Historia o opryszczce

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
sciema nie smiema, czytalem poczatek tematu, slyszalem o innej ciekawej historii, poszla klientka do ginekologa, okazuje sie ze ma tam cos co tylko u trupow wystepuje... a jej chlopak robi w kostnicy czy prosektorium... nie wiem czy zwiazek sie utrzymal... XD
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
najgorsze jest to ze te zoczenia nie tylko sa wrecz oburzajace, ale szkodliwe dla innych, czesto przez to mozna sie zarazic czyms wiecej niz jakims grzybem z trupa...
 
M

Mia

Guest
lepiej zamknąc sie w domu-będziemy bedzpieczni
hmm...albo nie! jeszcze będziemy musieli chydraulika wezwac, a kto wie co on z tymi rurami robił...
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
sciema nie smiema, czytalem poczatek tematu, slyszalem o innej ciekawej historii, poszla klientka do ginekologa, okazuje sie ze ma tam cos co tylko u trupow wystepuje... a jej chlopak robi w kostnicy czy prosektorium... nie wiem czy zwiazek sie utrzymal... XD
O tym słyszałam- ja to raczej na miejscu tej laski to bym się nie zastanawiała, tylko wiała od tego świra :mruga:. Ale "Historia o opryszczce" rozłożyła mnie na łopatki! Masakra!
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
you_fail-12825.jpg



Nagroda dla archeologa roku leeeciiiii doooooooooooo werka86ka!!!!
 
D

Dorka123

Guest
to ściema... wersji tej historii jest wiele, albo chłopak kogoś zabił, albo pracował w kostnicy, tyle razy już to słyszałam... że też komuś chce sie zarty z opryszczki robić:p
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
co jest prawdą , a co fałszem ;) ? nawet jeśli w to wierzyć, to .. fuu! brzydzę się wszelkimi rodzajami skrajnego zboczenia :/
 

samos

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
O matko. bash.org.pl tam jest taka historia, sa takie histy prawdziwe, ale nie ujawialne....
 

koko1718

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Slask/Manchester
A ja slyszalam,ze historia przydazyla sie znajomej znajomemu znajomych itp i na pewno nie w Wawie.

Byla impreza,dziewczyna poznala chlopaka,z ktorym zaczela sie calowac.On chcial ja zaprosic do domu,ale ona odmowila.Jednak na nastepny dzien okazalo sie,ze dostala jakiejs wysypki,czy cos jej sie pojawilo strasznego na twarzy.Poszla do lekarza,ktory poznal,ze to jad trupi.Dziewczyna dostala na imprezie adres chlopaka,wiec do mieszkania jego wparowala policja.Okazalo sie,ze facet zabijal,a potem gwalcil trupy dziewczyn,ktore udalo mu sie zaciagnac do domu.

Obojetnie jaka wersja by nie byla.Trzeba uwazac..
 

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
Taaa... co do tego poznania... ja mieszkam w poznaniu, a właściwie za, szkołe mam w poznaniu, i często jeszcze na bazar... po jakie licho? A no tam mieszka moja ciocia dokładnie na tej samej ulicy. Wraz z nią moja kuzynka, która nic nie wie o tej sprawie z nożem... podejrzana sprawa nie? Może ktoś tu lubi nastraszać dzieci? A nawet jeśli to prawdziwa historia to normalnie co mam nie wychodzić z domu? Wiecie ile grozy jest na świecie? Pedofile, mordercy, gwałciciele... wiele tego. A myślicie że co, za każdym wyjściu z domu biorę ze sobą kaste by jakby co się obronić? NIE! Miałam sytuacje z pedofilem, naszczęście mi nic nie zrobił, nawet nie dotknął (ani ja jego) tylko nastraszył, było to w lutym tego roku. I co myślicie że co? Za każdym człowiekiem którego zobaczę uciekam?
Nie bo to nie jest takie proste! Nigdy nie wiesz co druga osoba ma w myślach, ale dla mnie tych wszystkich na krzesło elektryczne i the end.
Ale jednak zachęcam (zwłaszcza dziewczyny) do uważania.
 

MaxZH

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Słyszałem tą samą historię z innego źródła. ALe to se opowiadaliśmy jak spaliśmy w namiocie mając po 13 lat.
Może to w stanach było. Tam wszystko jest możliwe.
 
Do góry