hmb i kilka rad na jego temat

danielbobik19

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
witam mam pytanie z HMB 1250 xxl tabs pisze tam 1 tabletkę 30 min przed ćwiczeniem 1 tabletkę 30 min po ćwiczeniu i jedna na noc nie wiem czy to nie za mało a czy jak będę brał więcej to nic mi nie będzie ?
2. pytanie to takie czy mogę brać HMB z xpandem bo zamawiam ???
3. pytanie to jeżeli biorę hmb i tam jest to dawkowanie a ja robię jeszcze 6 wejdera i papki codziennie to nie wiem jak dawkować bo codziennie mam ćwiczenia proszę o pomoc :((
 

mafefka

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
112
Punkty reakcji
5
1g rano 1g po treningu 1g przed snem.. przed posiłkami.
Czy możesz łączyć hmb + xpand ?
Można, ale na Twoim miejscu kupiłbym BCAA+G.
Jeżeli bierzesz weidera, to odczekałbym na twoim miejscu tak z 4 tygodnie i dopiero bym się wziął za następny cykl.
 

danielbobik19

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja już mam większa polowe wejdera i ale większa wytrzymałość będę mał po xpandzie
 

danielbobik19

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
wejdera 25 dzień a hmb biorę około tygodnia a ćwiczyć zacząłem na siłce od 2 miesięcy
 

mafefka

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
112
Punkty reakcji
5
A wiesz o tym, że takie wynalazki bierze się powyżej 6 miesięcy, bo nie będziesz miał żadnych efektów ?
 

danielbobik19

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
to wiozłem na spróbowanie i u mnie koledzy 2 kupili xpanda i ćwiczą tyle samo co ja i widać efekty i wogóle
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
takie masz pojęcie o suplementach jak ja o śpiewaniu :D

po co od razu sie rzucasz na xpanda ( stack kreatynowy). Zacznij od mono, po co masz organizm uodparniac od mocniejszych form kreatyny?
 

mafefka

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
112
Punkty reakcji
5
xpand to NB, jak chcą brać, to niech biorą, ty zaczynaj cykl od normalnych supli np. Creapure, najlepszy mono na rynku, do tego możesz wziąć jakieś białko np. Matrixa 5.0 bądź ostrowie, pod uwagę weź to, że matrix jest z najwyższej półki, także lepiej zainwestować w te lepsze.
Do tego możesz też dodać gainer jakiś, na sam początek najlepszy będzie dla ciebie Goliath, potem MutantMass, organizm ma przyswoić to co bierzesz.
Pamiętaj też o tym, że minimum przerwy pomiędzy cyklami to 4 tyg. Wracając do białek, dobry jest też Kaizen Whey Protein 100%.
W sumie to się różni trochę od siebie, bo kaizen to WPC (koncentrat białka serwatkowego) + WPI (izolat białka serwatkowego),z lekko wałowanym składem, Matrix to WPC, WPI, MPC (koncentrat białka mleka) albuminy jaj, kazeina micelarna.

Nie zaczynaj od NoBoosterów, bo nic ci na to nie wyjdzie, żeby pompować to trzeba mieć masę, a przede wszystkim staż oraz pojęcie o owych suplementach i odżywkach.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
mafefka chyba Ci się NO Xplode z xpandem pomylił.
NO Xplode- jest rzeczywiście NB (NO Booster)
Xpand- stack kreatynowy
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
mafefka ty jesteś expertem z 35 w łapie: P normalnie uśmiałem się jak czytałem twoje wypociny xD Jeszcze BOSSY sprostował twoją kompetencję ^^
 

mafefka

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
112
Punkty reakcji
5
Coś jeszcze chcesz dodać ?
Może coś ciekawego usłyszę o sobie ^^
Nie to, żebym się śmiał z ciebie, ale naprawdę mnie roześmiałeś po swojej wypowiedzi...
To, że się pomyliłem xplode z xpandem to już jestem expertem tak ? Coś nieudolnie ironizujesz, no ale nic się nie stało.
SFD, profil mafefka, spory staż na forum jak i na siłowni, zapraszam do mnie, jeżeli chcesz zyskać profesjonalne wypowiedzi lub do innych osób dobrze się znających.
Tekst roku ^^
 
Do góry