I Po Maturce :)

vand

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ale zaskoczenie "chlopi" skad oni sie wzieli co?
hmm "makbet" chociaz jakos szlo przelknac, a na taki wspanialy tekst jezioranskiego wprost czekalem :)
tylko czemu takie glupie pytania zadawali?
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
otwieram arkusz a tam SZOCK : Chłopi - ale to już było... i Makbet - kiedy to było, I, II kl??? miało być co innego no ale przeżyje, 3 strony napisałam więc chyba nienajgorzej. Może przynajmniej na te 10pkt trafiłam w klucz... . Czytanie ze zrozumieniem łatwiejsze niż na próbnej.

jutro będzie leppiej ;)
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
jutro lepiej ? aaaa chyba zartujesz :p jutro to ja zawału na miejscu dostane :) co pisaliście ? ja chłopów, ale szczerze mówiąc zaskoczenie ogromne, Makbeta sie chyba nikt nie spodziewał a chłopów też nie bardzo, wkońcu byli na próbnej... czytanie ze zrozumieniem... nie tak źle ;) wyszło mi 17 ptk. po sprawdzeniu na necie ;) luzik :p jaki pisaliście temacik ? :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Makbet w II klasie chyba.. :p
Juz chyba nawet go nie pamietam :bag: :D
Nie no powodzenia jutro ^_^

Ja za rok :lol:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie przejmujcie sie ja w tamtym roku po maturze plakalam, a potem sie okazalo ze wyszlo w miare fajnie, w tamtym roku z Potopem wyjechali :D

powodzenia!!!!!!!!
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
hehe, to "jutro będzie leppiej" to tak na rozluźnienie, ech, ja też zawał bo ustny będzie :/
na odpowiedzi to aż się boje patrzeć ;) lepiej żyć w błogiej nieświadomości :)
mi się wydaje, że mieliśmy łatwiejsze tematy niż w tamtym roku. chyba POtop i Kordian był. brr :mruga:
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
a dajcie spokój... teraz już wiem, że nie ma co przewidywać... zaskoczenie jakich mało na tym świecie. wszystkiego bym się spodziewała, tylko nie tych Chłopów... :/ no ale ja mądra i tak wzięłam się za ten temat... tekst ze zrozumieniem rzeczywićie fajny, ale co do niektórych pytań, to bym się zastanowiła...
co do rozszerzonej... nie wiem kto to układał, ale jakbym takiego dorwała, to bym mu chyba... pogratulowała poczucia humoru... :/ pierwszy raz na oczy widziałam ten wiersz... Pamiętnik z Powstania Warszawskiego, to tam jeszcze dało się przeżyć... a to opowiadanie Iwaszkiewicza? nigdy wcześniej o nim nie słyszałam... no ale oczywiście też mądrze ten temat pisałam...
dobrze, że mam tydzień odpoczynku... głowa mnie już boli od tej nauki.... :|
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
takim to dobrze, no ta wiewiórka była przegięta :/, ja mam maturki - dzisiaj :p , jutro,poniedziałek, piatek i 23 :/ tylko po piatku mam wolny tydzien a tak zapiernicz bez przerwy, jutro angol..ehh GOOD LUCK !! :) 3mac kciuki ;) za wszystkich :D
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
No cóż ja też umarłam jak zobaczyłam Makbeta i Chłopów :wow: Ostatnie czego sie spodziewałam! Miałam juz brać Chłopkow ale jak przeczytałam ten text to sie prawie porzygałam wiec wziełam Makbeta:) Gdybym jego i Antygony nie miała do ustną to ja nie wiem co bym zrobiła! :lol: Ale ja pierdziele, WSZYSCY wkoło stawiali na Ferdiego, wesele albo bezdomnych... zagieli nas skurczybyki! Kuźwa, cały tydzień siedziałam na klp i powtarzałam prawie wszystkie lektury. Prawie - bo tych akurat nie :D Nawet przez sekunde nie przeszło mi przez myśl że mogą być! A chlopy my jeszcze na pr óbnej mielismy a zapomnilalam ze probne sa wojewodzkie i odrzucilam zupelnie ta możliwość. Ale jakos przeszło, klucza jeszcze nie widziałam ale licze tak zupełnie na oko na jakieś 65% ;) A ten nacjonalizm z patriotyzmem to fakt, proste to było :) Wkurzało mnie tylko wyszukiwaie tych przykładów nacjonalizmu, czegośtam jeszcze i ta notka biograficzna bo najwiecej szasu mi na to zeszło:p

A z tym rozszerzonym to Wiewiórka była genialna!:D Tak mi sie spodobał ten text że aż chciało mi sie pisać!:D Bo powstanie to mnie od razu odrzuciło podobnie jak chłopy :p Myśle że to mi poszło grubo lepiej od podstawy:)

Powodzenia dzisiaj anglikom!:D
(Właśnie otworzyłam repetytorium, zdaze si nauczyć w 1,5 h nie?:p )
 

fire23

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Wielkopolska
Ta matura była tak prosta... Oni chyba uważają nas za idiotów, dając takie proste rzeczy! :p Pisałem Makbeta, odwołałem się do Kóla Edypa. A na rozszerzonej Wiewiórka rządziła :p Pozdro i powodzenia dziś ( ja z angola nie piszę) :p :p
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
noi po ustnej z niemca :p , efekt - 16pkt. obleci ;) . ważne że już po :D . teraz to już z górki - przyszłym tygodniu otworzy się worek z egzaminami - brr :]
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
angielski dał rade!:) szkoda tylko że zapomniałam jak jest lotnisko i wymyśliłam sobie "plane place" :lol: sie egzaminator podłamie:p
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
hehe a mi się nawet podobało na polskim pisemnym;)
Niewiem czemu ale jakos przeczuwałam ze będzie Makbet no i sobie powtorzyłam (tym bardziej ze mam go tewz do ustnej)
Luzik bedzie dobrze :D myslałam ze bedzie gorzej a tu takie miłe zaskoczenie :D
Nastepny to wtorek mam geografie ;)
trzymajcie kciuki ;)
I wzajemnie ja także bede trzymac;)
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Też mam geo, powodzenia!:) :*
chyba powinnam iść już sie uczyć ;>
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
polski rzeźniaaa....nie no Makbeta i Chłopów to się nie spodziewałem...Potop, Lalkę albo Zbrodnię i karę bym zrozumiał ale nie Chłopów jak na próbnej i w sesji zimowej....heh...angol prostyyyy....została matma i fizaaa...eheheh :p
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
NIo i jutro WOS :D trzymam za wszystkich wosowców kciuki :D i za siebie też ;) .... nio to moze wypadałoby się pouczyć wkońcu :D :bag:

nio i po wosie :D jeśli chodzi o mnie to był prosty :] bardzo podobał mi sie temat listu :D mogłam sie wyzyc hihihih :D
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
to luz! ;)

ja nie pisałam wosu ale koledzy mi dziś mówili że podstawowy jeszcze jeszcze ale rozszerzony był poj*****y, nie weim jakie były tematy ale mówili że texty były takie, że nie szło z nich prawie nic wyciągnąć i nie wiadomo bylo co pisać i masakra niby w ogóle:p tak było czy mam gupich kolegów?:D
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Tak było :/
Podstwawa była całkiem całkiem, dało sie cos napisac, ale rozszerzenie :mruga:
Jak dla mnie to to było bardzo trudne <_<
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
z WOSu podstwaw nawet OKi spoks dało się napisać, ale rozszerzony to szmery bajery, można było sobie ale powiększyć zasób słów z polskiego, niestety znaczenie większości nie jest mi znana. okropne były tematy wypracowań. no ale zrobili nam dobrze i przydzielili pkt gratisowo:D...

dziś pisałam biolce. hmmmm, no cóż podobnie jak z wosem. pdstawa do napsania całkiem przyzwoicie, natomiast rozszerzenie bajer, tylko strony przewracałam żeby znaleść perełke na którą znam i jestem pewna odpowiedzi. ale koniec w końcu napisałam wszystko, a ile dobrze to tylko CKE wie...
 
Do góry