Hormony.

Wikusph

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Witam, jestem dziewczyna i mam za duzo hormonow meskich.(Tzw. mam dosc owlosione dzialo itp)
Ostatnio jak tak o tym pomyslalam, to ...ja naprawde czasem zachowuje sie jak facet. np. nie chodze tak z gracja jak kobieta chodze loozno jak facet, nie mam kobiecych ksztautow.Gdyby nie moje dlugie wlosy, bylabym ladnym chlopakiem;)) Nienawidze chlopakow. Ale nie jestem less ani bi. Poprostu nie ogladam sie za chlopakami jak moje kolezanki...
Nienawidze rozowego, oni obcislych rzeczy..zaraz mi to przeszkadza..moja koszulka i spodnie musze byc loozne a najlepiej zjezdzajace z tylka;p Oczywiscie jak wczesniej wspomnialam mam duzo wlosow w dziwnych miejscach( plecy, nogi, rece, pod nosem, na brzuchu)

Czy to moze byc spowodowane tym ze mam za duzo meskich hormonow.?:)
Ja mysle ze tak.

Niedlugo bede przyjmowala zenskie hormony.( w tabletkach lub w zastrzykach)
wiem ze znikna mi te wlosy, o cale szczescie.!
Ale Czy to znaczy ze moge sie zmienic .?
Tzw czy ze np. zaczna podobac mi sie chlopacy, ze moge zaczac lubic ciasne bluzki i ze zmieni mi sie troche charakter.?

Prosze o odpowiedz, moja mama mnie wystrachala ze moja osobowosc sie zmieni;((
Ja lubie byc soba, troche.
 

monia_w007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miasta :p
słuchaj, jeśli nawet istnieje możliwość zmiany sposobu bycia i charakteru pod wpływem hormonów (a tego nie wiem) to na pewno Ty nie masz możliwości sterowania tym i jeśli się zmienisz to tylko dlatego, że będziesz tego chciała. Nie jest możliwe, że kobieta staje się bardziej kobieca jednocześnie tego nie chcąc... Nie martw się bo i tak nie masz na to wpływu, a nawet jak się zmienisz nadal będziesz sobą
 
Do góry