I co mam z tym zrobic?

B

Bad_Boy

Guest
A wiec mam taki problem...jestem z dziewczyna juz miesiac...problem w tym ze ona niechce sie przyznac rodzicom ze jest zemna...oczywiscie sie spotykamy bo jezdze niby do jej brata...czego ona sie tak boi??
 
B

Bad_Boy

Guest
BO twierdzi ze niby jest na to za młoda (15 lat), i mysli ze jej rodzice cos beda mówic na to :(
 
J

J.B

Guest
A Ty ile masz lat? 13? To ja się jej nie dziwię :D

Czym Ty się przejmujesz? Masz panne to się ciesz... co za młodzież :p

Co Ty chcesz się żenić? Sorry Wineotu, ale tak się zachowujesz... o jej, rodzina nic o mnie nie wie... panika, koniec świata.

Ehh... ide sobie...

Beam Me Up, Scotty!
 

slonce77

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
62
Punkty reakcji
1
Wiek
31
hehhe;))
Dziewczyna chyba niedojrzała jest.
pff....a brat co na to?;D
bo chyba miałeś yć np w jego pokoju,
a siedzicie u niej;D
spotykajcie sie moze nie wiem. Nad rzeką xDD
haha
Uwielbiaam czytać te Wasze ''problemy miłosne''
żeeenuaa ;)
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Ja to tak przeżywałam, jak chłopak pierwszy raz u mnie spał, a nie, że przyjdzie do mnie. :p Kurcze, czego tu się bać? :> Zapytaj jej o co chodzi.
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja jestem z facetem od roku, a moi rodzice jeszcze o tym nie wiedzą(przynajmniej ja nie wiem o tym czy wiedzą) :D Coś tam chyba podejrzewają, ale nigdy nie zapytali się wprost.Nie żebym się wstydziła albo co, po prostu nie pytają, a ja nie mama zamiaru tego ogłaszać z fanfarami.

Do autora tematu:
Zapytaj się jej dlaczego nie chce powiedzieć.Może byli by przeciwni waszemu związkowi.
 

Adamo360

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Dolnyśląsk
ehh.. przecież to niema znaczenia niechodzisz z jej rodzicami tylko znią, wkonicu i tak się wyda uwierz :p ;]
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
heh może sie boi, że coś jej powiedzą ze jest za młoda, a może w ogóle jest niedojrzała..
aj gdybym ja miała takie problemy.. ;)
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
chcesz się żenić czy co, że takie konieczne jest żeby rodzice wiedzieli?
po co ci to człowieku?
 

igor_cool

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
chcesz się żenić czy co, że takie konieczne jest żeby rodzice wiedzieli?
po co ci to człowieku?

Dołączam się do pytania powyżej?

Nie patrz na to, że rodzice muszą wiedzieć czy coś, bo nic Ci to nie da, ciesz się swoją drugą połową, a nie takimi pierdółkami sobie głowę zawracasz :)
 
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
hyh na co to całe narzekanie. Nie chce , to nie mówi. My CI nie powiemy czego ona sie boi , bo jej nie znamy, gdybanie nad tym co jej w głowie siedzi nie pomoże. Może nie jest jeszcze Ciebie pewna, więc po co robić wielkie halo w domu?

Powiem krótko: masz dziewczynę to się ciesz.
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
to jak Wy sie teraz boicie o takie problemy co nie wiem jak Wam pojdzie dalej w przyszlosci... a kryzysy zaczynają sie szybko i szybko wszystko kończa niestety . . . ale powodzenia!
PS : a moze ma troche porytych starych? , hyh..
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
No weźcie sie nie smiejcie z chłopaka... ja też nie mówię rodzicom o czymś takim dopóki nie mam pewności, że to coś poważnego jest. Po cholere wcześniej ryzykować pogorszenie stosunków z rodzicami? Widocznie dziewczyna ma swoje powody żeby robić tak, a nie inaczej.
 
M

Malina..xD

Guest
haha problemy na poziomie. ^^ :D
zastanów się po co Ci to żeby jej rodzice wiedzieli ?
może dziewczyna nie chce się jeszcze przyznawać bo dla niej to za krótko czy coś :D
a jak Cie to bardzo męczy to po prostu zapytaj :p
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
heh miesiąc dopiero ze sobą chodzicie a Ty juz chcesz wchodzić w jej rodzine, po co?? Niewiadomo czy wypali wasz związek(nie mówie że nie, ale zawsze jest jakieś ale)Ciesz sie dziewczyną i tyle, a Ty przedstawiłeś już ją swoim rodzicom??
 
Do góry