HMB revolution - TREC

Adaspiano

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łomża
Interesują mnie opinie osób, które stosowały "HMB revolution" z TRECa lub które wiedzą o tym co nieco
Planuję zakup tego hmb, a w ciemno wolę nie kupować
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
konkretnie nie testowaleem ale moge ci powiedziec bez testu ze przy HMB bardzo dlugo sie buduje mase. naajlepiej abys to z czyms polaczyl np z kreatyna
 

ar2r

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z odmętów piekła :)
hmb nie działa na wszystkich, zalezy od organizmu. pewne efekty masz po kreatynie. pozdrawiam

ps. aha i nie ulegaj za bardzo chwytom reklamowym w opisach supli na opakowaniach i w necie :)
 

Adaspiano

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łomża
Brałem kiedyś HMB z Olimpa i wiem mniej więcej jak to działa
Nie planuje budowania masy - to hmb z treca jest połączone dodatkowo z argininą, dlatego wlaśnie się nim zainteresowałem. Ale jak już pisałem wolałbym znać kilka opinii o nim.
 

stiffler

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
141
Punkty reakcji
0
prawda jest taka ze hmb jest mocno przereklamowane i watpie czy cos to w ogole daje. Odradzam zakupu. Napisz jaki masz cel brania supla to sie znajdzie cos odpowiedniego.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
to nieprawda ze HMB nie dziala, dziala tylko bardzo powoli, najczesciej stosuje sie go p[odczas robienioa treningu na rzezbe i aby zwiekszyc gestosc miesnia. po dosc dlugim cyklu HMB miesien jest gesty
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
akurat tego HMB nie stosowałem... ale to prawda że trzeba go stosować dosyć długo żeby zauważyć efekty... HMB można stosować ciągle bez przerwy... efekty są zauważalne najczęściej po 3 miesiącach stosowania (tak było u mnie) ale u każdego może być z tym inaczej... trec jest dobrą firmą wiec to jest pewna inwestycja...
 

zapasnik7

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich trenujących. Mam skromne pytanie czy HMB Revolution jest na mase czy tylko na rzeźbę i mase mięśniową :mruga:?
Bo trenuje zapasy 4 lata i przydało by się więcej siły , a biore hmb juz 2 tygodnie i nie wiem czy dobrze robie bo przytyć wagowo nie za bardzo chcę. tylko siła mnie interesuje i rzeźba :sexy:
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Witam wszystkich trenujących. Mam skromne pytanie czy HMB Revolution jest na mase czy tylko na rzeźbę i mase mięśniową :mruga:?
Bo trenuje zapasy 4 lata i przydało by się więcej siły , a biore hmb juz 2 tygodnie i nie wiem czy dobrze robie bo przytyć wagowo nie za bardzo chcę. tylko siła mnie interesuje i rzeźba :sexy:

1. patrz na daty postów. odkopałes temat sprzed ponad 2 lat
2. Na masę itp jest dieta a nie suplement
3. HMB stosujesz dla regeneracji mięsnia, gdy cwiczysz aeroby itp.

ogólnie hmb to strata kasy.
 

zapasnik7

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiem że na mase jest dieta a nie suplement.A ja Ci powiem że źle chyba przeczytałeś ten mój post :D
Czy jak będę jadł HMB to będe tył ? (będę więcej ważył?)czy tylko rzeźba i siła będzie ?
_ a co do straty kasy :D to mi nie jest szkoda kasy bo uważam że tylko ten suplemencik mi pomoże na żadne Vistrole strzały itp itd nie patrze.chyba że masz coś lepszego do zaoferowania ?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Wiem że na mase jest dieta a nie suplement.A ja Ci powiem że źle chyba przeczytałeś ten mój post :D
Czy jak będę jadł HMB to będe tył ? (będę więcej ważył?)czy tylko rzeźba i siła będzie ?
_ a co do straty kasy :D to mi nie jest szkoda kasy bo uważam że tylko ten suplemencik mi pomoże na żadne Vistrole strzały itp itd nie patrze.chyba że masz coś lepszego do zaoferowania ?

No i przeczysz sam sobie. Piszesz że wiesz ze na mase jest dieta a nie suplement, i się pytasz czy na HMb bedziesz tył. No jak dla mnie ta twwoja wypowiedz to coś nie teges. I to ty zle mój post zle przeczytałes bo napisałem że hmb się bierze jak robisz ćwiczenia aerobowe.
Nie Vistrol a Winstrol czyli doping.

Jeżeli nie chcesz przybrać na masie a zyskać trochę siły to jak najbardziej ćwiczenia na siłowni + jakiś cykl kreatynowy ( jeżeli to bedzie twój 1 cykl to mono wystarczy )
 
Do góry