ile bierzecie?

Szczypiorus3000

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja biore duzo ale jak sie wczesniej wyspie bo jak sie nie wyspie to jestem nie wyspany i nie podniose duzo.
 

HSZONSZCZUR

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
uwazam ze chwalenie sie takimi tymi jest trohe egoistyczne i glupie ;/ niewiem poco sie tym chwalic ze sie marnuje zycie na trenowanie !!!!!! lepiej wyjsc na impreze lub pograc w gierki czy cos

prosze pisac na temat, oraz nie trollowac
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Marnuje życie? Idź stąd. Powiedz mi w takim razie co masz z imprezy? A tak w ogóle to jak ktoś trenuje to nie może się bawić?

Nie znasz się to się nie wypowiadaj.
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
krzysztofab taki kit to możesz wciskać swoim kolegom w piaskownicy...

na klatke ok 100 kg (zalezy od dnia ;p)

cwicze sporadycznie, zazwyczaj co 2 dzien. (czasem czesciej), cwicze od jakiegos pol roku.

Ta, przy wadze 75kg. po pół roku bierzesz około 100kg. , jeśli to prawda (w co wątpię) to lepiej pochwal się jaki towar brałeś.

Ja chwalił się nie będę, powiem tylko że na siłowni trenuję ponad 3 lata, na sucho. Więc taki ''talent'' jak ty nie wciśnie mi taniej ściemy.
Połowa wpisów w tym temacie to tylko puste przechwalanie i nic więcej :D
 

ceos

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Niewiem poco wy hodzicie na ta silownie, pszeciez lepiej isc i zajarac szluga z qmplami, albo napic sie jakis napojow wyskokowych... Zawsze to jakis fun, a na silowni to tylko sie pocisz i potem smierdzisz!!
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Niewiem poco wy hodzicie na ta silownie, pszeciez lepiej isc i zajarac szluga z qmplami, albo napic sie jakis napojow wyskokowych... Zawsze to jakis fun, a na silowni to tylko sie pocisz i potem smierdzisz!!
Staraj sie pisac bardziej po polsku :p Tak masz racje nie warto chodzic na siłownie :) btw jest takie powiedzenie: gdy ty sie opie.rdalasz ktos inny trenuje by skopac ci dupe :)


PAS: 91,5 cm
WAGA:72kg
WZROST: 176cm
BIC: 34cm
KLATA: 109cm

Wyciskam obecnie 90kg, w planach jest dobicie do 100 do wakacji :)
 

kcr

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mysłowice
Aż motywujecie mnie to pracy ;D

Mam 18 lat
Trenuje dopiero od miesiąca ; /
176cm wzrostu
65kg wagi
33cm w bicku
Na klatę wyciskam 75kg

W sumie w pierwszym miesiącu zrobiłem ładny postęp o 8kg, trochę mięśnie rozruszałem i jest spoko, ale teraz raczej taki szybki progres się skończy ; (
 

AmonS

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Radom
ja na siłke dopiero jakieś 2 miesiace chodzę ale od dawna ćwicze w domu i mam:
Biceps 33 cm
Klata 103 cm 60 kg
Wzrost 184 cm
Waga 70 kg (chciałbym trochę przytyć)
A i odrazu mam pytanko. A mianowicie co będzie lepsze białko serwatkowe czy białko ... no właśnie co będzie lepsze od serwatki??
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Kup sobie Ostrowie WPC 80. Jak masz dietę, bo jak nie żresz to ci i białko nie pomoże.
 

AmonS

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Radom
Jem bardzo dużo ale to mi nic nie daje ledwo wagę utrzymuję... mam ułożoną odpowiednią dietę ale cóż... niektórym to nie wystarcza...
 

sebalzk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
stąd
Bo pewnie masz źle ułożoną ;)
Jeśli chodzi o wyciskanie, to rekord 130 przy wadze 85 kg, obecnie 120 przy wadze +/- 87 kg, MC 175kg (ograniczenia ciężaru), przysiad 160 kg, tylko wiadomo nie trójbojowy. Wzrost 181 cm, wiek 18 lat.
 

Pablo1308

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek:18 lat
Waga:118kg
Biceps:2 lata temu 42 cm
Wzrost:171cm
Klata:Chyba 120 cm ale nie mam pewnosci
Na klate wyciskam 100 kg.
Na biceps(hantelka) biore 10-16 kg w dobre dni 20 kg
Martwy ciag:150kg(dalej nie moge bo nie mamy juz ciezarkow,mamy wlasna silownie[prowizorka])
Cwicze juz od 4 lat z czego przez 1,5 roku przerwy bo mialem problemy z kregoslupem:-(
Nie bralem i nie biore zadnych suplementow ani sterydow(mam kumpla ktory bral i teraz srednio co 3 mieszki trafia do szpitala bo ma problemy z watroba).
Podsumowujac,duzo wylanego potu na silowni duzo bolu(ktory motywuje)

Wiek:18 lat
Waga:118kg
Biceps:2 lata temu 42 cm
Wzrost:171cm
Klata:Chyba 120 cm ale nie mam pewnosci
Na klate wyciskam 100 kg.
Na biceps(hantelka) biore 10-16 kg w dobre dni 20 kg
Martwy ciag:150kg(dalej nie moge bo nie mamy juz ciezarkow,mamy wlasna silownie[prowizorka])
Cwicze juz od 4 lat z czego przez 1,5 roku przerwy bo mialem problemy z kregoslupem:-(
Nie bralem i nie biore zadnych suplementow ani sterydow(mam kumpla ktory bral i teraz srednio co 3 mieszki trafia do szpitala bo ma problemy z watroba).
Podsumowujac,duzo wylanego potu na silowni duzo bolu(ktory motywuje)

I zawsze jest jeden problem,malo kto mi wierzy :(
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Albo Pablo jesteś za:cenzura:isty koks albo jesteś za:cenzura:iście zalany. Kolega startowal na amatorskich zawodach kulturystycznych redukowal się z 120kg i tez miał 170wzrostu ale po redukcji wystartowal do 90kg ale wygląda za:cenzura:iście.
Daj foto, jedziesz jeszcze na masie?
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Albo Pablo jesteś za:cenzura:isty koks albo jesteś za:cenzura:iście zalany. Kolega startowal na amatorskich zawodach kulturystycznych redukowal się z 120kg i tez miał 170wzrostu ale po redukcji wystartowal do 90kg ale wygląda za:cenzura:iście.
Daj foto, jedziesz jeszcze na masie?
tia koks,co wyciska mniej niż waży,bez żartów i to po 4 latach treningow
 

thorN89

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
1
Wiek: 19 lat.
staż: 4 miesiące
cel: masa
wzrost: 186
waga: 77 - miesiąc temu
najwięcej na klate: 70 kg (zaczynałem od 35)

Interesuję mnie głównie masa , nie zwracam uwagi na siłę i staram się robić technicznie.
Myślę że jakbym robił siłę rekordy o wiele bym miał lepsze ale na to przyjdzie czas.
Najważniejsze że masa idzie do pomału do przodu.
Klatkę robię 3 serie po 50 kg teraz mam zamiar robić klatkę jako priorytet w 6 tygodniowym cyklu gdzie pewnie rozmiar i rekord na klatkę będzie większy po nim.
Na bica sztange 21 kg ale technicznie, pomału pompuje bica, hantlami po 11 kg.
MC , bardzo kontuzjogenne ćwiczenie, czekam na pas.
 
M

mom

Guest
Ćwiczę od kilku miesięcy w domu
wiek 17 lat
klata 90 cm / 65 kg
wzrost 173 cm
waga 63 kg
biceps 34 cm
 
Do góry