HG - Droga

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Witam wszystkich:) Wczoraj wieczorkiem znalazłem juz album HG - Droga na Rapidshare. Sciagnełem, i okazało się, ze to nie sciema, tylko nowy krązek HG! :) juz rozpłynął się ten link po ludziach, no i jeżeli chcecie, tez wam go dam :) Bo bardzo wyszedł im ten krązek, a szczegółnie kawałek " HG - 63 Dni Chwały.."
Oto link do sciągnięcia :

http://rs751.rapidshare.com/files/22167697...Gru_-_Droga.rar

A tak na marginesie.. Tak mi ktos tu jakis czas temu powiedział, ze psuję tą muzyke w ten sposób, sciągając ja z sieci czy cos takiego :) więc umieszczam za darmo link do krązka, ciekawe ile ludzi się skusi :)
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Nie mam zamiaru kupować albumu Wilka i Bilona, ale pobiorę z ogromnej ciekawości, czy udało im się wreszcie nagrać coś ambitnego, co zachęci odbiorcę do ponownego odsłuchania, niż wydawanie z siebie pustych sloganów.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Sciągneliscie? Podoba się? :)
Wg mnie, to najlepszy krązek jaki do tej pory wyszedł :)
 
T

Tazzmann

Guest
A tak na marginesie.. Tak mi ktos tu jakis czas temu powiedział, ze psuję tą muzyke w ten sposób, sciągając ja z sieci czy cos takiego smile.gif więc umieszczam za darmo link do krązka, ciekawe ile ludzi się skusi.

Człowieku ty naprawdę nic nie rozumiesz. Jak dla mnie jesteś imbecylem i hipokrytą.
To tak jak pracowałbyś w fabryce dwanaście godzin dziennie, a po fajrancie szef ci powiedział "dziś ci nie zapłacę, pracowałeś za darmo". I co? Niemiło się zrobiło?

Powtarzam:
Przez takich jak ty polski rap schodzi na psy. Im mniej takich po:cenzura:ów jak ty tym lepiej dla muzyki, dla kraju, dla społeczeństwa. Giń!
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Tazzmann nie ma co się rozpisywać w tym temacie odnośnie autora.
Pewnych rzeczy nie da się wytłumaczyć ludziom tak samo jak nie nauczysz psa mówić ;) w 99,9% niemożliwe.

Aczkolwiek żal mi ludzi, którzy się w tym temacie wpisali, że chętnie sprawdzą...
Brawo. Pokazaliście światu swoje IQ.

To jest właśnie Polska. Pozwolę sobie przytoczyć słowa Fokusa, które padły podczas jakiegoś wywiadu:
"...sprzedajemy ubrania, bo t-shirtu nie da się za.:cenzura:ać..."
 
T

Tazzmann

Guest
Tazzmann nie ma co się rozpisywać w tym temacie odnośnie autora tego tematu.

Masz Ty rację człowieku, ale jakoś nerw mnie chwycił jak przeczytałem tego jego posta. Okazuje się, że w przypadku takich dyletantów milczenie jest złotem. Zostawmy ich na pastwę losu... sami zginą!
 

Gucio888

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Miasto
Gda
Co racja to racja. Natomiast ja osobiście każdą płyte kupuje i ściągam ponieważ lubię posłuchać ją na swojej komórce a nie chce mi się jej zgrywać nie jestem jakimś super informatykiem i nigdy się za to nie zabierałem żeby zrzucać muze z CD na HDD(te wszystkie zabezpieczenia itp.) i czysto się przyznaje ściągnąłem tą płytę właśnie przed chwilą jak pokarze się w sklepie jest już moja bez dwóch zdań ... Całkowicie się z wami zgadam należy wspierać polski hip hop to tak jak z grami komputerowymi wszyscy ściągają piraty a potem się dziwią że firma bakrutuje bo projekt nie był opłacalny.


Pozdro !
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
hahahahahaha, usmiałem się jak to czytam ; d ku(..)rwa, chcesz, to kupuj! mnie do tego nikt nie zmusi! ;D stary, nie potrzebnie sie buzujesz za kablami, bo to nic Ci nie da ;]

Tazzmann Ty jestes pier(...)dolonym imbecylem i hipokrytą. Je(..)bie mnie Twoje zdanie frajerze z wolnosci! ( wiem, pewnie dostane ze 20% za te słowa, ale burak nie będzie mi cisnął ) Taki kozak jestes za kablami, a przyznaj się, ile razy z neta sciagałes? I nie mów mi, ze nigdy bo Ci nie uwierze. Co ja robie, to jest moja brocha, i ten link wystawiłem tu dla ludzi, którzy chcą se sciagnac to, Ty nie chcesz, więc się PIE(...)RDOL Pajacu!
 
T

Tazzmann

Guest
hahahahahaha, usmiałem się jak to czytam ; d ku(..)rwa, chcesz, to kupuj! mnie do tego nikt nie zmusi! ;D stary, nie potrzebnie sie buzujesz za kablami, bo to nic Ci nie da ;]

Tazzmann Ty jestes pier(...)dolonym imbecylem i hipokrytą. Je(..)bie mnie Twoje zdanie frajerze z wolnosci! ( wiem, pewnie dostane ze 20% za te słowa, ale burak nie będzie mi cisnął ) Taki kozak jestes za kablami, a przyznaj się, ile razy z neta sciagałes? I nie mów mi, ze nigdy bo Ci nie uwierze. Co ja robie, to jest moja brocha, i ten link wystawiłem tu dla ludzi, którzy chcą se sciagnac to, Ty nie chcesz, więc się PIE(...)RDOL Pajacu!

Łudziłem się, że zrozumiesz choć 1% z tego co napisałem... a tu lipa.

Jedyny pozytyw tej sytuacji jest taki, że postem, który cytuje powyżej sam się zdissowałeś. Wybacz pizdko ale nie mam ambicji jechać się z małolatami na jakimś forum. Chciałem ci uświadomić, że w swojej małej główce masz niezły mętlik i według mnie pogubiłeś się w tym wszystkim.

Zadam ci tylko jedno pytanie:

Dlaczego właściwie słuchasz tej muzyki skoro i tak nic nie rozumiesz?
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Aczkolwiek żal mi ludzi, którzy się w tym temacie wpisali, że chętnie sprawdzą...
Brawo. Pokazaliście światu swoje IQ.

Nie napisałem, że chętnie sprawdzę, lecz napisałem, że pobiorę chcąc dostrzec ich progres. Prawdę mówiąc pozostawię to bez komentarza, lecz zresztą udało mi się wreszcie zgromadzić pełno argumentów przeciwko moim osiedlowym psychofanom z którymi uwielbiam się gryźć na temat Wilka i Bilona.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Łudziłem się, że zrozumiesz choć 1% z tego co napisałem... a tu lipa.

Jedyny pozytyw tej sytuacji jest taki, że postem, który cytuje powyżej sam się zdissowałeś. Wybacz pizdko ale nie mam ambicji jechać się z małolatami na jakimś forum. Chciałem ci uświadomić, że w swojej małej główce masz niezły mętlik i według mnie pogubiłeś się w tym wszystkim.

Po pierwsze buraku nie jestem pizdką ;] a po drogie nie jstem gnojem ;] nie znasz, nie odzywaj się.
Chciec, to nie moc. Uswiadamiaj swoim bliskim to, ze jestes bardziej z:cenzura:any niz myslą ;] mnie nie musisz przed niczym uswiadamiac ;]

Dlaczego właściwie słuchasz tej muzyki skoro i tak nic nie rozumiesz?
Rozumiem więcej, niż Ci się wydaje chłopczyku bez szkoly :) A tak w ogóle, to zyjemy w demokratycznym państwie z tego co mi sie wydaje, i można robic to, co się chce, prawda? ;]
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Rozumiem więcej, niż Ci się wydaje chłopczyku bez szkoly :) A tak w ogóle, to zyjemy w demokratycznym państwie z tego co mi sie wydaje, i można robic to, co się chce, prawda? ;]

Nie trzeba kończyć szkoły żeby wiedzieć, że "demokracja" w dzisiejszych czasach to tylko zachowanie pozorów.
Nie prawda. Tak tylko ci się zdaje.
 
T

Tazzmann

Guest
A tak w ogóle, to zyjemy w demokratycznym państwie z tego co mi sie wydaje, i można robic to, co się chce, prawda? ;]

Taa... żyjemy w demokratycznym państwie gdzie idioci tacy jak ty idą za większością, za tłumem... bo tak łatwiej.

Większość będzie ściągała pirackie mp3 to i ja będę ściągał....
Większość będzie robiła w wała swoich bliskich to i ja będę robił...
Większość będzie jadła na obiad :cenzura: to i ja będę jadł na obiad :cenzura:...
Większość patrząc w lustro będzie mówiła do siebie "jestem ciotą" to i jak będę tak mówił...

Tak w najprostszy i najkrótszy sposób można opisać twój tok rozumowania. To jest mój ostatni post bo szkoda mi czasu na takich leszczy jak ty.

Reasumując: Zacznij myśleć bo umrzesz we własnym gównie!
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
ja nie chce zeby to forum było jakims warezem, stroną gdzie mozna nabyc płyty nielegalnie
od tego sa inne strony
ta strona nie ejst do tego przeznaczona
i juz nawet nie chodzi o to, że sciagajac plyte wyrzadzamy szkode artyscie
niech niektorzy nie udają świetych, że nigdy nic nigdy nie sciagali chyba, że żyją ponadprzeciętnie
 

breezzy

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
Tazzmann zachowujesz się jakbyś nigdy nic z internetu nie pobrał..


Płytka bardzo mi się podoba.. najlepsze kawałki moim zdaniem to:
-63 Dni Chwały
-H.W.D.P
-Niespełnione obietnice
-Im szybciej się Jorgniesz
-Dr. Joint

Pozdrawiam słuchaczy ^^
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Większość będzie ściągała pirackie mp3 to i ja będę ściągał....
Większość będzie robiła w wała swoich bliskich to i ja będę robił...
Większość będzie jadła na obiad :cenzura: to i ja będę jadł na obiad :cenzura:...
Większość patrząc w lustro będzie mówiła do siebie "jestem ciotą" to i jak będę tak mówił...
Wiedz, ze ja za większoscią nie idę. Nie wydaje kasy na płyty, bo mogę sciągnąc. Nataczając ten wątek, leszczu sam o sobie napisałes ;] Bo jeżeli masz to w głowie, umysle to sam tak robisz ;] pozdrawiam Cię ;)

Płytka bardzo mi się podoba.. najlepsze kawałki moim zdaniem to:
-63 Dni Chwały
-H.W.D.P
-Niespełnione obietnice
-Im szybciej się Jorgniesz
-Dr. Joint
Popieram :) Ale najbardziej w ucho mi wpadła Nutka " 63 Dni Chwały " i " Droga " :)
 

GummiBear

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
318
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Leszno&Poznań
ja nie chce zeby to forum było jakims warezem, stroną gdzie mozna nabyc płyty nielegalnie
od tego sa inne strony
ta strona nie ejst do tego przeznaczona
i juz nawet nie chodzi o to, że sciagajac plyte wyrzadzamy szkode artyscie
niech niektorzy nie udają świetych, że nigdy nic nigdy nie sciagali chyba, że żyją ponadprzeciętnie

Właśnie. Tu nawet nie chodzi już o kwestie, kto ściąga płyty, bo nie wierzę w to, że są tu tacy uczciwi, którzy nigdy nic nie ściągnęli, choćby żeby "tylko zobaczyć". Tu chodzi o twoją bezczelność i chamstwo Czaha* vel. Wilu. Z forumowiska próbujesz zrobić torrenty i jeszcze obrażasz innych użytkowników forum. Żałosny jesteś. Powinieneś dostać bana.

PS. Dział hip - hop potrzebuje moderatora, żeby tępić takie przykłady chamstwa na forum. Jakby co to popieram kandydaturę Stuq (jak to się odmienia? ) bo wiem, że był chętny do zajęcia tego stanowiska (jeśli się mylę to z góry przepraszam).

PS II. Wygląda na to, że mylisz demokrację z anarchią.
 

WacoZWR

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
ZDZ!!!
Łudziłem się, że zrozumiesz choć 1% z tego co napisałem... a tu lipa.

Jedyny pozytyw tej sytuacji jest taki, że postem, który cytuje powyżej sam się zdissowałeś. Wybacz pizdko ale nie mam ambicji jechać się z małolatami na jakimś forum. Chciałem ci uświadomić, że w swojej małej główce masz niezły mętlik i według mnie pogubiłeś się w tym wszystkim.

Zadam ci tylko jedno pytanie:

Dlaczego właściwie słuchasz tej muzyki skoro i tak nic nie rozumiesz?


Zgadzam sie!!
Kur.wa chłopaki nagrali zaje.bisty Rap specjalnie dla Was, dla słuchaczy! A wy będziecie kur.wa z Neta ściągać?! Pajace! A potem :cenzura:.iecie smuty na Forach ze Nie nagrywają już... Ze nagrali jeden krążek i Lipa! A jak kur.wa maja nagrywać jak floty nie ma! Żeby wydać krążek trzeba mieć jakiś Sos na to! Nie ze robią komercyjny Rap! BO zaraz Ktoś wyj.ebie z hasłem ze sprzedają się Dla hajsu! Jak ktoś tak sadzi niech się rozbiegnie i Zaje.bie Bania w Mor! Chcecie Krazki?! Kupcie je! I dajcie zarobić na następny a nie potem się żalicie ze Nie ma ich Dalszych krążków! JA BIORĘ DUPE ZA PAS I LECE PO KRĄŻEK HG!!! Wilku Bilon I jak już o nich mowa To w HG siedzi jeszcze ZARY! Wiec pozdro i wielki wielki Szacun dla nich! A Pajace co wola Neta to kablowe skur.ysyny zacznijcie słuchać Hip Hopolo! Sobie Meza ściągajcie Bencwaly! SZACUN TAZZMAN PJONA!!
 
Do góry