Idea Mix, Jedna Idea.... (?)

Status
Zamknięty.

voice_of_silence

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
Kupiłam telefon. W Mixie. Idea Mix dokładniej. Sms'y- 29 groszy, min. rozmowy jakieś 1,22 zł, nie jestem pewna. A niedawno dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak Jedna Idea... Ja właściwie sie tym wcale nie interesuje, mam telefon- mam, dzwonie- dzwonie, to mi starczy, a zielona jestem kompletnie w tym temacie. Przyjaciółka powiedziała mi, ze jej chłopak tez miał/ ma Idee Mix i że zrobił takiego trika, że zamówił sobie tą Jedną Idee, wysłał smsa, zapłacił 25 zł, ale teraz ma smsy za 10 gr. i naliczanie sekundowe.
Uprzejmie proszę, zeby mnie ktoś w tym temacie doinformował, bo się później nie wiadomo co okaże, ze złym dla mnie skutkiem... Heheh.

Wybaczcie mi moja głupotę, ale telefony komórkowe to naprawde nie jest moja mocna strona :bag: :p
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Spokojnie możesz przejść do Jednej idei mix. Jak chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to sprawdź ich stronke.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
POMÓŻCIE!!!!!!

Mam problem dotyczacy POP-a.Otóz jak wiecie nie ma teraz Idei,a jest Orange.Ja mam karte Pop.Czy teraz jak bede uzupełniac konto,to moge normalnie kupic karte Pop i ona zadziała?Czy moze sa dostepne juz jakies karty Orange i je trezba kupic i doładowac konto?
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Zwyczajnie kup kartke Orange, ja tez mam Popa. Zreszta trabia o tym wszedzie ze po prostu sie karte Orange kupuje.....
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Acha,to jesli w sklepach sa jeszcze karty Popa,to nie mam ich brac,bo nie zadzialaja?A ja nigdzie jeszcze nie widzialam Orange kart. :mruga: :niepewny:
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Stare karty Pop powinny zadzialac, nie widze zadnych przeciw wskazan aby nie zadzialaly...Zreszta jesli nie bedzie dzialac zawsze moze ja zwrocic do punkt gdzie ja kupilas...a jesli chcesz byc na 100% pewna to kupa karte POP w punkcie Idei [znaczy juz Orange...]. Wydaje mi sie ze jesli chodzi o karty to zmieni sie tylko ich wyglad a nie kodowanie numerow :D Ja zawsze kupuje karty w puktach Idei aby bys pewna ze zadziala :) ;)
Nie masz sie czym martwic
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
POMÓŻCIE!!!!!!

Mam problem dotyczacy POP-a.Otóz jak wiecie nie ma teraz Idei,a jest Orange.Ja mam karte Pop.Czy teraz jak bede uzupełniac konto,to moge normalnie kupic karte Pop i ona zadziała?Czy moze sa dostepne juz jakies karty Orange i je trezba kupic i doładowac konto?


czasem wystarcza logiczne myślenie po co tyle pytań ?
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Ależ nie ma za co Ribana[pomoglam z najwieksza przyjemnoscia..]...a takie tematy Opar są zakładane po to aby pytac.... jestes tak czy inaczej anonimowy w mniejszym lub wiekszym stopniu w internecie ze jesli ktos sie bedzie z Ciebie smial to chyba zadna roznica.....
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Polecam wszystkim posiadaczom POPa przejść do Orange Go. Dzisiaj przeczytałem na stronie Orange - www.orange.pl ze w Orange Go jest min rozmowy do sieci 60 gr a SMS 15 gr, poza siec min. rozmowy 80 gr. a SMS 15 gr. Wystarczy wysłac SMSa pod numer podany na stronie. Koszt według cennika POPa czyli 20 gr. Więcej info o tym tak jak móiłem na stronie www.orange.pl a dokłądniej http://orange.pl/portal/map/map/ogoffer?TARGET=GO_OFFER :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry