Ile Kosztuje U Was Zioło?

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Niektóre dzieciaki może i są świadome, ale nic nie mogą zrobić. Palą co dostają, albo nic nie palą. A wiedzą chociażby z tego względu, że nagle dostają mniejszą ilość.
 

Ziel4rz

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skierniewice
@blackcoffee90
Wydaje mi się, że w takiej sytuacji nie pisano by o "gramie za trzydzieści" tylko o sztuce.

Ile wam średnio bić wychodzi za 30?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A dzieciaki wciąż nieświadome, że to co kupują za 30zł od dilera na podwórku grama nie waży :p
Jak mają dojście tylko do jednego to wolą nie wybrzydzać.

@blackcoffee90
Wydaje mi się, że w takiej sytuacji nie pisano by o "gramie za trzydzieści" tylko o sztuce.

Ile wam średnio bić wychodzi za 30?

Mi wychodzi 6 wbić, bo taka prawda, że zazwyczaj diler nie sprzedaje grama tylko gieta, a na gieta wchodzi 6 szkiełek i stąd nie raz po zważeniu wychodzi 0,7 lub 0,8g.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Gdyby dawali całe gramy mieliby więcej chętnych nabywców. A tak to co mądrzejsi rezygnują z najbliższych dilerów i znajdują sobie lepsze dojścia.
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
widzialem jak oni to robia xD cos dodaja do zielonego zeby bylo ciezsze ;p masakra po prostu.... a tak poza tym nie pale ... ;p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Mi giet za 30 wchodzi na 3-4 szkła, z tym, że moje szkło ma cybuch 2-3 razy większy od standardowych lufek ;)

Co do "brudzenia" materiału to u mnie w mieście popularne jest kąpanie w syropie cukrowym. Topki obtaczają w skarmelizowanym cukrze i suszą, dzięki temu ważą sporo więcej. Na działanie zioła nie ma to wpływu, ale znam takich, których "zioło z cukrem zaje*iście kopie".
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Gdyby dawali całe gramy mieliby więcej chętnych nabywców. A tak to co mądrzejsi rezygnują z najbliższych dilerów i znajdują sobie lepsze dojścia.
albo sami sadzą :)



Mi giet za 30 wchodzi na 3-4 szkła, z tym, że moje szkło ma cybuch 2-3 razy większy od standardowych lufek ;)

Co do "brudzenia" materiału to u mnie w mieście popularne jest kąpanie w syropie cukrowym. Topki obtaczają w skarmelizowanym cukrze i suszą, dzięki temu ważą sporo więcej. Na działanie zioła nie ma to wpływu, ale znam takich, których "zioło z cukrem zaje*iście kopie".


To tak jak u mnie, ja tam palę ostatnio tylko z bonga.

U mnie często to też się stosuje, albo sprzedaje bardzo kiepski materiał, po którym, jak spalisz pół grama to nic nie czujesz...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
To tak jak u mnie, ja tam palę ostatnio tylko z bonga.
Ja też. Ostatnio taki pył dostałem, że przez nic innego się nie dało.
U mnie często to też się stosuje, albo sprzedaje bardzo kiepski materiał, po którym, jak spalisz pół grama to nic nie czujesz...
Natura u mnie średniej mocy chodzi ale skuny takie, że po jednym buchu odlatujesz ;)
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
U mnie to różnie wychodzi i zależy od kogo.Jak znajomy przywiezie z 200g to w paczkach daje nawet te 10 szkieł,ale jak mu sie zaczyna kończyć to sobie podbiera i tak fajnie juz to nie wygląda.

Jak ktoś dużo pali to bardziej sie oplaca kupić większą ilość (np.40g) i to juz jest 20zł/g.
 

huragan08

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
A u mnie z tym jest różnie :) . Bo obecnie mieszkam w dwóch miastach i w jednym kosztuje 30zl za 1g a w drugim 40zl za 1g :)
 

killuminati87

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
najlepiej jak sie ma znajomego który jak daje 3 g to daje 3 a nie 2,5. Ja mam kolesia który zawsze mi sprzedawał 4g za stówke.
Towar jak marzenie i są 4 bite gramy.
Kilka razy musiałem od kogoś innego kupic to zawsze te torebeczki takie jakieś lekkie były.
 
W

wroneczki4

Guest
U nas w okolicy sprzedają tylko na kg.
Na poważnie to moi kumple kupują po 30zł za g...

Kosztuje całą inteligencję kupującego...
No i to jest święta prawda. Później chodzą tępaki wyjarane po ulicach i nie wiedzą o co chodzi, ale zawsze mówią: "zczaj tą misję" itp.
 

CrazyMan

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gdańsk
Wiecie może jaka jest dobra cena zioła przyzwoitej jakości w Gdańsku bądź Sopocie? Pzdr :)

Wiecie może jaka jest dobra cena zioła przyzwoitej jakości w Gdańsku bądź Sopocie? Pzdr :)

Wiecie może jaka jest dobra cena zioła przyzwoitej jakości w Gdańsku bądź Sopocie? Pzdr :)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ja ze swojej strony tylko mogę powiedzieć, że w gramie powinieneś mieć minimum 6 szkieł, a jak jest średniej wagi to nawet 8-9 :)
 
Do góry