I-Doser

zygielek

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z przed monitora
po pierwsze - Co to jest??
po drugie - Megauplad sux zmień na rapida... ale co to jest ??!!??
po trzecia - "Plik jest chwilowo niedostępny."
po czwarte - co to jest

Edit:
no ok ściągnąłem to ustrojstwo włończyłem i nie wiem o co chodzi ;p włończyłem jakiś przykładowy coś jakby szum ;p nie wiem czy to na tym polega opis był przy tym taki "Anesthesia
Sedative (VERY Strong)
30 Minutes

Let's not beat around the bush: Anesthesia will mess you up. DO NOT get in a car after this dose! Not like you can, since the only thing you will want to do is drop to the floor and let the world swirl around you. Testers have called it a "short lived, but a crazy numbing experience." You can use it for any form of pain (toothache, headache, etc.) and it works great, or simply get it for a good example of what an i-doser dose can do. Just make sure your bed isn't far from your computer. Trust us."

czy ktoś może mi to wytłumaczyć ?? ;p

Edit 2:

Z tego co zauważyłem to ma jakoś wpływać na psyche czy jak ?? nie czaje wawek opisz działanie tego proxu

Edit 3:
wsłuchuje się najabrdziej jak potrafię w
Trip
Recreational (Very Strong)
35 Minutes

i oprócz tego, że zaczyna mnie boleć głowa to nic ciekawego... szum i jakby eho z kieliszka... będe wdzięczny jak opiszesz to "coś"
 

wawek

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
:sexy: -Doser jest programem podobnym do BrainWave Generator z tym wyjątkiem, że I-Doser ma funkcje symulujące odczucia narkotyczne!
http://ul68.rapidshare.com/files/14712560/I-Doser.rar

<_< Pytałem tylko co o tym sądzicie bo ile osób tyle opini nie każdy jest podatny na tego typu "programy" czy "dzwięki"
 

zygielek

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z przed monitora
Dzięki za odpowiedź.. przesłuchałem całego "Trip-a" i mnie tylko głowa boli :D al cóż wszystkiego trzeba spróbować weźmie się kilku kumpli i mały seansik może coś kogoś złapie ;]Jeżeli na kogoś będzie działać jak na mnie to polecam przygotować Apap bądź inny środek przeciwbólowy bo łeb mi pęka. Pozdrawiam

Hail Me​
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Słuchałem. Po 5minutach głowa zaczyna boleć.
Jutro sprubuje na słuchawkach.
Wydaje mi sie jednak że to lipa :/
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Możesz dać linka jeszcze raz bo tamten nie działa.

Sry już znalazłem stronke z najnowszą wersją-trzecią zara przesłucham :D
 

Rozqrwiacz

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pomocy!!!Chce uzyc tego programu ale wyskakuje mi bład-Invalid Picture.Wyślijcie mi go na maila w wersji która u was działa,plz.rzoqrwiacz@wp.pl Pozdrawiam :przewraca:
P.s-linki w tym temacie nie dzialaja
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Ja to z torrenta ściągnąłem.

1. Program nic nie daje.
2. Nie chciałbym namawiać ale to co daje program* to nic w porównaniu z prawdziwą marihuaną.



*Program nic nie daje
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Program podobno najlepiej działa w pozycji leżącej ze słuchawkami na uszach. Ja tam nie próbowałem więc nie wiem :D
 

Papa Smerf

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
O czizaz powinni tego zabronic :p A tak na serio calkiem niezle tylko ze leb strasznie boli ale co tam. Bardzo dziwne uczucie na poczatku nic nie czujesz dopiero w polowie "seansu" zauwazasz jakies zmiany ;) ja teraz jestem pelny energii i ogolnie jakis pobudzony :) Szkoda ze nie mozna tego przerobic na mp3 :/
 

radkosz

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Rzeszów
Ogolnie nic, poza tym, ze glowa mnie napierdala...i, ze w uszach mam ten szum ;p
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Ale i tak naiwni ludzie dają się nabrać. I na nich to działa "odpowiednio".
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Ja jestem ciemny i wiem, że Placebo to nazwa jakiegoś zespołu, ale nie wiem co oznacza.
 

Ćpun

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
KrK
nie wiem na ile jest to efekt placebo ale "ecstasy" puszczone na słuchawkach bardzo poprawiło mi humor. Oczywiście bez porównania z prawdziwym specyfikiem.
 
Do góry