Ile kosztuje organizacja wesela?

kociokwik

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
na favore widziałem ogłoszenia wesele 90 zł za osobę, ale nie wiem czy w tym był alkohol i zespół.
 
A

Arowana14

Guest
Ja biorąc ślub zaoszczędziłam na samochodzie i zdjęciach, nie tracąc oczywiście na jakości żadnych z nich :) Zwróciłam się do firmy Arem, a oni zaoferowali mi świetny pakiet - zdjęcia lub piękny Jaguar. W związku z tym koszta znacznie się zmniejszyły. Zdjęcia wykonano z pełnym profesjonalizmem, a samochód naprawdę nieziemski. No i mieliśmy go na wyłączność aż na 9 godzin! Także serdecznie polecam, bo się naprawdę opłaca :)
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Bardzo cieżko podać jakiekolwiek koszty,ponieważ wszystko zalezy tak naprawdę od tego ile gości będzie na weselu oraz na czym uda się zaoszczędzić. Trzeba jednak liczyć się ztym,z ebedzie to kwota rzędu kilkudzisięciu tysiecy zł. Sam wynajem sali,miejsca jest bardzo drogi.
 

zdjecia_lotnicze

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
To bęzie jak z budową / wykańczaniem domu, można tam spozytkować dowolną kwotę...


//proszę nie wstawiać ŻADNYCH linków
 

tomk1

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
myślę że koło 10 tyś na bide jak się chce porządne wesele:)
 

david789

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Koszty ślubu są różne, ale przeraża mnie, gdy widze ile płacicie za zaproszenia. Nie szkoda Wam kasy? Koniecznie musicie mieć na tych zaproszeniach cuda na kiju, zamiast prostego wzoru? Wiadomo, że jak ma się sporo kasy, to można zapłacić nawet 20 złotych za zaproszenie, które będzie tańczyć i śpiewać. Ale gdy chce się oszczędzić, to warto udać się po prostu do drukarni, zamiast po gotowce do sklepu. W drukarni 250 zaproszeń wydrukujecie już za 200 złotych! Nigdy nie zapłaciłbym ponad tysiaka za same zaproszenia i żonie narzeczona również by tego nie zrobiła. Lepiej te pieniążki wydać na przyszłe życie lub nawet na obrączki.
 
N

Natasza Rosa

Guest
nas całość z ubrnaiem się, przystrojeniem kosciola, noclegami dla gosci itp itd, kosztowała 28 tys. ;) Ale warto było! Było cudnie!
 
M

malgorzatakonik

Guest
myślę, że wszystko zależy co bys chciała miec- ja preferuję elegancję... Chce mieć piękną sale, DJ'a, wódkę z grawerką, balony z helem, drinkbar itp.
 
M

malgorzatakonik

Guest
Natasza Rosa napisał:
nas całość z ubrnaiem się, przystrojeniem kosciola, noclegami dla gosci itp itd, kosztowała 28 tys. ;) Ale warto było! Było cudnie!
Całe wesele w takim koszcie? To musze przyznać, że mysłałam ze drożej wyniesie taka impreza..Zalezy tez jaki alkohol, jaka sukienka, ile dań itp.
 
M

malgorzatakonik

Guest
Nasze wesele z alkoholem, suknią itp wyniesie ok 60 tys. To droga inwestycja, ale może się zwróci.
 

fokus32

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
my wydaliśmy ok 50tys i się zwróciło. Teraz rzadko kiedy się zdarzają puste koperty. Każdy daje chociaż za "talerzyk"
 
W

wiki9969

Guest
Mój brat organizuje wesele i też to wyniesie około 50 tysięcy. ;)
 
Y

Yellow Jester

Guest
Kilkadziesiąt baniek za jakieś śmieszne zabawusium? Tyle kapuchy, a za dwa lata rozwód. Rzeczywiście, droga inwestycja, ale może się zwróci (razem z wódką i suchym prowiantem). Przecież wystarczy szczypta oniromancji, żeby wesele było udane, nie trzeba od razu całego majątku przepijać. :huh:
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
60 tys zł na wesele to bardzo dużo i mi także byłoby szkoda tych pieniędzy aby wydać od tak sobie w jeden dzień,można wyprawić mniejsze i skromniejsze przyjęcie,tym samym nie narażając się na takie ogromne koszty. Oczywiście jest to Nasz dzień i to My decydujemy jak on będzie wyglądał:)
 

weroniqa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zależy od wszystkiego - od miasta, od liczy gości, od cateringu, od sali w której organizujemy wesele. Ale według mnie koszt wesela na 100 osób to ok. 30 tysięcy złotych.
 

alinajutrzenka

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
A mi udało się zneutralizować nieco koszta wesela. Razem z narzeczonym zdecydowaliśmy się na wesele w malowniczym plenerze. Zdecydowaliśmy się na wynajem namiotu weselnego, to była nasza najlepsza decyzja. Do tego catering. Świetna sprawa.
 

Viktor

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
Sporo zależy od tego, gdzie organizowane jest wesele. Osobiście miałem okazję brać udział w weselu organizowanym w Podlesicach, gdzie znajduje się piękny Zajazd Jurajski. W cenę jaką państwo młodzi musieli zapłacić za jedną obecną podczas przyjęcia osobę były wliczone ciepłe posiłki, zimne przekąski, owoce, napoje itd., organizacja na najwyższym poziomie, w naprawdę pięknym miejscu. No nie wiem, czy 50 000 pln na wesele to aż tak dużo. Jest to wyjątkowy dzień, który warto spędzić na najwyższym poziomie, w miejscu jakim jest choćby wspomniany przeze mnie Zajazd, znajdujący się w otoczeniu Jury Krakowsko - Częstochowskiej. ;)
 
Do góry