mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Idealny śłub , czy taki wogóle istnieje ?
jak chociaż troche przyblizyc się do tego wymarzonego sukcesu?
zapewne dla każdej z nas bedzie to wspaniały dzień i moment w naszym życiu.
Jak drogie Panie wyobrażacie siebie w tym dniu :)
jaka sukna ? jakie dania ? jak ubrany kościół? jakie dodatki ?
czy wolicie może wielkie wesele czy też może skromne , kameralne ?
macie swoje sposoby jak się nie stresowac w tym dniu ?
opiszcie swój idealny wymarzony ślub :)
 

tomk1

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Myślę że nie ma czegoś takiego jak idealny ślub i nie można do tego tak podchodzić:p
 

frys1

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Dokładnie ślub to ślub. Trzeba pamiętać o istocie tej uroczystości
 
L

Lilly123

Guest
Jak dla mnie to idealny ślub nie istnieje, ale można się starać żeby taki był. Kluczem do tego, moim zdaniem, jest zadbanie o kobietę :D Każda z nas, kiedy czuje się pewna siebie, zadbana, dopieszczona i zauważona, zaczyna bardziej pozytywnie patrzeć na otoczenie. I nawet jeśli na ślubie zdarzy się wtedy jakaś wpadka - przymknie na to oko i nie będzie się tym tak bardzo przejmowała. No chyba że jej kawaler sprzed ołtarza zniknie :D ale w innych wypadkach, pamiętajcie.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
A moim zdaniem każdy ślub jest idealny dla danej pary, pod warunkiem, że bierze się go z pełnym przekonaniem i z własnej woli ;-) Tak samo każde wesele może być idealne w odczuciu pary młodej:p
 

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
mój slub był prawie wymarzony. miałam sukienkę własnego pomysłu, ale szycia profesjonalnego, miałam najbliższą rodzinę i mnóstwo przyjaciół i znajomych, jedzenie tradycyjne, ale za to mieliśmy specjalny barek, w którym goście zamawiali sobie drinki jakie tylko chcieli. szkoda tylko, że nie udało się zorganizowac nocelgu dla gości w taki hotelu jak np. ten http://www.moto-life.pl/?pg=dobrut_motel - ze spa i basenem, już nam kasy zabrakło
 
Do góry