I stało sie!:((

19Paoola19

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Stało sie...:( Zerwałam z Nim..:( Nie wiem co teraz będzie:(( Nie wiem czy sobie poradzę z tym wszystkim..:( On w ogóle nie daje oznak życia..:( Jego koledzy wszędzie mnie widują.. a jego nigdzie nie ma..:(( Co mam zrobić... Pomóżcie;((!!
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Jak odważyłaś się zerwać to teraz odważ się dać sobie z tym radę. Chyba jesteś młoda (stawiam na 14-15 lat), zobaczysz, że poznasz kogoś nowego :)
 

Namine

Bywalec
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
425
Punkty reakcji
41
Miasto
Prosto z komputera
Nie był widocznie Ciebie wart ^^ potem będzie żałował ,że Cię stracił. A Ty poznasz innego lepszego tylko poszukaj a na pewno się znajdzie ^^
 

ARTUR85

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Poznan
zerwałaś z nim to było źle to czemu teraz nim się przejmujesz to już było no chyba ze chcesz wrócić do niego teraz
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
NIE ZAKŁADAJ CIĄGLE NOWEGO TEMATU! JEST COŚ TAKIEGO JAK EDYCJA!

Głupiutka jakaś jesteś, i nie wydaje mi się, że masz 20 lat. ; ]
No ale.. wiesz czemu nie widać Twojego byłego? Bo znalazł sobie już dawno inną i teraz się z nią zabawia. ;]
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Stało sie...:( Zerwałam z Nim..:( Nie wiem co teraz będzie:(( Nie wiem czy sobie poradzę z tym wszystkim..:( On w ogóle nie daje oznak życia..:( Jego koledzy wszędzie mnie widują.. a jego nigdzie nie ma..:(( Co mam zrobić... Pomóżcie;((!!
Co teraz będzie? Będziesz żyć bez niego.
Nie wiesz czy sobie poradzisz? A my mamy to wiedzieć? Facetów jest dużo na świecie, a Twojego ex facetem bym nie nazwał.
Nie daje znaków życia? A po co? Koniec to KONIEC. Pogódź się z tym.
Nigdzie go nie ma? A po co Ci on? Zerwaliście, rozdział zamknięty, jego już NIE MA.
Co masz robić? Tak jak napisałem wcześniej - żyć bez niego.
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Zerwałaś z nim to chyba dobrze ,że nie musisz się z nim widywać na każdym kroku?
Umawiałaś się z nim ,że będziecie się kontaktować? Na pewno nie bo w jakim celu?
Zraniłaś kogoś i zerwałaś i na co liczysz ,że będzie się przed Tobą płaszczył i za Tobą chodził?
Daj mu spokój.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
po jaką cholerę z nim zerwałaś skoro sobie bez niego ni9e radzisz? zamiast na forum idź do poradni psychologicznej jakiejś, bo z Tobą widać coś jest nie tak.

Pewnie chciałaby, że po tym jak zerwała, to chłopak żeby za nią na kolanach chodził z kwiatami. Dlatego uważam, że przedmówcy ostatni maja rację.
 

19Paoola19

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Niby masz 20 lat a zachowujesz się jak jakaś załamana 14-latka! Odważyłaś się zerwać, odważ się teraz być z kimś innym
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Popieram zdanie innych. Skoro za nim tęsknisz to po co z nim zrywałaś... Czego oczekujesz od forumowiczów?? :)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Przyjmijmy, że masz te 20 lat. Przyjmijmy, że nas wszystkich po:cenzura:ało, a z Tobą jest wsio ok. Ale...no właśnie zawsze jest ale. Masz 20 lat i nie radzisz sobie sama z własnym życiem? Kłania się albo psycholog, albo głęboka refleksja nad samym sobą, bo jest to troszkę żałosna sytuacja. Tak tak...pewnie zaraz zostanę okrzyknięty heretykiem :p
 

rupashari

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
101
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
Poznań
Wiesz co, dziewczyno? Ty się lepiej zdecyduj! Po :cenzura: z nim zrywałaś, skoro teraz płaczesz i lamentujesz? Jeżeli był w Tobie bardzo zakochany to powinnaś przewidzieć, że tak się stanie. Złamałaś mu serce, a teraz masz z tego powodu wyrzuty sumienia? Byłaś twarda, zimna i bez serca kiedy z nim zrywałaś, więc teraz też taka bądź. :zly:

A jego nie ma, bo:
a) zabił się z rozpaczy :]
b) znalazł sobie inną :sexy:
c) stwierdził, że wszystko mu się kojarzy z Tobą, więc wyjechał do innego miasta :papa:
d) przyjął taktykę "zniknę na parę dni i poczekam, aż do mnie wróci" :D

Halo! Jest zrozpaczony, więc siedzi w domu i płacze! Czy jesteś pewna, że ma 27 lat? :mruga:
 

Jenna Vain

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
I dobrze, że zerwałaś. Jak tak czytam Twoje inne posty i tematy, to myślę, że niektóre rzeczy jednak nie były normalne z jego strony. Nie chce się z Tobą pokazywać, bo nie chce, żeby jego była was zobaczyła? I co z tego, a niechby oglądała. Jakby się Ciebie wstydził. Nie wiem czemu nie masz z nim żadnego kontaktu, ale jestem zdania, że prędzej czy później się znajdzie :) Pewnie cały i zdrowy i szczęśliwy :) Ty z kolei chyba właśnie po to z nim zerwałaś, żeby też być szczęśliwą, więc nie łam się, tylko zaczynaj na nowo!
 
Do góry