Historia na UAM - Poznań

tra-szakal

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Witam!
Od października tego roku wybieram się historię na uniwerek. Z uwagi na to, że z dziekanatem raczej nie jest łatwo się dogadać, a dni otwarte niestety przegapiłem <_< chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o tej uczelni i tym kierunku. Główne zagadnienia jakie mnie interesują to:
a) plan zajęć - chociaż taki ramowy od do, wiadomo, że nie muszą być godziny i przedmioty wyszczególnione (stacjonarne)
b) gdzie ja w ogóle będę uczęszczał? zależy mi na tym by to wszystko skupiało się an terenie Poznania
c) opinia na temat wykładowców
d) przedmioty i ewentualnie, które mogą sprawić jakieś problemy
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
A więc tak. Ja się wypowiem chodź Historii nie studiuje.

ad.1 Plan pewnie jest dostepny na stronie wydziału tak jak w przypadku innych wydziałów więc tylko poszukaj w google;) Jak będzie mi sie chcialo szukac to poszukam i wkleje:)

ad.2 Z tego co wiem(ale moje informacje moga byc bledne, chociaż nie powinny) to Wydział Historii jest budowany własnie na kampusie Morasko gdzie powstało ostatnimi czasy wiele wydziałów, sala gimnastyczna i basen uniwersytecki. Dojazd tam jest prosty np. Poznańskim Szybkim Tramwajem (PST). Kampus jest na obrzeżach miasta ale raczej nie będziesz musiał wiele podróżowac.

ad.3 Z tego co wiem to wykładowcy na wydziałach humanistycznych są bardzo luźni ale nie oznacza to, że mało wymagają. Aczkolwiek idzie się spokojnie z nimi dogadać :)

A na pytanie 4 nie znam odpowiedzi
 

tomek205

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tam gdzie mnie nogi poniosą ;-)
Kolego też się wybieram na historie na UAM :) Teraz szukałem planu na stronie wydziału historii ale niestety nie znalazłem. Ale gdy tylko się dowiem to dam znac. :)
 
Do góry