Ideał partnera

hehehehehehe

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
72
Punkty reakcji
2
Jaki jest wasz ideał kobiety/mężczyzny?
Mój to zdecydowanie brunetki. Jak dziewczyna jest blondynką z jasną karnacją to ma bardzo małe szanse u mnie. Dziewczyna musi mieć albo ciemne włosy, brązowe lub czarne albo mieć trochę ciemniejszą karnację, ciemniejszą oprawę oczu. Ładne włosy są bardzo ważne, najlepiej długie, ale nie koniecznie.
Ostatnio bardzo mi się podobają kobiety w typie:
Dorota Gardias http://www.kozaczek.pl/img/h/203.jpg
Tatiana Okupnik http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT4XzQuPC6psbi5xH3RqP6xOh_U64u6TERb-klCuW_GqgTOajZt
Ostatnio widziałem taką ładną dziewczynę ze 28 lat podobną do nich w centrum handlowym. Szła przede mną, niska, szczupła, zgrabna ubrana w ładną sukienkę w kwiaty, ale przede wszystkim zwróciłem uwagę na jej włosy. Fryzura jak panie powyżej, ale miała piękne, czarne, bardzo gęste, zadbane włosy. Tak apetyczne ciało, nic tylko wyjechać z taką do ciepłych krajów ^^ Nie mogłem oderwać od niej wzroku :)
Myślę, że to jest taki ideał kobiety realny do spotkania. Chociaż najładniejsze na świecie według mnie to Jessica Alba i Halle Berry.

Charakter: Miła, sympatyczna, uśmiechnięta, godna zaufania, pracowita/ambitna, ale tu bardziej chodzi o to, żeby miała trochę energii w sobie, a nie siedziała w domu, czyli jednak dbała o siebie.
Wszystkie wymienione posiadają te cechy. Jestem ciekaw waszych typów :)
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Ja to chyba nie mam ideału po prostu albo jakaś Kobieta mi się podoba albo nie. Rożnym ludziom w rożnych rzeczach jest dobrze
Ale nie ma co ukrywać ze uwielbiam jak Kobieta ma długie, długie włosy ale nie jest to reguła :)
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja nie mam ideału bo po prostu ideałów nie ma ideały istnieją ale tylko w bajkach ale w realnym życiu nie ma ludzi ideałów i jeśli ktoś szuka idealnego partnera czy też partnerki to nie znajdzie bo każdy z nas ma swoje wady i zalety.
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Niech kocha, szanuje, ufa, zapewnia bezpieczeństwo, dba o mnie i także o siebie. Jest szczery i wyrozumiały. Tyle wystarczy.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Każda potwora znajdzie amatora.
To powiedzonko jest potwierdzeniem wielkiej różnorodności gustów.
Bo jak się trafi a n i o ł, to się okazuje, że jest n u u u d n o i czas się ciągnie i mdli jak flaki z olejem.
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Dokładnie zgadzam się z @Wilk_LancaSter. Każdy ma inne wyobrażenie ideału. Jednemu potrzeba aniołka, który ze wszystkim będzie się z nami zgadzał, ktoś inny potrzebuje osoby, która będzie dla niej wsparciem i będą mogli np.podzielić się obowiązkami. Każdy ma inne potrzeby, ważne, żeby czuć, że to ta właściwa osoba.
 
Do góry