwili mozna zaczac jak i przestac [w tej chwili nie zachecam, takie sa fakty]
A jesli nie tolerujesz "narkotykow"(bo staffik to roslinka, ktora dal nam Bog) to omijaj te podforum z daleka.
 

Zitkato

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
No jo nie wim. Bede sie musial u sasiada dowiedziec co rolnikiem jest to ci powie pewno. On tam cos hodowal....
 

Karisha

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Gdansk
Pfff...
dziwi Was, że połówka grama kosztuje dyche? To po ile u was jest? 200zl?

Śłąskie.

btw. żaden szajs. Bardzo mocne palenie, a przede wszystkim czyste.


Od 45 do 25 zł za 0,5g - czysta...zadnych bajerów... :p

Ale czasami jest i jeszcze drożej...bo wiecie jak jestt na rynku, dzisiaj wszyscy biorą, a jutro juz niee... :p
Najtaniej było w lipcu, bo sprowadzili kilkanaście kilo z Kolumbii (Ameryka Połudnowa..).

Pozdrawiam, a i chcę dodać ze ja nie zarzywam, ale wiem kto, gdzie i kiedy sprzedaje... :p
tak tak wierzcie sobie w to, a tak naprawde to kazdy hasz skraplany jest hera, zeby byl ciezszy. Jak wkrecaja jakies kity to juz wasza sprawa. NIgdy wam nie powiedza prawdy
 

koval503

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wola
U nas to liczą na "oka" jedno oko=0,3g kosztuje 10zł
5 gramów u mojego qumpla za 100zł idzie kupic
 

m3ndsh1

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
u mnie teorytycznie za polowke jest 15 ale przewaznie daja mniej, im wiecej - tym lepiej
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
No u mnie to normalnie giet 30 a polowka 15 zl a rozni sie tylko ilosciowo jak sa jakies lapanki to ciezko kupic i potrafia w giecie dac ze 3 szkla a tak normalnie to daja z 5 a mozna znalezc ze 7 szkiel ale to juz trzeba wiedziec gdzie ;] ziolo jest dla ludzi, ale takich co zdaja sobie sprawe co pala, ja tam wsumie nie polecam :p zreszta kwestia jakie kto ma fazy bo ja mam nedzne...
 
Do góry