IDEALNY THRILLER

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Te pytania kieruję do fanów filmów z gatunku Thriller oraz do osób , które pośrednio lubią ten gatunek, bo reszta pewnie nie zaglądnie, ale jeśli fani innych gatunków bedą chcieli sie wypowiedzieć to nie ma problemu. Zapraszam :D

Jak waszym zdaniem powinien wyglądać idealny THRILLER?
Jakie cechy, elementy powinien zawierać?
Czego brakuje w aktualnych filmach tego gatunku?
Możecie podać tytuły najlepszych waszym zdaniem thrillerów?
Oraz czy jesteście w stanie wymienić tytuły najgorszych, najbardziej waszym zdaniem, tandetnych, kiczowatych itp. thrillerów na które byście nawet nie spojrzeli?

Jestem ciekawa waszych opini! I zapraszam do dyskusji :D
 
E

Elen

Guest
Tak, jestem w stanie wymienic kiczowaty Thriller- obrady naszego rzadu na zywo. ;) A najlepszy- samo zycie. Nikt nie napisze lepszego scenariusza. :D
 
N

Naxxramas

Guest
Dobry thriller musi przede wszystkim thrillerować innych thrillerzystów :D
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
Dobry thriller musi przede wszystkim thrillerować innych thrillerzystów :D
Thrillerzystów? A może scenarzystów?
Tak. To bardzo ważna kwestia. Emocje się tu liczą. Pisząc Thriller musisz widzieć to i czuć... A jak siedzisz i piszesz parę scen pod FADE IN: , i stwierdzasz, że pojawił sie dreszcz na ciele, to zatwierdzasz. A jak na konic piszesz FADE OUT: i sięgasz po AED ( Automated External Defibrillator) to ozacza, że czas najwyższy wcielić scenariusz w życie miliona kinowanów :D, zainkasować 50 tysiaków i zacząc pisać nowy i lepszy, w dogodnym do tego miejscu , gdzie słońce świeci na okrągło a nocą zaczyna się życie :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
ActiveAngel napisał:
Nie oglądałam , ale sprawdzę :)
Twin Peaks to must-see. Dobry przykład jak wzbudzić uczucie niepokoju bez epatowania gwałtownymi scenami.

The Usual Suspects jest bardzo warsztatowym thrillerem. Wyczerpuje definicję swojego gatunku.
 

Jankoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Właśnie - dla mnie idealny thriller to taki gdzie wszystko czego się boimy rozgrywa się tak na prawdę tylko w wyobraźni widza
 
Do góry