III Wojna Światowa

Gr33n Acid

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Ludzie zamiast włączyć myślenie włączają TV bo łatwiej. Zaglądajcie na takie strony jak www.wgospodarce.pl czy www.nowyekran.pl .

Taaa... ! :p Bo czytając strony podane wyżej myslisz jesteś mądry i super i one mówia samą świętą prawdę, a przeglądając inne strony, innych publicystów jest się głupi i nie ma się racji.

"Gazeta Niezależna" gazetą niezależną hehe, zwłaszcza od Prezesa Jarka.
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Taaa... ! :p Bo czytając strony podane wyżej myslisz jesteś mądry i super i one mówia samą świętą prawdę, a przeglądając inne strony, innych publicystów jest się głupi i nie ma się racji.

"Gazeta Niezależna" gazetą niezależną hehe, zwłaszcza od Prezesa Jarka.

A gdzie ja napisałem, że popieram Jarka??
Podałem przykładowe strony. I przede wszystkim mam włączony myślenie, nie przyjmuje bez krytycznie wszystkiego co słyszę i czytam tylko to analizuje. A ktoś musi podawać prawdę albo oni albo inni. A to że mas media kłamią to nic nowego. Kłamstwo się opłaca.
 
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zaglądajcie na takie strony jak www.wgospodarce.pl czy www.nowyekran.pl

Również bardzo serdecznie polecam te strony. Dla tych którzy lubią prasę, polecam zamówić prenumeratę : "Uważam Rze" (http://www.uwazamrze.pl/). To jedna z nielicznych subiektywnych, chodź trochę popierająca PiSiorów gazet, która opisuję faktyczny stan gospodarki i wyciągająca brudy obecnych rządzących.
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Również bardzo serdecznie polecam te strony. Dla tych którzy lubią prasę, polecam zamówić prenumeratę : "Uważam Rze" (http://www.uwazamrze.pl/). To jedna z nielicznych subiektywnych, chodź trochę popierająca PiSiorów gazet, która opisuję faktyczny stan gospodarki i wyciągająca brudy obecnych rządzących.


Nie tylko nie PiS pomyślała pewnie teraz większość zagorzałych widzów mediów publicznych. :) a tam nie jestem za żadną partią, która obecnie jest e sejmie ale nie trudno zauważyć tą nagonkę na PiS, którą skutecznie propaguje np. TVN :)
Żeby być obiektywnym trzeba poznać zdanie obu stron mówią niektórzy... ja przez kilka długich lat oglądałem tylko TVN i prawie dałem im się omamić. Sam zacząłem bez powodu wyśmiewać PiS i popierać PO. Ale na szczęście przejrzałem na oczy bo zacząłem się tym interesować.


Pozdrawiam.
 
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Bo czytając strony podane wyżej myslisz jesteś mądry i super

Zgadzam się z Wolnomyślicielem, lepiej czytać takie strony/gazety niż wpatrywać się w komercyjny TVN i śledzić losy bohaterów "Na wspólnej". Nikt też nie popiera PiS-u czy PO. Myślę, że tak naprawdę każdy patriota nie popiera tych czy innych opcji politycznych a czeka i robi coś w kierunku, by władzę przejęli ludzie z obozu demokratycznych socjalistów.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Jak demokratyczni socjaliści od Ikonowicza i Borowskiego przejmą władzę, to będzie trzecia wojna swiatowa.
Sybilla zapewnia, że wtedy będą puste plaże. A jak człowiek zoczy na piasku slad ludzkiej stopy, to bedzie go całować i łkać.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
III wojna światowa wybuchnie, kiedy rozpadnie się UE.
Nastąpi to za dwa - trzy pokolenia, bo młodym Niemcom zrobi się za ciasno w ich ojczyźnie i przypomną sobie, że w wiekach wcześniejszych Niemcy były większe.
Brrr.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
przecież Niemcy są wychowani w maksymalnym pacyfizmie, kto ich nauczy militaryzmu ? Za te 2-3 pokolenia to Niemcy będą mniejszością we własnym kraju i komu będzie za ciasno pomiędzy Renem a Odrą Turkom ?
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Popieram Herbatniczka, ale Turkom faktycznie może się zrobić za ciasno.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Turcja może być większym problemem w przyszłym świecie. Z jednej strony nacisk na dominację w świecie arabskim, z drugiej duże skupiska w krajach zachodnich. Czasem myślę, że może jest już za późno, czy jest możliwość powstrzymania tej ekspansji.
 

large

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
JA BYM DAŁ BROŃ POLITYKĄ I NIECH SOBIE WALCZĄ Z INNYMI POLITYKAMI, BO POLITYCY WYWOŁUJĄ WOJNY?
 

large

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Nie tylko nie PiS pomyślała pewnie teraz większość zagorzałych widzów mediów publicznych. :) a tam nie jestem za żadną partią, która obecnie jest e sejmie ale nie trudno zauważyć tą nagonkę na PiS, którą skutecznie propaguje np. TVN :)
Żeby być obiektywnym trzeba poznać zdanie obu stron mówią niektórzy... ja przez kilka długich lat oglądałem tylko TVN i prawie dałem im się omamić. Sam zacząłem bez powodu wyśmiewać PiS i popierać PO. Ale na szczęście przejrzałem na oczy bo zacząłem się tym interesować.


Pozdrawiam.
W TYM SEJMIE SAME CWANIAKI ZŁODZIEJE I PEDAŁY SĄ ! TEN BRUNON K MÓGŁ WYSADZIĆ TEN SEJM W HOLERE
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a jak już wysadzi to wszystko w powietrze to co dalej ?
 
M

MacaN

Guest
Puknijcie się w chore łepetyny wszyscy, którzy popieracie terroryzm.

Wracając do III wojny... bliski wschód, znowu ;) Tym razem Izrael zaatakował konwój Syryjski i burza po tym zdarzeniu : http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Alarm-na-rosyjskich-okretach-w-zwiazku-z-izraelskimi-bombardowaniami-na-terenie-Syrii,wid,15298357,wiadomosc.html?ticaid=1ffb7


Coś grubszego z tego wyniknie ? Może nie teraz, ale w przyszłości na pewno. Izrael na pewno będzie chciał przechwycić Syryjskie zapasy broni chemicznej, z wiadomych powodów.
Na dodatek pozostaje kwestia Irańska...
 
Do góry