Ideał

Status
Zamknięty.

misiata

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
kraniec świata
Dziewczyny napiszcie jaki jest Wasz ideał chłopaka a Wy chłopcy napiszcie jaki jest Wasz ideał dziewczyny... :D :p
 

stiffler

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
141
Punkty reakcji
0
no wiesz dla mnie za bardzo nie ma znaczenia jesli chodzi o kolor wlosow, oczu itd. Po prostu musi miec w sobie to cos co przykuje moja uwage, a co to jest to nie da sie okreslic :) A charakter? hmmm musi byc normalna a nie orginalnie :cenzura:*nieta :) (Peja)
 

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Heh,pytanie...no więc jak wiadomo ideałów nie ma ale jakby taki był mozliwy to ja chcę wysokiego bruneta z ślicznymi brązowymi oczami...takiego,który chodzi do mojej szkoły...Idealnie odzwierciedla moje wymogi zarówno z charakteru jak i wyglądu ale niestety maturą zajęty jakoś ostatnio jest...:bag: :/ no może nie całkiem...
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Ja tam nie szukam ideału i nie mam w głowie ideału bo jesio taki sie nie narodził...po jakiego mi ideał...wole faceta "niedorobionego" i go urabiac. Z ideałem nudno by było :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Ja tam nie szukam ideału i nie mam w głowie ideału bo jesio taki sie nie narodził...po jakiego mi ideał...wole faceta "niedorobionego" i go urabiac. Z ideałem nudno by było :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
W sumie to ty masz rację...Po jakiego mi ideał?Heh a i mi daleko od takiego....
 

zla_zakonnica

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z piekla rodem ;P
Moj ideal to moj obecny chlopak :D
Blondyn niebieskie oczka :)
Moge z nim gadac dosłownie o wszytkim
Potrafi mi poprawic humor wogole to taki wesolutki chlopczyk
Jest cierpliwy opiekunczy i wogole to ma prawie same plusy :lol:
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
Ja tam nie szukam ideału i nie mam w głowie ideału bo jesio taki sie nie narodził...po jakiego mi ideał...wole faceta "niedorobionego" i go urabiac. Z ideałem nudno by było :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

ma on byc z plasteliny? :D

moze zaakceptowalabys takiego jakim jest? byloby znacznie prosciej, urabianie garncarzom pozostaw ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry