Historia

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jak w temacie, ma może ktoś z Was znajomego historyka albo historyczke. Albo wogóle znajomego nauczyciela który uczy w liceum. Bardzo mi jest potrzebny jeden test z Operonu, z takiej książki "Testy sprawdzające" zakres podst. i rozszerzony kl. 2 :) W żadnej księgarni nie można tego kupić a to przerasta umiejętności kogokolwiek żeby nauczyc się ponad 200 stron z książki bo nie wiadomo jakie pyt. tam jest :p
 

Little insane

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
ja tez nie posiadam i ubolewam nad tym bo niecierpie historii, a na ksiazke Operonu do LO (rozszerzony zakres) jak patrze to az mi sie wszyskiego odechciewa... maskarycznie- masło maślane :| ble
 

Gemma

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
koniec świata...
Ja też mam tą książke.... masakra.. :/ szczególnie druga część w pierwszej klasie- nie można nic znaleźć.
Ale niestety nasza pani nie korzysta z tych testów - więc tak czy siak trzeba się uczyć.
 

Sairam

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Suwałki
Na szczescie moja lekcja histori sprowadza sie do wysluchania kilku ciekawych faktow historycznych, zapisania krotkiej notki...a potem juz tylko "spakowac, zasunac, wyjsc"... W gim. historia to bylo jedno, wielkie pieklo, w LO jest zupelnie inaczej. Widocznie, jesli chodzi o ten przedmiot- wycierpialem juz swoje :)
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Niesety nie posiadam takich znajomości.
A co do nauczenia się tego to wcale nie przerasta to mozliwości... ja zdawałem maturę z historii, a w LO właśnie miałem książke o której mówisz, sdałem chyba prawie najlepiej w szkole.... więc da radę.... :eek:k:
 

gacia14

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no niestety ja nikogo nie znam! ale jak poznam to napewno poinformuje
 
Do góry