Historia o Terry Michis

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
Pewnego dnia Terry wyszła z koleżankami na balety (imprezę), jechały one czerwono białym fordem Mustangiem z 1970 r. Było bardzo ciemno, nagle samochód się zatrzymał jedna z koleżanek ta która prowadziła samochód powiedziała że coś widziała w krzakach. Terry była odważna i powiedziała że to sprawdzi no i jak myślicie? oczywiście nic tam nie było, wiec wsiadła i pojechały dalej. Zaczeła sie robić mgła drogi nie było widać koleżanka Terry spojrzała na zegarek by sprawdzić czy sie nie spuznią, jednak nie mogla zobaczyć która godzina bo zegar zatrzymał sie w miejscu. Dziewczyna myślała że zepsuł. Mgła była ogromna nic nie było widać i bum! Roztrzaskały sie o drzewo. Po 30 min Terry sie przebudziła i ledwo żywa wyszła z samochodu cala we krwi spojrzała za siebie by zobaczyć w jakim stanie jest wóz i co z koleżankami lecz samochód znikł... Zdziwiła sie ale myślała ze może nie świadomie odeszła trochę od samochodu wiec zaczeła sie wlec w tamtą stronę gdzie miał stać samochód lecz... i tego już nikt nie wie. Terra nie wróciła do domu a policja nie znalazła jej ani koleżanek wszystkie uważano za zaginione... w pobliskim lesie słychac po nocach dziwne odgłosy krzywiącego sie metalu i krzyki.

Wierzycie w to??? Bo ja nie. Myślę że to ściema aż masakra.
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Może i nie wierzę ale to brzmi realnie
Poprostu taka sytuacje jest prosto przeanalizować i stwierdzić iz moze byc prawdziwa...
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
po 1 to nie mzoe byc prawdą bo nikt by tego nie opowiedział ^^ bo kto by miał opowiedziec jak wszystkie zagineły?
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
no właśnie kto niby wie, ze ona wyszła z samochodu i zaczęła go szukać jak nikt się z nią nie spotkał,bo zaginęła?

Nie wierze w to = bajka :/
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
wiecie co ja nie wierze w tą historie. No bo skoro ich nie znaleziono to skąd wiadomo co się tak właściwie wydarzyło ?
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Nie mam zdania ale moge to przedstawic w faktach podobnych do realu
Jeżeli wiecej niz 3 osoby tego chca to przedstawie nie chce narazac kogos na przymusowe czytanie tego co napisze


czekam :p :D :D :D :D :D
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Nie mam zdania ale moge to przedstawic w faktach podobnych do realu
Jeżeli wiecej niz 3 osoby tego chca to przedstawie nie chce narazac kogos na przymusowe czytanie tego co napisze
czekam :p :D :D :D :D :D

Jak ktoś nie będzie chcial tego czytać, to nie przeczyta-proste.
A ja poproszę o te fakty.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
ja też chce.


Bo co Bóg się komuś objawił i powiedział że Terry była zakrawiona, co pomyslała o_O
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Skoro wszystkie zginęły, to kto opowiedział tę historię?
Nie wierzę. ^_^
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Zgadzam się z MałąMi, trochę brak logiki w tym.
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
skad wiadomo o tym co sie stało po wypadku skoro nikogo nie znaleziono???

pisz pisz pisz
 
Do góry