HTC Touch HD czy Omnia

Alexisss

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Happyland
Przymierzam się do kupienia telefonu. W zasadzie typuję dwa modele: HTC Touch HD lub Samsung Omnia. Który polecacie? Zależy mi na tym, by poruszanie się po nim było intuicyjne, by się nie zawieszał :). No i GPS. A może polecacie jakieś inne modele? Oprócz iPhone'a, bo to ma za słaby aparat...
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
HTC jest jak dla mnie wyższą półką.

Samsungiem sie bawiłem trochę i taki przymulony jest, czasami zdarza mu się nie wyświetlać wpisu z książki telefonicznej jak ktoś dzwoni.
 
K

kinga_sc

Guest
Omnia ma jakies wady jak dzwonisz albo nie ma dzwonka, albo sie nr z kontaktow nie wyswietla, na necie sie wiucha i cos tam jeszcze, musialabym ojca spytac bo ma


moim zdaniem lepszy HTC jak ujał przedmówca z wyzszej półki
 

10anonim10

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś daleko
mam omnie i na pewno mogę cie zapewnic ze nie jest to telefon którego się obsługuje intuicyjnie. a co do map (GPS) to ponoć chodzi bardzo dobrze automapa 5,0,7, (bo ktoś już ja testował)ale zostaje tylko oryginał.
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
jak masz dużo kasy to polecam touch hd. telefon wpyte zarąbisty i w ogóle extra hehe. piękny jest. chciałbym go mieć ale kosztuje z 2400:D
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
HTC to już wyższa półka, jak ktoś już tu napisał. Ze swojej strony tylko dodam, że Omnia ma zbyt wiele błędów, a HTC Touch HD ma tylko dwa: krótki czas rozmowy [w porównaniu z innymi] i brak lampy błyskowej [a to już poważny błąd w takim telefonie]. Aczkolwiek cieszę się, że ktoś bierze pod uwagę inne marki, niż te oklepane typu Nokia czy Samsung. ;) Może wreszcie jakaś się wybije, a HTC na to zasługuje.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Też wybrałbym HTC może kolejna generacja omni będzie lepsza kiedy ją dopracują :]
 

Alexisss

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Happyland
Krótki czas rozmowy? Tzn. że nie mogę rozmawiać dłużej niż ileś tam czasu, bo bateria padnie, czy co?
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Alexisss każdy telefon tak ma, przecież rozmowa wyczerpuje baterię. Przez żaden nie będziesz rozmawiała wiecznie ;)
Z resztą to nie 10 czy 20 minut, a ponad 6,5 godziny, a wątpię, żebyś tyle gadałą ;P
Uwierz mi, telefon wart swojej ceny i naprawdę świetny. Jedynie brak lampy błyskowej przeszkadza, ale jeśli na tym aż tak strasznie Ci nie zależy, to bierz śmiało, a nie pożałujesz ;)
 
Do góry