Hiszpanska Mucha - oddziaływanie na organizm

tomrok

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
165
Punkty reakcji
1
Faceci tez mogą, tak więc jeśli ciekawi Cię działanie to możesz zobaczyć czy ma to na Ciebie jakiś wpływ czy nie. Na mnie na przykład działa :)
 

Tikkajam

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
29
Punkty reakcji
0
Postanowiłam nieco odświeżyć temat. Mianowicie szukam sposobów na urozmaicenie naszego seksu i zastanawiam sie własnie nad.... hiszpańską mucha. Ktoś używał? Czy to działa również na mężczyzn?
 

jawor34

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hiszpańska mucha zwiększa popęd seksualny zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Jest to preprat totalnie bezsmakowy i dla najlepszego dzialania dobrze jest przyjąć ok 15 ml suplementu. Chociaż wiele tutaj zależy od osoby, bo jedna potrzebuje mniej,druga więcej. Suplementów jest wiele ale jeśli zależy Ci na Tobie i na Twoim facecie polecam sex elixir for couple...
 

jawor34

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
Polecam poszukać informcji na forach, ludzie opisują tam szczerze swoje doznania, co do hiszpańskiej muchy najwiecej pozytywnych opinii ma własnie sex elixir i to nas skłoniło do tego aby go sobie wypróbowac. Ogónie nikt nie da Ci pewności, ze to na pewno na Was zadziała ale moim zdaniem warto jest sprobować i przetestować :)
 
Do góry