Hg - Jedność

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Pierwsza część Trylogii. Jaka jest wasza opinia o tej płycie. Czy przekaz został ten sam czy Grupa Konopi wprowadziła coś nowego? Wg. Mnie płyta przeciętna i ten mało wyraźny rap Wilka
 

Tylko On Tu Stoi

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
47
Punkty reakcji
3
Za mało tracków, nie zdecydowałem się na zakup albumu. Kilka kawałków niezłych, ale poniżej oczekiwań. Za zaoszczędzony hajs zakupię płytę WENY.
 

sellfiles

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
A mnie płyta bardzo się podobała nawet mimo tak skromnej trackliście (co zresztą znalazło odbicie w cenie która w preorderze była bardzo niska) liczącej 8 kawałków i dwa remiksy. Ale większość z tych ośmiu kawałków naprawdę trzyma poziom tych z "Drogi" (z wyjątkiem "Coś z Niczego", która w ogóle nie przypadła mi do gustu) więc mogę ją śmiało polecić, szczególnie tym którym podobała się poprzednia płyta chłopaków z DIIL gangu :) I nie pozostaje nic innego jak czekać na drugą część trylogii, "Lojalność" która według Wilka ma pojawić się w listopadzie tego roku:) Elo.
 

KowalRDM

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Radom
Przesłuchałem płyte nie raz i powiem szczerzę że płyta jest za***ista, podoba mi się Bilon na niej, dobre są kawałki Na Linii Frontu z Paluchem i Obudz Sie z Junior Stress. Z miłą chęcią poczekam na resztę płyt HG.
 
Do góry