Horoskopy - prawda czy fałsz?

Asia AJszon Wilk

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
HEj!

Czy któraś z Was poszła do wróżki i pod wpływem jej porady dokonała decyzji, której teraz bardzo żałuje???

Poszukuję takich osób do realizacji materiału telewizyjnego:)

Żeby przyspieszyć komunikację podaję maila: j.wilk@tvn.pl , nr tel: 516 444 589
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Horoskopy do mnie nie trafiają. Często sama przepowiadam sobie przyszłość, np. za godzinę idę do pracy, albo trzeba rodzince na 14 przygotować obiad :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Czasem się sprawdzają, oznacza, że czasem udaje im się akurat trafić :) wiem jak niektóre gazety takie materiały przygotowują i nie ma tam żadnej magii, jest tylko fart :)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Czy jest jakiś fart na 13 w piątek ? Zwłaszcza, kiedy licznik w tym dniu komuś się zwiększa :lagodny:
 

Liliana Lili

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
takie choroskopy z internetu to bzdura
jak juz to trzeba isc do speca, astrologa ktory ma rozlegla wiedze na ten temat ;))

ja bylam pare razy u tarocistki... ona powiedziala mi rzeczy, ktore sie sprawdzaja... ostatnio uswiadomiilam sobie ze sprawdza sie cos co powiezial mi rok temu i sadzialm ze to totalna bzdura... teraz sie zadzialo i natychmiast sobie przypomnialam tamta rozmowe
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
A może tak bardzo chcemy w to wierzyć.....

Oglądałam kiedyś reportaż o tego typu praktykach i jak daleko niektórzy potrafią się posunąć, by osiągnąć cel.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
W piatek 13-go też nie wierzę, u mnie najgorszym dniem jest przeważnie 14-ty :p
 

szawi69

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
207
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
strzelin
horoskopy pisza na klopie redaktorzy dorabiajacy do pensji. to zazwyczaj ogolniki. np. w pracy czeka cie sukces. i jest duza szansa, bo akurat szef cie pochwali za opuszczenie deski w klopie. brednie.
 

monni_1980

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Nie mam pojęcia jak można wierzyć w tego typu rzeczy. Przecież każdy równoległy horoskop jest inny. To nic innego jak żerowanie na ludzkiej naiwności.
 

szawi69

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
207
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
strzelin
to show, w ktorym najlepszy jest wrozbita Maciej. chociaz juz go nie ma w szybkich poradach. ale jak z moja kobieta odkrylismy go ponad rok temu, co wieczor z wypiekami ogladalismy to szalone przedstawienie, ktore fundowal. polecam fragmenty na youtube.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
DLa mnie to rzecz typowo rozrywkowa jak już wyżej ktoś napisał :) a że czasem się sprawdzają? ślepy fart, trafiło akurat na czytającego i tyle :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Tyle teraz się tego narobiło, a wszystko to i tak zgadywanka :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ślepym trafem tak :) czasem da się przeczytać coś co pasuje, bo po prostu trafiło się, jak to się mówi, jak ślepej kurze ziarnko :)))
 

tajemnicza:)

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Witaj!
Ja czasami czytam horoskopy ale absolutnie w nie nie wierzę :tongue: nie traktuje ich poważnie tylko raczej humorystycznie.
 
Do góry