Hm....

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
Może mam pytanie trochę dziwne....sama próbuje sobie na nie odpowiedzieć....
Jak zrozumieć sytuacje w której facet NIC nie kupuje dziewczynie....., można rzec ZERO romantyzmu...żadnego kwiatka...żadnej czekoladki.....żadnej kawy , po prostu NIC.....
Wykręca się tym że NIBY nie ma kasy....ale......przeanalizowałam sprawę....i skoro ma kasę by iść z kumplami na piwo...skoro ma stypendium naukowe.....i skoro ma wszystkie "bajery" techniki.....to coś mi tu nie pasuje............
Ja już podjęłam decyzje......kończę z nim znajomość bo wytłumaczyłam to sobie tak że skoro nie ma dla mnie NIC ...to widocznie NIC do mnie tak na prawdę nie czuje........Nie żebym była materialistką....a może i nawet trochę gdzieś tam nią jestem ale to nie o to chodzi.......Dziewczyny mnie powinny choć trochę zrozumieć.........
Skoro teraz mi nic nie kupi to w przyszłości na jakiś "prezent" nie mam co liczyć..........
Ale pytanie zadałam Wam może to pytanie głównie do dziewczyn.......Ja już sobie na nie odpowiedziałam chciałam tylko zweryfikować Wasze opinie...........
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Ale nie kupuje Ci nic na urodziny, imieniny, walentynki, dzien dziecka :p ?

Czy tak bez okazji niczego nie przynosi ?
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
A może on nie wie,że Ty czegoś oczekujesz??Facetom trzeba mówić wprost a nie czekać,aż jakiś pomysł wpadnie mu do głowy.
jak to nie daje Ci nic? a miłości Ci nie daje? ;) Chyba, że ten związek nie jest niczym poważnym....
Pogadaj z nim na ten temat.
Z drugiej strony troche dziecinne jest zwrywanie z kimś bo nic Ci nie kupuje. Jesteś z nim dla kwiatków,czekoladek,kawy? Albo nie czujesz się aż tak bardzo kochana, żeby nie oczekwiać od niego prezentów?
 

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
Ale nie kupuje Ci nic na urodziny, imieniny, walentynki, dzien dziecka :p ?

Czy tak bez okazji niczego nie przynosi ?
Wiedziałam ze faceci zaraz się przyczepią!! Otóż na urodziny dał prezent 2 tyg. po urodzinach, jakoś książke co pewnie dostał za darmo....(to moje przypuszczenia ale ja tam swoje wiem)
A tak poza tym to NIC .......... A znamy się od 8 miesięcy!!
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Ja tez bym nic nie dal :/. Jedynie na jakies okazje, inaczej po co mam cos przynosic ?
 

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
A może on nie wie,że Ty czegoś oczekujesz??Facetom trzeba mówić wprost a nie czekać,aż jakiś pomysł wpadnie mu do głowy.
jak to nie daje Ci nic? a miłości Ci nie daje? ;) Chyba, że ten związek nie jest niczym poważnym....
Pogadaj z nim na ten temat.
Z drugiej strony troche dziecinne jest zwrywanie z kimś bo nic Ci nie kupuje. Jesteś z nim dla kwiatków,czekoladek,kawy? Albo nie czujesz się aż tak bardzo kochana, żeby nie oczekwiać od niego prezentów?
Wiesz to nie jest tak że ja jestem z kim dla czekoladek czy kwiatków .......ale sama pomyśl czy nie chciała byś otrzymać takiego prezenciku ..tak bez okazji..........Może i jestem materialistką........
Ale ja jak sobie inaczej wytłumaczyć sytuacje w której on twierdzi ze nie ma kasy na kawe , ale na piwo z kumplami kasa się znajdzie........ :/
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
No to tez troche glupie.
A nie idziecie razem do cukierni, na lody, ciastko?
 

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
No to tez troche glupie.
A nie idziecie razem do cukierni, na lody, ciastko?
Nie przecież napisałam ze nie ma kasy dla mnie na NIC!!!!!Ciągle to podkreśla......i wiesz co że odechciało mi się tej całej znajomości!!!!
Teraz przypomniało mi się jak ostatnio przyszedł mu rachunek za telefon- i miał pretensje ze to dlatego taki duży ten rachunek bo.....ciągle MUSI do mnie smsy pisać....( tak jakbym nad nim stała i mu kazała) :zly:
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Materialistką bym Ciebie nie nazwała :) bukiecik kwiatków można kupić za 3 zl,baaa można zerwac na polanie jakiegoś i też jest miło :)
Rozumiem o co Ci chodzi,dlatego pogadaj z nim. Może to taki typ człowieka,zero romantyzmu? Raczej on nie będzię widział problemu,ale może wasza rozmowa da mu coś do myślenia i raz na jakiś czas zrobi Ci jakaś niespodziankę :)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Skapiec :/
Troche glupie, ze ma kase dla kumpli, a dla dziewczyny nie. Oni znacza dla niego wiecej niz Ty :/ No przykro mi, ale na to wyglada.
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
Hmm ale czy nie lepiej spróbować powiedzieć mu co czujesz zamiast od razu kończyć związek?
Anijka ma rację,że niektórym facetom musisz mówić wprost czego oczekujesz,bo nawet gdy dajesz jakieś "znaki" to i tak ich nie umieją odczytywać.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Ano tak jest z facetami. Trzeba prosto, a nie krecic, znaki itd. Tak jak fochac sie nie wiadomo o co.
Mi ostatnio dziewczyna napisala ze lepiej zebym do niej nie podchodzil na disco.
Nie podszedlem, a potem miala pretensje.
Nie mozna odrazu powiedziec, tylko krecic :/

Powiem tak jak juz kiedys mowilem :)
Facet to proste uzadzenie, ma tylko jedna wajche ;P
 

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
Hmm ale czy nie lepiej spróbować powiedzieć mu co czujesz zamiast od razu kończyć związek?
Anijka ma rację,że niektórym facetom musisz mówić wprost czego oczekujesz,bo nawet gdy dajesz jakieś "znaki" to i tak ich nie umieją odczytywać.
Na pewno nie powiem mu że zależy mi na jego prezencikach bo wtedy co to za przyjemność otrzymać coś co jest wymuszone....i pewnie też nieszczere ...........
Ja po prostu mam swoją ambicje......jeśli tekst- Wiesz ......jesteś mało romantyczny nie działa.......to trzeba zakończyć związek z facetem który uważa siebie za "cud" świata a w rzeczywistości cienias z niego i tyle.............
Ja tam swoje wiem....Myślałam ze dziewczyny mnie zrozumieją a......tu facet okazał się "bardziej " wyrozumiały......

Dzięki YoMan .......masz racje .......skąpiec i tyle......więc podziękuje takiemu typowi .....
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
NIe wazne czy jest romantykiem czy nie. Poprostu glupie, jak czlowiek moze powiedziec ze nie ma pieniedzy, jezeli idzie z kolegami na browarka i jeszcze ma jakies drogie sprzety. Poprostu ma Cie gdzies :/ Jak juz pisalem woli ich od Ciebie. Ciekawe jaka bedzie jego reakcja ;P
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Eeee no sorry :p czy ja napisałam coś złego ? :)
Tu nie chodzi o to ,że masz powiedzieć kup mi to, albo tamto. Tylko poagadać na spokojnie,czy nigdy dziewczynie kwiatka nie kupił, jak nie to dlaczego?
Zreszta Lady Marry coś za łatwo się poddajesz. Więc Twoje uczucie też może nie jest aż tak silne?
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
No chyba nie jest silne :/. Przykro mi, ale tak mozna stwierdzic :/. Daj sobie z nim spokoj ;)
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno

eredia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
513
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
Dziwne, facet mówi że nie ma pieniędzy, a z kolegami na piwo idzie... Dużo by mu z kieszeni nie ubyło, gdyby ci kupił kwiatka, zaprosił na kawe...
 

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
Eeee no sorry :p czy ja napisałam coś złego ? :)
Tu nie chodzi o to ,że masz powiedzieć kup mi to, albo tamto. Tylko poagadać na spokojnie,czy nigdy dziewczynie kwiatka nie kupił, jak nie to dlaczego?
Zreszta Lady Marry coś za łatwo się poddajesz. Więc Twoje uczucie też może nie jest aż tak silne?
Może i masz racje .......uczucie nie jest zbyt silne z resztą nigdy nie było.......to on ciągle twierdził ze jestem tym jego wypatrzonym Aniołem , ja nigdy do niego nie czułam wielkiej miłości......może tylko przyjaźń.......z czasem przyzwyczaiłam się do niego ......ale też dostrzegłam bardzo wiele jego negatywnych cech..........
To nie jest tak że mnie można KUPIĆ.......facet powinien wiedzieć ze od czasu do czasu wypadało by coś kupić......., ale on widocznie tego nie chce wiedzieć......On nie jest nastolatkiem .........ma już swoje lata i bardzo wiele partnerek na "koncie" .....ale jakoś wszystkie laski go zostawiają ........bo niestety z takim facetem nie da się długo wytrzymać........Ciągłe podkreślanie że nie ma kasy......robi sie tak męczące że nie macie pojęcia........Mogłabym wymieniać milion jego negatywnych cech!!! Ale on twierdzi że jest IDEAŁEM.....tylko "inni" są beznadziejni...........
Ja już postanowiłam - Koniec !! Powiem mu to osobiście.....
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
No z taka osoba faktycznie ciezko wytrzymac :/
i osobiscie to dobry pomysl :)
 
Do góry