Ibisz

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
kto kolwiek ale nie ibisz:) jak zobaczyłem go w TV na tej walce to 80% mnie chciało przełączyć kanał:D
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
A jak na ring wszedł Gołota to doszło jeszcze 20% i przełączyłeś?:) Cóż, taki zapowiadacz, jacy bokserzy... Choć Adamek akurat jest naprawdę świetny, inna sprawa, że przy Gołocie nie miał zbytnio okazji się wykazać;)
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Jakby się z niego nie wyśmiewać i wyszukiwać wpadek i potknięć, to trzeba przyznać, że facet ma pomysł na siebie (podobać się nie musi) i nie wszyscy go tolerują, ale zdać sobie trzeba sprawę, że jednak BARDZO duża część polaków go lubi! Gdyby tak nie było, to nie widzielibyśmy go w kolejnej edycji czegoś tam o śpiewaniu czy nawet na ringu. Ludzie chcą go oglądać, a On trzepie na tym niezłą kaskę i pewnie śmieje się z tych wszystkich którzy obrzucają go błotem, a z tego co wiem to spokojnie mógłby sobie zamieszkać, o tu: http://bit.ly/7kmhQz (to najdroższe co udało mi się znaleźć) wydaje mi się, że ludzie to jednak są zawistni...
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
owszem ludzie są zawistni... ja też jestem w pewnym stopniu jak każdy. Ale ja np z tego względu ze ludzie (nie ja) zapierdzielają po 12 godzin pracując CIĘŻKO i dostają po 2 tyś na rękę a on za robotę czy reklamę 5 minutową, 5 MINUT dostaje tyle co Ci normalni ludzie przez 2 lata nie zarobią. Ok, niech sobie zgarnia, 15 tyś czy 20 ale nie takie bajońskie sumy!! Tylko mi nie mówcie "jak by sie uczyli to też by tak zarabiali" bo to brednia, bo gdyby nie to "robole" to mieszkał by jeden z drugim w szopie lub lepiance. Jedyne za co go podziwiam to jak prowadził 1 teleturniej, bo naprawdę pokazał klasę. Ale teraz?? praktycznie we wszystkim jest!! zresztą w Polsce tak już jest, aktorów to widzę tych samych praktycznie w każdym filmie... no ale tyle o mojej zawisci:D
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Ja tam mu nie zazdroszczę, choć to co piszesz, rumsztyk, jest oczywiście prawdą. Jemu to prawdopodobnie wali, że jest synonimem kiczu, i że wielu ludzi ma z niego wała. Za taką kasę też by mi to specjalnie nie przeszkadzało. Co generalnie i tak nie zmienia faktu, że go po prostu nie lubię, i że irytuje mnie nieprzeciętnie;) Lecz powodem nie jest zawiść;)
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Ja też go nie lubię. Jak go widzę to przełączam, ale żeby wypisywać na forach jaki to on jest beznadziejny, to dla mnie przesada. Jaki jest tego cel? To ze kogoś nie lubię, irytuje mnie, to nie znaczy, że będę wypisywał po forach że jest prosty, śmieszny taki i owaki... żal mi gościa, który siada czasem przed kompa i takie rzeczy o sobie czyta.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ja też go nie lubię. Jak go widzę to przełączam, ale żeby wypisywać na forach jaki to on jest beznadziejny, to dla mnie przesada. Jaki jest tego cel? To ze kogoś nie lubię, irytuje mnie, to nie znaczy, że będę wypisywał po forach że jest prosty, śmieszny taki i owaki... żal mi gościa, który siada czasem przed kompa i takie rzeczy o sobie czyta.

Ludzie sławni chyba liczą się nie tylko z pochwałami, ale też i z krytyką, więc pewnie negatywne opinie Anny Kowalskiej z Bździny Dolnej go nie ruszają :D
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Dokładnie, też tak sądzę. Poza tym każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie na temat danej sprawy/osoby i siłą rzeczy, nie zawsze musi to być zdanie pozytywne. Bo czy jeśli mam na czyjś temat złe zdanie, to mam od razu siedzieć cicho i odzywać się tylko wtedy, jak kogoś lubię?:)
 
Do góry