HG - Droga

WacoZWR

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
ZDZ!!!
Ktoś tam coś pisał ze nie ma świętych co nie ściągają z neta...
Przyznaje bo kur.wa jestem uczciwy ze ściągałem z neta... Ale na powagę nigdy kur.wa HH!!! Chyba ze nasz Osiedlowy z Wrzuty albo coś... Ale nic z poważniejszych produkcji jak HG, WWO, ZIPery, itd... Ktoś chce mam krążki starszych produkcji do opchnięcia... Dla mnie to pierd.olone NET SZUJE!!! PAMIĘTAJCIE JA WAS KUR.WY NIE KUPUJE!!! Jak słyszę ze ktoś wydal nowy krążek, tak jak w przypadku HG to zbieram Flote i puszczam dzide do Szopu po płytkę... I tyle... Zal wam kilku zloty... Jak nie masz weź się do roboty! Ja zeby uzbierac Hajs Na plytke HG tyram 2 dzien... I h.uj! Ale robie po to by zarobic!!! Wole tak niz podpie.rdalac ziomkom Hajs!!! Wiec przemyslcie to Elo!!

JESZCZE RAZ SZCZEERA PJONA DLA PRADZIWYCH CO CZAJA BAZE!!!
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Tak, tak. Moja chęć moderacji tutaj jest dalej aktualna, ale to nie zależy już ode mnie...

Kończąc offtopic:
Żyjemy w czasach, w jakich żyjemy, nic nie poradzimy. Nie znam człowieka, który w swoim życiu ani razu nie ściągnął choćby jednej mp3. Mówienie o tym, że mając te 17 lat wystarczy nie kupować piwa i fajek przez tydzień i ma się 35zł na płytę to bujda na resorach, bo najpierw od kogoś na te piwo i fajki trzeba dostać ;)

Mam szczęście być w gronie tych osób, które swoje "wygodnictwo" i olewanie artysty z biegiem czasu zrozumieli (w sumie to nie było nawet "olewanie" ale to już jest zagadnienie na inne tematy...) i tak o to, przy prawie każdej premierze płytowej przeważnie najpierw ściągam album w wersji mp3 - jeżeli płyta mnie ciekawi, ale obawiam się, że nie przytrzyma mnie na dłużej, potem, jak wpadną pieniądze to ją kupuję, bądź kupuję w ciemno - tak jak L.U.Ca, Fisza i Indios Bravos chociażby. Jest masa albumów, które mam okazję przesłuchać będąc na piwie u kumpla, bo sam ich nigdy kupię, o ściągnięciu nie mówiąc, bo po prostu nie trafiają w moje klimaty i nie widzę sensu ściągania tylko po to, aby chwalić się jakim znawcą rapu w Polsce jestem. Kilka dni temu 4 godziny z kumplem 10ton węgla wrzucałem babkom do piwnicy tylko po to, aby zarobić i móc sobie kupić nadchodzących "Poetów" oraz zaległy album JrStressa - L.S.M. Zarobić na płyty się da, wystarczy poszukać...

Pier.dolenie o tym, że jest się wolnym człowiekiem i można robić co się chce jest oznaką szczeniactwa i niedorozwoju intelektualnego. Świadczą o tym argumenty, "po, co kupować - jak jest w necie". No jasne... po, co.
Chciałbym tylko wiedzieć, jak to jest możliwe, że akurat podoba się Wam HH, skoro jedyne co macie to kilka GB mp3 na dysku...
Jak to jest słuchać np. Ostrego czy tam jakiegokolwiek innego MC z mp3, który krytykuje słuchanie muzyki z mp3?
Hipokryzja. Takie trudne słowo...
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
Ktoś tam coś pisał ze nie ma świętych co nie ściągają z neta...
Przyznaje bo kur.wa jestem uczciwy ze ściągałem z neta... Ale na powagę nigdy kur.wa HH!!! Chyba ze nasz Osiedlowy z Wrzuty albo coś... Ale nic z poważniejszych produkcji jak HG, WWO, ZIPery, itd... Ktoś chce mam krążki starszych produkcji do opchnięcia... Dla mnie to pierd.olone NET SZUJE!!! PAMIĘTAJCIE JA WAS KUR.WY NIE KUPUJE!!! Jak słyszę ze ktoś wydal nowy krążek, tak jak w przypadku HG to zbieram Flote i puszczam dzide do Szopu po płytkę... I tyle... Zal wam kilku zloty... Jak nie masz weź się do roboty! Ja zeby uzbierac Hajs Na plytke HG tyram 2 dzien... I h.uj! Ale robie po to by zarobic!!! Wole tak niz podpie.rdalac ziomkom Hajs!!! Wiec przemyslcie to Elo!!

JESZCZE RAZ SZCZEERA PJONA DLA PRADZIWYCH CO CZAJA BAZE!!!
rozumiem Ty sluchasz 5 płyt rocznie
sa osoby które sluchaja 500 płytek i wybacz nie maja pieniążków by te 500 kupić
inni sluchaja jeszcze rapu z niemiec, francji, anglii troszke tego jest wyobraz sobie
nie wiem jak z wiedza o rapie u Ciebie
mozesz konstruktywnie pisac swoje posty nie mowiac o kims kur.wa bo nie znasz tej drugiej osoby w realu
z dystansem nie jedzmy sobie nie ma sensu
pozdro
 

UszatyPL

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja też zgadzam się z tym że nie powinniśmy piracić, przynajmniej nie na tak wielką skale ( chodzi tu o to iz no juz w ostatecznosci mozemy sobie przegrać giere od kumpla, lub zaisntalować we własnym systemie) i to jest moja opinia, ale ty Tazzmann to nie jedź tak na ludzi skoro sam PEWNIE nie jesteś święty, wg mnie na piratów jechać moze tylko ta osoba która faktycznie nie ściąga z neta a nie ze wyskoczy Tazzmann który publicznie pewnie nie przynzaje sie ze sciaga ale na inych to jedzie :afro:
 
T

Tazzmann

Guest
Szkoda, że nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem.

W ani jednym poście w tym temacie nie wspomniałem, że nigdy nie ściągnąłem nic z neta. Bo to byłaby czysta hipokryzja. Oczywiście, że ściągam... czasami jak wychodzi nowy album najpierw sprawdzę go na piracie. Jeśli mi się spodoba to następnego dnia mam go na oryginale. I tak w przeciągu ostatnich kilku lat zebrało się ponad 100 albumów.

Ja nie twierdze, że nie można nic ściągnąć. Nie twierdzę również, że nie można samych oryginałów bo kogo na to stać tak jak wspomniał mariuszyo.

Twierdzę, że każdego przeciętnego zjadacza chleba w naszym pięknym stać na 1/2 albumy w miesiącu (koszt 30-60 zł).

Uważam, że to poprzedni system pozostawił po sobie ten ślad. Ludzie mówią "po co kupować jeśli można mieć za free".
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Tazzmann to sciąga.. majtki w gejowskich klubach ;]
A co do tematu, to chciałem zrobic dobry uczynek, dac możliwosc komus do sciagnięcia tej płyty, co nie może sobie na nią pozwolic finansowo. Ja akurat na płytę bym miał, bo pracuje, regularnie dostaję wypłatę, ale poszedłem na łatwizne i sciagnełem ja z neta, i nikogo to nie powinno obchodzic. Tacy wielcy z was raperzy, krzyczycie HWDP, PALE ZIOŁO.. Psy by Cię na komende powineły, bys sypał się jak domy w czeczeni, a trawy nawet na oczy nie widziałes ;] więc na cholere wyskakiwac z pojazdami odrazu?
Ten post był dla kogos KTO CHCE sciagnąc sobie plyte za free. Kto nie chce, wg mnie powinien scisnąc poslady, i siedziec cicho ;]

Tyle, piona.
 
T

Tazzmann

Guest
Dajesz, dajesz Czacha!

Kolejny raz zaje.bałeś autodissa. Buahahaha! Ja tak jak powiedziałem wcześniej nie mam ambicji jechać po nastolatkach na forum. Poza tym, po co miałbym to robić skoro ty sam się pogrążasz.

Pozwolisz jedynie, że na zakończenie twojego żałosnego wywodu przytoczę moją myśl z poprzedniego posta "umrzesz we własnym kale".
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Tak, niech Ci będzie " umrę we własnym kale, bo sciagam nielegalnie mp3 ;] " nie będe podwarzał tego, bo nawet powiem Ci szczerze, ze mi sie nie chce, a w ogóle tez jak byłem gnojem tak jak Ty, nie lubiłem jak ktos podwarzał moje zdanie ;)

Do zamknięcia, bo dzieci, pseudo raperzy se posty nabijają.
 

UszatyPL

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że ściągam... czasami jak wychodzi nowy album najpierw sprawdzę go na piracie. Jeśli mi się spodoba to następnego dnia mam go na oryginale. I tak w przeciągu ostatnich kilku lat zebrało się ponad 100 albumów.

Ja nie twierdze, że nie można nic ściągnąć.

to po kiego grzyba tak ciśniesz na ludiz którzy poprostu ściągneli ten album?moze też kupią orginał ;]
 

adam142

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Nie Tam Gdzie Chcial Bym Byc.......
Czacha jestes Cwe.lem i nic wiecej robisz na cos a potem ludzie za to ci nie placa jak sie czujesz prawdopodobnie myslisz sobie ze ktos cie oszukal.....jestes po:cenzura:ionym ciota pyskaty cwelu moze jstem nowicjuszem ale mp3 z neta nie sciagam wole kupic na legalu lepiej masz satyswakcje z plyty deklu :bag: :ban: :mlotkiemgo: jak bys byl pod reka to bym cie :cenzura:al
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Szczerze mówiąc proponuję uporządkować to zamieszanie o nic, bądź założyć osobno w dziale Hip-Hopu odpowiedni temat o zakupie oryginalnych albumów mainstreamowców, oraz o pobieraniu z sieci. Podziwiam was, że wspieracie wykonawców, którzy również pragną zarobić na wydawaniu swoich albumów, ale nie sądziłem, że będziecie chcieli pokazać uznanie za pomocą wyzywania internautów, którzy zaopatrują się w krążki pobierając je z sieci. Nie każdego stać na wydanie paru złotych na album muzyczny ze względu, że musi pooddawać długi, zapłacić rachunki, albo kupić chleb na niedzielę, ale fakt, większość odbiorców, których stać na kupno albumu woli kupić sobie ramę papierosów, oraz czteropaka, niż odłożyć parę złotych na coś co pozwoli im sprawić przyjemność na długi czas, lecz nie ma czego potępiać, artyści i tak odnoszą korzyści z własnej działalności twórczej.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Czacha jestes Cwe.lem i nic wiecej robisz na cos a potem ludzie za to ci nie placa jak sie czujesz prawdopodobnie myslisz sobie ze ktos cie oszukal.....jestes po:cenzura:ionym ciota pyskaty cwelu moze jstem nowicjuszem ale mp3 z neta nie sciagam wole kupic na legalu lepiej masz satyswakcje z plyty deklu bag.gif ban.gif bash.gif jak bys byl pod reka to bym cie :cenzura:al
Sie zje(...)bie nie zesraj ;] Taki kozak jestes, bys mnie zaje(...)bał, hmm ciekawe :) Zapraszam do Łodzi, u mnie drzwi są dla Ciebie szeroko otwarte :) Jeżeli chcesz, to na PW podam Ci dokładny adres :) Ojj, i będe czekał z niecierpliwoscią, KOZAKU ;] a tak na marginesie, tylko dzieci neo strasza przez internet :) no ale jak juz napisałem, kozak jestes, odezwij się na priv :) No, i jak wolisz kupic krązek, to wypie(...)rdalaj cioto do sklepu, a nie tu zasmiecasz swoją obecnoscią pajacu.
Elo
Czacha......
Znasz się na muzyce Ci powiem
smile.gif
HG to naprawde dobra muza
No słucham tego, co mi w ucho wpadnie :)
 
Do góry