http://www.torformuly1.pl/

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Wiem, że Warszawa ruszyła z reklamą toru, powinna zebrać trochę więcej głosów ;)
 

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Z tego co mówią i piszą nie jest źle z naszym Kubicą!!! miejmy nadzieję i nie traćmy wiary. Myślę że taki tor ma przyszłość w Polsce i Kubica pokaże jak Malysz na co go stać!
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Dobrze Warszawa się promuje głosy się rozbiją troszkę ;) a wtedy inni mają większą szansę na zwycięstwo. :D Głosujemy w każdym razie ^ ^ i trzymamy kciuki żeby wszystko się udało zrealizować :)
 

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Myślę że pokaże na co go stać, wierzę że wskoczy do 1 dziesiątki a jak już powstanie tor formuły1 w Polsce wyszkoli kadrę ktora zajmie czołowe miejsce i tak jak był czas Małyszomanni teraz będzie Kubico-mania....:)
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
:p w każdym razie za 2 dni kończy się 1 miesiąc głosowania. Robertowi coś nie idzie jak na razie ale to nic. Szkolenie przez niego kadry ;P nie wiem czy to do realizacji jest ale pofantazjować można. Ciekaw jestem ile czasu zajeła budowa takiego toru w Walencji i czy obiekt jest wpełni w użytku podczas dni powszednich ?
 

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miejmy nadzieję że tak jak się cieszą symulatory F1 powodzeniem tak też i bedzie z torem F1 a nasz Kubica pokaże w Polsce na co go stać tak naprawdę! Zapraszam do głosowania jeśli jeszcze nie glosowaliście w ktorym mieście powstanie wlaśnie tak tor! - zalezy tylko od Was!
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Słuchajcie wróciłem dzisiaj z 3miasta, nie widzę lepszej lokacji dla takiego toru! Poważnie tam jets tak zorganizowana komunikacja dostosowana do przemieszczania się dużych ilości ludzi że aż miło :D.
 

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
dziś Kubica czternasty ciekawe co pokaże w niedziele!!! miejmy nadzieję że da z siebie wszystko! i przyłączy się do akcji "tor F1 w Polsce"
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Przecież Robert na samym początku powiedział że popiera inicjatywę z Torem F1 w Polsce, na stornie głosowania pojawił się dział z newsami, szkoda że fotek nie ma z wyścigów ;/
 

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wczoraj oglądałem relacje z wyścigow F1 w Niemczech i znów ta super reklama TOR F1 W POLSCE:) trzymam kciuki i jestem pewien ze już niedługo dojdzie do realizacji tych planów!!!!!
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Chętnie bym obejrzał sobie taki wyścig w Polsce :) Taki tor i zawody to też prestiż dla miasta
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Mógłby taki tor w Warszawie powstać. Stolica, położona w centrum Polski, dobry dojazd i kilka innych plusów (ja mam bliżej:p) :)
 

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
poprostu jeżeli chcecie taki tor zapraszam już raz kolejny do oddania swojego głosu i zachęcenia innych by wzieli udział w glosowaniu! na stronie możecie również poczytać wiele news na temat toru F1.

http://www.torformuly1.pl/
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Skoro LG mówi że wesprze ten tor finansowo kiedy będzie powstawał to czemu nie ja widzę same pozytywy + przypływ "luźnej" gotówki na inwestycję.
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
albo na krakow bo znowu sie obraza ze ich nie wybrali i beda strajkowac. oj jacy oni sa w sobie zadumani

wale na wrocek bo mam tam najblizej
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Fajna zabawa można było pośmigać poczuć ten młodzieńczy wir szaleństwa :p jak się ktoś dopchał do bolidu :D ale na taki hydrauliczny to bym się bał wsiąść :D
Ogólnie zachęcanie ludzi do bliższego kontaktu F1 kiedy Polak jest w czołówce światowej jest jak dla mnie bardzo pozytywnym zjawiskiem :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Przydałyby się jeszcze jakieś większe sukcesy Kubicy ;) . Co do filmiku, to chyba zaczynam powoli pieniążki zbierać do skarbonki na takie cudo :p Szkoda, że Warszawie tak słabo idzie w tym rankingu...no ale nie wszystko stracone :) Wciąż mam nadzieję, że wyjdzie na prowadzenie.
 
Do góry