Idealna partnerka

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Jestem ciekawa opinii facetów ,ale szczerej -jakie wolicie kobiety?Młode ?-super ciało owszem ,ale nie zawsze mają doświadczenie w tych sprawach ,same też nie wiedzą czego chcą.Czy może bardziej doświadczone ,powiedzmy po 30-stce,które doskonale znają swoje ciało i własne potrzeby.No i wiedzą jak zadowolić mężczyznę?
 
B

Bakegitsune

Guest
hmmm o czyis "Preferencjiach" nie powinno sie dyskutować

jestem młody i lubie młode
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
O wszystkim można dyskutować,inaczej by nie było tego forum.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Człowieku ,czy ja się czegoś czepiam?Nie wyspałeś się ,nie chcesz pisać w takim temacie- nikt cię nie zmusza.
 
T

theme: scene

Guest
najlepiej to jakby kochanica miala piekne, jedrne cialo i byla doswiadczona :D

a i takie sie zdarzaja. moj brat ma w swojej klasie dziewuche (spoleczniare) - od 14 roku zycia probuje mezczyzn. zeby nie okreslic tego dosadniej. no wiec majac 24 lata bedzie tak doswiadczona, ze hoho. z ladnym cialem. mam nadzieje, jesli nie zaciazy.


a swoja droga: czy idaealna partnerka to tylko taka z ktora da sie albo nie da sie uprawiac seksu? bo temat watku nasunal mi na mysl zupelnie co innego.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Czy ja się czepiam? zadałam zwykłe pytanie ,takie samo jak w temacie jakie piersi lubią faceci-.czegoś tu nie rozumiem?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Nie ma takiej. Co innego idealna partnerka do związku, a co innego idealna partnerka do niezobowiązującego seksu. W obu przypadkach będą dla mnie różnice.
 

Seu

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Oława/Wrocław
Skoro piszesz "partnerka" od razu myślę o kobiecie, nie o zabawce na jedną noc. MUSI być inteligentna, powinna być oczytana. Jeśli chodzi o urodę - musi mnie pociągać, ale nie musi być bardzo ładna. Mam nadzieję, że takiej odpowiedzi oczekiwalaś:]
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Cóż ,może zawiodę niektórych ale raczej chodziło mi o partnerkę do seksu,w końcu to dział o takiej tematyce-prawda?Wyjaśnię też skąd takie pytanie.Przez pewien czas byłam na forum erotycznym -chociaż to nic czym można się chwalić.Byłam zaskoczona różnymi preferencjami mężczyzn.Wielu szukało młodych kobiet ,jednak większość przeciwnie.Najbardziej jednak zdumiewali mnie młodzi-. wręcz dla mnie jeszcze chłopcy,szukający znacznie starszych partnerak.Czego szukali? nauczycielki?Nie sądzę aby starsze kobiety były dla nich atrakcyjne.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
mam 22 lata. jedną z moich fantazji jest związać się na kilka miesięcy z atrakcyjną kobietą po 30tce (33-38). czego w tym szukam? nie wiem. po prostu chciałbym zobaczyć jak to jest, kiedy dziewczyna już się niczego nie wstydzi.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Chyba właśnie o to chodzi,kobiety zazwyczaj potrzebują więcej czasu aby w pełni zakceptować własną seksualność,otwarcie wyrażać swoje potrzeby bez poczucia wstydu.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Chyba właśnie o to chodzi,kobiety zazwyczaj potrzebują więcej czasu aby w pełni zakceptować własną seksualność,otwarcie wyrażać swoje potrzeby bez poczucia wstydu.

I by z klasą wyśmiać partnera za jego upodobania seksualne - bez praktyki brzmi to raczej jak bajanie kazaskiego wodzireja.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Chyba właśnie o to chodzi,kobiety zazwyczaj potrzebują więcej czasu aby w pełni zakceptować własną seksualność,otwarcie wyrażać swoje potrzeby bez poczucia wstydu.

zazwyczaj, ale u mnie z partnerką jest zupełnie inaczej
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
To tylko się cieszyć.Ja miałam koleżankę która po 5 latach małżeństwa wstydziła się męża.Sex -tylko po ciemku.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Ja miałam koleżankę która po 5 latach małżeństwa wstydziła się męża.Sex -tylko po ciemku
Powiedziała, że chodzi o męża?
Bo akurat mogło chodzić o to, że nie akceptuje swojego ciała, nie podoba się sobie i sama nie chce na siebie patrzeć, o to, że pochodziła z konserwatywnego domu, gdzie wpojono jej, że seks to coś wstydliwego, a może w ogóle nie chodzi o nią a nie podoba jej się partner? Po ciemku łatwiej fantazjować, że jest się z kimś innym. Może ma problemy z osiągnięciem orgazmu - ciemność wyostrza pozostałe zmysyły i ciało jest wrażliwsze na dotyk.
Różnie może być...
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
W tym przypadku to był tylko wstyd,rozmawiałyśmy o tym.Ale póżniej im się poprawiło.
 
Do góry